بزرگترین مرکز دانلود علمی آموزشی دانلود پروژه ها و مقاله ها و ترجمه مقالات و تحقیق رشته های مهندس عمران، معماری ، صنایع و مدیریت و کامپیوتر و مکانیک و دروس عمومی دانشگاهی و برق و فناوری اطلاعات و روانشناسی و حقوق و تربیت بدنی و آمار tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com 2020-07-31T02:45:32+01:00 mihanblog.com کارخانجات اندیشگران جامع صنعت ایرانیان 2020-07-30T20:57:22+01:00 2020-07-30T20:57:22+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3742 ENGINEER ENGINEER کارخانجات اندیشگران جامع صنعت ایرانیاناتاق تمیزتولید کننده انواع اتاق تمیز اعم از اتاق تمیز ایستا و پویا و پیش ساخته ، اتاق تمیز پرتابل میباشد . این کارخانه با بهره گیری از متخصصین و مهندسین و بروز ترین تجهیزات صنعتی در خصوص طراحی و ساخت ، مهندسی و معتبر سازی  اتاق تمیز مطابق با استانداردهای ایزو رتبه یک کشوری و خاورمیانه را از آن خود کرده است.موارد و مصارف اتاق تمیز داروسازی ، بیمارستانها،صنایع غذایی ، شیمیایی ،بیوتکنولوژی،بهداشتی و ... میباشد.به اتاقی که غلظت ذرات در هوا و دما ، کارخانجات اندیشگران جامع صنعت ایرانیان

اتاق تمیز

تولید کننده انواع اتاق تمیز اعم از اتاق تمیز ایستا و پویا و پیش ساخته ، اتاق تمیز پرتابل میباشد . این کارخانه با بهره گیری از متخصصین و مهندسین و بروز ترین تجهیزات صنعتی در خصوص طراحی و ساخت ، مهندسی و معتبر سازی  اتاق تمیز مطابق با استانداردهای ایزو رتبه یک کشوری و خاورمیانه را از آن خود کرده است.

موارد و مصارف اتاق تمیز داروسازی ، بیمارستانها،صنایع غذایی ، شیمیایی ،بیوتکنولوژی،بهداشتی و ... میباشد.

به اتاقی که غلظت ذرات در هوا و دما ، رطوبت و  فشار باید کنترل شود.و ورود ذرات به این اتاق به حداقل میرسد.

و همچنین به گونه ای ساخته و پرداخته میشود که پس از ورود ذرات بقای آنها کم می باشد.و از بین میرود.

از تجهیزات اتاق تمیز کارخانه اندیشگران جامع صنعت ایرانیان میتوان به هواساز اتاق تمیز ، پس باکس ، لباس، مبلمان کلین روم   (یراق آلات و استیل مانند میز، سینک ، صندلی ، کمد لباس، ترولی ،) دوش هوا ، اتاقک توزین و .... اشاره نمود.

معتبر سازی

مهمترین موضوع در انجام هر پروژه رعایت استانداردهای و معتبر سازی آنها جهت رسیدن به الزاما ت می باشد. متخصصین شرکت در تمامی استاندارها درخارج و داخل کشور آموزش لازم را دیده اند وتجربه کافی جهت طراحی تا تحویل پروژهها بر مبنای الزامات درخواستی داشته وشما را جهت اخذ تاییدیه ها از سازمانهای مرتبط مانند وزارت بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی وسازمان دامپزشکی کشور یاری خواهند کرد.

ما مفتخریم اولین شرکت ایرانی هستیم که دارای تخصص و تجریه در مهندسی داروسازی و معتبر سازی است.

هواساز اتاق تمیز

هوارسان با هواساز اتاق تمیز بخش مهمی از تجهیزات کاربردی برای صنایع مختلف مانند:

، آزمایشگاهها ، اتاق تمیز داروسازی ، صنایع غذایی و شیمیایی و ... میباشد و با اصول طراحی منحصر به فرد ساخته  میشود.

هواساز هایژنیک سیستم تهویه ای مطبوع است که قابلیت تمیز کردن و ضدعفونی سازی دارد.

این دستگاه وظیفه استریل هوا را بر عهده دارد، پس باید با طراحی و تخصص مهندسین درجه یک همگام باشد.و هم چنین با استانداردهای مورد نظر طراحی و اجرا گردد.

نگهداری و تعمیرات سیستم هواساز بسیار قابل اهمیت است.علاوه بر طراحی و ساخت و فروش بی واسطه هواساز هایژنیک یکی از خدمات کارخانجات اندیشگران جامع صنعت ایرانیان تعمیرات ، سرویس و اورهال هواسازهای بیمارستانی و داروسازی و صنایع مختلف ... میباشد.

کارخانه اندیشگران جامع صنعت ایرانیان جهت طراحی و تولید ، فروش و همچنین نگهداری و تعمیرات و تجهیزات کلین روم به صورت مداوم و مستمر پاسخگوی شما عزیزان  در سراسر ایران و خاورمیانه خواهد بود.

تلفن:

(۰۲۱) ۲۲۹۵۴۱۹۲

۰۹۱۲۲۲۶۷۳۹۶

سایت

]]>
معرفی سایت بهجوش در زمینه صنعت جوش 2020-07-30T20:55:59+01:00 2020-07-30T20:55:59+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3741 ENGINEER ENGINEER معرفی سایت بهجوش در زمینه صنعت جوش امروزه اصلی ترین و شاید مهمترین نیاز مشتریان وجود سایتی مرجع و تخصصی در صنعت جوش می باشدکه اولا اطلاعات را به درستیو ثانیا به صورت جامع نشان دهدبهجوش با بیش از دو دهه تلاش مثمر در زمینه جوش و برش  وبا کادری تحصیلکرده و کارآمد این خواسته را برای صنعتکاران کشور به راحتی فراهم نمودهتا هرآنچه از جوش , برش , ابزارآلات و… خواسته باشند .در این سایت مرجع یافته و رفع نیاز کنند.لطفا برای دیدن تمام محصولات بهجوش به فروشگاه آنلاین بهجوش&n معرفی سایت بهجوش در زمینه صنعت جوش

 

امروزه اصلی ترین و شاید مهمترین نیاز مشتریان وجود سایتی مرجع و تخصصی در صنعت جوش می باشد

که اولا اطلاعات را به درستی

و ثانیا به صورت جامع نشان دهد

بهجوش با بیش از دو دهه تلاش مثمر در زمینه جوش و برش 

 وبا کادری تحصیلکرده و کارآمد این خواسته را برای صنعتکاران کشور به راحتی فراهم نموده

تا هرآنچه از جوش , برش , ابزارآلات و… خواسته باشند .

در این سایت مرجع یافته و رفع نیاز کنند.

لطفا برای دیدن تمام محصولات بهجوش به فروشگاه آنلاین بهجوش مراجعه کنید

بهجوش  آماده همکاری و فروش عمده  کلیه ابزار فروشی ها در سطح کشور می باشد و اقلام و تجهیزات جوشکاری را با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه می دهد.

پخش عمده انواع تجهیزات جوشکاری و با پایین ترین قیمت در بازار به صورت آنلاین و اینترنتی

ابزار فروشی های سراسر کشور و همچنین کارخانجات و شرکت های تولیدی و بازرگانی ،جهت درخواست فروش عمده انواع ملزومات جوشکاری با قیمت همکاری،می توانند با ما تماس بگیرند و کد همکار و نمایندگی جهت خرید عمده دریافت نمایید.

 

((هدف ما ارتقای صنعت جوش کشورمان است))

بهجوش تولید کننده گرمکن گاز co2 :

برخی از خصوصیات گرمکن گاز co2 بهجوش :

·         کارایی و توان بالا

·         مصرف کم برق

·         تنظیم اتوماتیک دما

·         عمر طولانی دستگاه

·         بدنه فورج

·         قطعات قابل تعویش

·         وجود سیستم ارت

برخی از مشکلات عدم استفاده از گرمکن گاز co2 :

·         عدم کیفیت سطح ظاهری جوش

·         کاهش استحکام سطح ظاهری جوش

·         افت کیفی نفوذ در جوش پایه

·         تنزل قدرت ذوب

·         کم شدن میزان رسوب در جوشکاری

·         افزایش پاشش جرقه جوش

این محصول که در صنایع جوشکاری بیشترین کاربرد را دارد برای گرم کردن گاز خروجی از سیلندر مورد استفاده قرارمی گیرد.

 • این محصول با تنه تمام برنج و اتصالات الکتریکی قوی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا طراحی وساخته شده است

وجود دو فیلتردر ورودی و خروجی گرمکن امکان حداکثر پالایش گاز از ناخالصی ها رافراهم کرده

که موجب افزایش عمر گرمگن و سایر تجهیزات می گردد.

 • این فیلترهاکه از جنس سرامیک می باشد به سادگی و با کمترین هزینه قابل تعویض است.
 • این محصول مجهز به ترموستات اتوماتیک تنظیم دما وچراغ نشانگراست که دمای گازخروجی دستگاه را ثابت نگاه می دارد.
 • پوشش رویی دستگاه که از جنس ABS است مانع ازاتلاف حرارت شده و موجب صرفه جویی در مصرف برق می گردد.
 • این محصول مجهز به سیم ارت جهت جلوگیری از خطرات احتمالی برق گرفتگی می باشد.


بهجوش تولیدکننده گرمکن co2 است و تمام قطعات یدکی این محصول موجود میباشد

المنت گرمکن co2

چراغ سیگنال گرمکن co2

مهره گرمکن co2

قاب گرمکن co2


برای قیمت و خرید  گرمکن گاز co2 بهجوش به فروشگاه بهجوش مراجعه کنید


]]>
آموزش صفر تا صد ساخت تابلوهای دکوراتیو 2020-07-30T20:54:47+01:00 2020-07-30T20:54:47+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3740 ENGINEER ENGINEER آموزش صفر تا صد ساخت تابلوهای دکوراتیو ،استند اسم ،جاکلیدی دیواری و دیوارکوب ها  با قالب های سیلیکونی و پودر سنگ ترکمراحل و طرز  استفاده از پودر سنگ هنری ترک در قالب های سیلیکونی:دوستان به تعداد قالب هایی که در نظر دارید کار کنید مواد آماده کنید تا مواد اضافه نیاد وبلااستفاده بمونه خشک بشه،مثلا اگر سه تا قالب رو میخواید پر کنید میتونید با یک لیوان مواد شروع کنید. یک پیمانه ی مناسب انتخاب کنید.مثل پیمانه هایی که لوازم قنادی ها میفروشن یا استکان های خیلی کوچیک حالا داخل یک لیوا آموزش صفر تا صد ساخت تابلوهای دکوراتیو ،استند اسم ،جاکلیدی دیواری و دیوارکوب ها  با قالب های سیلیکونی و پودر سنگ ترک


مراحل و طرز  استفاده از پودر سنگ هنری ترک در قالب های سیلیکونی:

دوستان به تعداد قالب هایی که در نظر دارید کار کنید مواد آماده کنید تا مواد اضافه نیاد وبلااستفاده بمونه خشک بشه،مثلا اگر سه تا قالب رو میخواید پر کنید میتونید با یک لیوان مواد شروع کنید. یک پیمانه ی مناسب انتخاب کنید.مثل پیمانه هایی که لوازم قنادی ها میفروشن یا استکان های خیلی کوچیک حالا داخل یک لیوان بزرگ ابتدا سه پیمانه پودر سپس یک پیمانه آب بریزید، توجه کنید اگه میخواید مواد بیشتری آماده کنید باید نسبت هارو حتما رعایت کنید.
مثلا شش پیمانه پودرسنگ با دو پیمانه آب و یا ۹پیمانه پودر سنگ با ۳پیمانه آب. پودر و آب رو حسابی با هم مخلوط کنید طوری که هیچ گونه ناهمواری و گوله شدن توی کار نباشه .مایع به دست آماده غلیظ ولی روان ویکدست باید باشه،این مایع رو به آرامی داخل قالب بریزید. سعی کنید جاهایی از قالب که احساس میکنید مواد نمیتونه رسوخ کنه از قلم مو برای پوشش کامل استفاده کنید. برای خواندن ادامه مطلب به سایت هنرکده نیوشا مراجعه نمایید


خرید قالب سیلیکونی :

برای خرید قالب سیلیکونی جنس اصل(جنس ترک)حتما از فروشگاهای معتبر خرید نمایید،ما در هنرکده نیوشا با چندین سال سابقه در خدمت شما دوستان عزیز هستیم

حالا شاید برای شما سوال باشد که چطور قالب سیلیکونی اصل را از قالب سیلیکونی تقلبی تشخیص دهیم؟

 1. روش تشخیص قالب های تقلبی از قالب های اصلی بدین گونه است که محل های زاویه دار قالب را در دست بگیرید و با کشیدن قالب، زاویه را بیشتر کنید. اگر در محل زاویه رنگ قالب تغییر نکرد قالب سیلیکونی اصلی است اما اگر رنگ آن تغییر کرد و روشن تر شد قالب از پلاستیک یا مخلوط پلاستیکی ساخته شده است و استفاده از آن در فر کاملا مضر است.
 2. نشانه ی دیگری که می توانید از طریق آن به اصل بودن قالب پی ببرید وجود برچسب نشانه تائید سازمان های غذا و دارو بر روی بسته بندی یا خود قالب های سیلیکونی است(برای کشور ترکیه باید مهرها وآن کشور بررسی شود)

مدل های جاکلیدی دیواری شیک و زیبا:

مطمنن شما هم لحظاتی بوده که عجله داشتید و با استرس دنبال کلیدهای خود می گشتید را تجربه کرده اید. استفاده از مدل جاکلیدی دیواری بسیار زیبا و شیک که از پودر سنگ هنری ترک ساخته شده است می تواند تمامی این استرس و.. را از ما دور کند. درزیر با چندین نمونه بسیار زیبا جاکلیدی دیواری آشنا خواهید شد که نه تنها کارایی بسیار بالایی دارند بلکه جنبه دکوری و تزینی نیز داشته و برای زیباسازی دکوراسیون خانه نیز بسیار مفید خواهند بود.

]]>
یادگیری در Rapid English چقدر زمان می خواهد؟ 2020-07-30T20:53:16+01:00 2020-07-30T20:53:16+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3739 ENGINEER ENGINEER یادگیری در Rapid English چقدر زمان می خواهد؟با توجه به تحقیقات عمومی انجام شده در حوزه زبان شناسی، آموزش زبان انگلیسی برای یک فرد معمولی به حدود 1100 ساعت زمان نیاز دارد. این یعنی برای یادگیری انگلیسی در سطحی قابل قبول حداقل به شش ماه زمان نیاز دارید. البته برای بیشتر زبان آموزان رفتن از سطح ابتدایی تا پیشرفته بین یک تا دو سال زمان نیاز می گیرد. فراموش نکنید که یادیگری سریع تر به معنای فراموش کردن سریع هم هست. برای یادگیری مناسب باید زمان کافی را به صورت منظم به یادگیری اختصاص دهید.آمو یادگیری در Rapid English چقدر زمان می خواهد؟

با توجه به تحقیقات عمومی انجام شده در حوزه زبان شناسی، آموزش زبان انگلیسی برای یک فرد معمولی به حدود 1100 ساعت زمان نیاز دارد. این یعنی برای یادگیری انگلیسی در سطحی قابل قبول حداقل به شش ماه زمان نیاز دارید. البته برای بیشتر زبان آموزان رفتن از سطح ابتدایی تا پیشرفته بین یک تا دو سال زمان نیاز می گیرد. فراموش نکنید که یادیگری سریع تر به معنای فراموش کردن سریع هم هست. برای یادگیری مناسب باید زمان کافی را به صورت منظم به یادگیری اختصاص دهید.

آموزشگاه  Rapid Englishبا همکاری Imperial انگلستان در پی این است که با نوین ترین و با کیفیت ترین روش های تدریس به شما زبان آموزان محترم خدمات آموزشی ارائه دهد.

چرا Rapid English ؟

در دوره های تخصصی و ترمیک آموزش آنلاین زبان انگلیسی شما میتوانید با استفاده از کتاب های تایید شده Oxford و با کمک اساتید مجرب و همچنین با استفاده ازچالش های ترمیک که برای شما زبان اموزان عزیز در نظر گرفته شده در فضایی دوستانه همراه با نوین ترین روش های تدریس خودتان را به چالش بکشید و به راحتی زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

چرا Imperial ؟

 Imperial انگلستان توانسته است با تلاش های بسیار ارزنده مدارکی را در اختیار فراگیران زبان درکشور های مختلف از جمله ایران قرار دهد که تاییدیه  Ofqual (تاییدیه صلاحیت انگلستان) را دارا بوده و علاوه بر آن زبان آموزان محترم میتوانند به وسیله ی کد اعتبار این مدرک بین المللی اعتبار مدرک اخذ شده ی خود را بسنجند.

یادگیری صفر تا صد زبان انگلیسی ممکن است برای خیلی ها عجیب و سخت به نظر برسد و برای بسیاری ساده و ابتدایی. در اینجا کمی در رابطه با بخش های ساده یا پیچیده زبان انگلیسی صحبت می کنیم.]]>
دوربین هایک ویژن ; تحت شبکه (IP) یا Turbo HD 2020-07-30T20:46:09+01:00 2020-07-30T20:46:09+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3738 ENGINEER ENGINEER دوربین هایک ویژن ; تحت شبکه (IP) یا Turbo HDدوربین هایک ویژن یکی از بهترین برند های دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی در جهان به شمار می رود که با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی دنیا به صورت انبوه تولید می شود و سهم بزرگی از فروش بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است. دوربین هایک ویژن با دو تکنولوژی آنالوگ (Turbo HD) و تحت شبکه (IP) در جهان تولید می گردد. دوربین Hikvision با تکنولوژی تحت شبکه این امکان را به افراد می دهد که انتقال داده های تصویری را از طریق اینترنت انجام دوربین هایک ویژن ; تحت شبکه (IP) یا Turbo HD

دوربین هایک ویژن یکی از بهترین برند های دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی در جهان به شمار می رود که با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی دنیا به صورت انبوه تولید می شود و سهم بزرگی از فروش بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است. دوربین هایک ویژن با دو تکنولوژی آنالوگ (Turbo HD) و تحت شبکه (IP) در جهان تولید می گردد. دوربین Hikvision با تکنولوژی تحت شبکه این امکان را به افراد می دهد که انتقال داده های تصویری را از طریق اینترنت انجام دهند. امروه با گسترش تکنولوژی بکارگیری دوربین های IP افزایش چشم گیری داشته است. این تکنولوژی قابلیت های جدیدی مانند کیفیت و بالای وضوح تصویر، تشخیص چهره و رمز گذاری را به ویژگی های قبلی خود افزوده است. راه اندازی و نصب دوربین مداربسته تحت شبکه از طرق مختلفی مانند وایرلس کابل های LAN ، بک مودم و روتر مورد انجام می گردد و در فضاهای وسیع و در صورت وجود دوربین های متعدد توسط مشتریان انتخاب می گردد.


از دیگر محصولات حفاظتی و سیستم نظارت تصویری هایک ویژن، دوربین آنالوگ یا Turbo HD است. هزینه دوربین Hikvision Turbo HD نسبت به دوربین های تحت شبکه پایین تر می باشد و نیز دارای کیفیت و وضوح تصویر بالایی است. دوربین آنالوگ هایک ویژن در بسیاری از ادارات ،ساختمان های مسکونی، و سازمان ها بسیار پرکاربرد می باشد. شرکت هایک 98 به عنوان یکی از نمایندگان مرجع اصلی فروش و با مشاوره تخصصی به صورت رایگان آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشد.


تیم قدرتمند هایک 98 تحت عنوان نمایندگی رسمی هایک ویژن در تهران و سایر شهر ها دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی آن را با بهترین کیفیت و قیمت های اقتصادی را در پکیج های مختلف به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بهترین مارک دوربین مداربسته، پر فروش ترین در دنیا

بهترین مارک دوربین مداربسته از پرطرفدارترین دوربین های خریداری شده می باشد قیمت مناسب، کیفیت بالا، وضوح تصویر و تناسب با نیاز مشتری از بارز ترین ویژگی های بهترین مارک دوربین مداربسته است. اما متاسفانه اجناس بی کیفیت در بازار و با قیمت های نا متعارف بدون ارائه گارانتی با افزایش روبروست. پس هنگام خرید بهترین مارک دوربین مداربسته بایستی به این نکات مورد توجه داشت.

سوال بسیار مهمی که هنگام خرید بهترین مارک دوربین مداربسته ممکن است به ذهن ما خطور کند. چه دوربینی می تواند امنیت محل کار یا ساختمان من را تامین کند؟ با ما هراه باشید تا پس از خواندن این مقاله جواب این سوال را پیدا کنیم.

داهوا یا هایک ویژن

کیفیت بهترین مارک دوربین مداربسته

کیفیت بهترین مارک دوربین مداربسته یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب این برند توسط کافرمایان و مشتریان است. در خط تولید بهترین مارک دوربین مداربسته تنوع در قیمت و کیفیت متناسب با نیاز مشتری در نظر گرفته شده است .


دوربین مداربسته هایک ویژن مناسب آپارتمان کدام است؟

از آنجایی که ساخت آپارتمان ها در اکثر مناطق با گسترش مواجه بوده است، ممکن است امنیت این افراد و منزل توسط جنایت کاران و دزدان به خطر بیفتد. از این رو بسیاری از مدیران ساختمان با نصب دوربین مداربسته با در نظر گرفتن نوع سازه می توانند بر رفت و آمد افراد نظارت داشته باشند و میزان وقوع خطر و جرم را کاهش دهند. دوربین مدار بسته در فضای پارکینگ، پاگرد ها، راه پله، پشت بام و فضای بیرونی نصب می گردد.


اما چه دوربینی را در این فضاها بایستی نصب کرد؟ دوربین Turbo HD هایک ویژن بهترین گزینه برای انتخاب است. توصیه ما برای محیط داخلی ساختمان دوربین های دام است و کیفیت وضوح تصویر 2 مگا پیکسلی به شما این امکان را می دهد تا با وضوح مناسبی تردد افراد را با جزییات زیر نظر بگیرید.


در جدول زیر می توانید پرفروش ترین بهترین مارک دوربین مداربسته را مشاهده نمایید.


برای دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

علاوه بر انتخاب صحیح دوربین مداربسته، به خریداری تجهیزات جانبی آن نیاز است. دستگاه ذخیره ساز DVR یا NVR ، منبع تغذیه یا کابل های مورد نیاز از دیگر لوازم جانبی است که مشتریان در هنگام خرید باید به آن توجه مهمی داشته باشند. شما نیز میتوانید به اطلاعات مورد نیاز در مورد این تجهیزات در سایت هایک 98 دسترسی داشته باشید و با قیمت های مناسب این تجهیزات را تهیه نمایید.


بهترین دوربین مداربسته در طلا فروشی

از دیگر مکان هایی که نصب دوربین مدار بسته در آن دارای اهمیت است مرکز فروش طلا و جواهرات است زیرا این محیط های کاری مرکز توجه دزدان است. بهترین فضای نصب دوربین مدار بسته ویترین طلا و جواهرات، گاو صندوق، پیشخوان، و درب ورودی می باشد.


کیفیت دوربین مداربسته در طلا فروشی ها

ویترین و درب ورودی: هنگام خرید دوربین مداربسته باید توجه داشته باشید که درب ورودی و ویترین ها از فضای خارجی هستند و نیاز به وضوح و کیفیت بالا در تصاویر ضبط شده می باشد. کارشناسان هایک ویژن دوربین با کیفیت بالای 4 مگا پیکسلی را به مشتریان پیشنهاد می دهند.افزون بر کیفیت بالا ی تصویر نور محیط باید با روشنی خاصی کنترل گردد تا از نظر سخت افزاری سیستم ضبط تصویر با مشکل روبرو نشود.


تکنولوژی WDR از بهترین ویژگی های دوربین مدار بسته هایک ویژن است. این فناوری به همراه قابلیت زوم لنز شما را قادر به مشاهده جزییات می کند. از دیگر نکات مهم در هنگام خرید دوربین مداربسته این است که باید دستگاه DVR تهیه شده دارای ویژگی Face Detection یا تشخیص چهره باشد باشد تا در هنگام بروز جرم بتوان افراد مجرم را شناسایی نمود.

برای دریافت هرگونه اطلاعات تخصصی تر و هزینه بهترین مارک دوربین مداربسته به همراه تجهیزات جانبی (قیمت های اقتصادی) با مشاوران ما در تماس باشید.

بهترین بهترین مارک دوربین مداربسته برای شرکت ها و دفاتر اداری

دفاتر و شرکت ها از دیگر مکانهایی هستند که نصب دوربین مداربسته در آن الزامی می باشد. چنانچه محل کار شما دارای فضایی بسیار بزرگ است، توصیه می کنیم که از دوربین های تحت شبکه یا IP استفاده نمایید

لنزهای تعبیه شده در این دوربین  Varifocal می باشد. همچنین شما می توانید برای تحت نظر گرفتن رفت و آمد بیرونی دوربین مدار بسته بولت را تهیه نمایید.

وضوح تصویر 2 مگاپیکسلی بهترین کیفیت مناسب با این فضا ها می باشد و نیازی به وضوح تصویر بالاتری نیست.

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با تهیه تجهیزات جانبی آن امکان پذیر است. ما در هایک ویژن دستگاه دوربین مداربسته را به همراه تجهیزات جانبی اعم از دستگاه ذخیره ساز DVR و کابل ها و اتصالات را با قیمتی کاملا اقتصادی به شما ارائه می دهیم.


مزایای نصب دوربین مداربسته هایک ویژن در دفاتر و شرکت ها

نظارت بر عملکرد کارکنان

 1. 2. افزایش بازدهی
 2. 3. تحت نظر گرفتن محیط به صورت 24 ساعته
 3. 4. تامین امنیت

بهترین دوربین مداربسته جهت نصب در مغازه و فروشگاه

فضای فروشگاه ها و مغازه ها به دلیل رفت و آمد بسیاری از افراد از دیگر مکان هایی است که به وجود دوربین مداربسته احتیاج دارد. در مجتمع هایی که دارای فضای وسیعی هستند نصب دوربین های تحت شبکه IP پیشنهاد می شود اما اگر فضای کاری شما بزرگ نیست می توانید دوربین های با کیفیت Turbo HD را انتخاب نمایید. نظارت داخلی از مهمترین وظایف تامین امنیت فروشگاه می باشد.


دوربین مداربسته دام هایک ویژن این امکان را به صاحبان کسب و کار فروشگاهی میدهد تا به صورت indoor بر فضای داخلی ساختمان نظاررت دقیقی داشته باشند. نکته قابل توجه این است که تعداد دوربین ها با توجه به فضای موجود تعیین می گردد.


تهیه دوربین مداربسته با تنوع در کیفیت و به صورت عمده به همراه تجهیزات جانبی با قیمت مناسب در بازار به دلیل نوسانات ارز بسیار مشکل می باشد. اما ما در هایک 98 تمامی موارد ذکر شده در زمینه ارائه بهترین مارک دوربین مداربسته را با قیمت های کاملا اقتصادی در اختیار شما قرار می دهیم. (دریافت قیمت دوربین هایک ویژن)

بهترین دوربین مداربسته مناسب پارکینگ

مزایای نصب دوربین مداربسته در فضای پارکینگ بر کسی پوشیده نیست؛ زیرا با بهره گیری از آن میزان وقوع جرم به میزان چشم گیری کاهش یافته است. لازم به ذکر است که دوربین ها قابل نصب در فضای پارکینگ به دلیل حساسیت آن باید از قابلیت های خاصی برخوردار باشند. از آنجایی که در این فضا نور موجود بسیار کم و ارتفاع سقف تاحدی کوتاه است و امکان وقوع سرقت و تصادف زیاد است، بهره گیری از بهترین مارک دوربین مداربسته بسیار مهم است.


بهترین مارک دوربین مداربسته مناسب پارکینگ

دوربین پیشنهادی کارشناسان هایک ویژن دوربین دام است. وضوح تصویر در این دوربین ها 2 مگا پیکسل است و باعث می شود که شما بتوانید محیط را با جزییات بیشتری در نظر داشته باشید. دارا بودن لنز Varifocal این امکان را به شما می دهد تا در زمان نیاز زاویه دید داشته باشید.


همانطور که پیشتر ذکر شد عدم وجود نور کافی در پارکینگ، فضای دید کاربران را تاحدی کاهش می دهد بنابراین شرکت هایک ویژن با افزودن قابلیت ICR موفق به بهبود تصویر دریافتی و تشخیص جزییات مانند وضوح در تشخیص پلاک خوردروها و… گردیده است. از دیگر مشکلات نظارت بر فضای پارکینگ وجود Noise می باشد. اما اگر دستکاه شما از ویژگی D2 یا DNR برخوردار باشد این مشکل به آسانی رفع می شود.


مشاوران ما در هایک 98 با ارائه مشاوره همه جانبه در مورد بهترین مارک دوربین مداربسته به همراه تجهیزات حفاظتی در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما مشتریان عزیز می باشند.

بهترین دوربین مداربسته جهت نصب در کارخانه ها

با گسترش صنعت و افزایش کارخانه ها در مناطق مختلف نیاز به نصب دوربین مداربسته جهت تامین امنیت کارکنان و متعلقات افزایش یافته است. اما در چه فضاهایی در کارخانجات بایستی بهترین مارک دوربین مداربسته نصب گردد؟


محل های قرارگیری ماشین آلات و تجهیزات

درب ورودی دفاتر و کارگاهها

آبدارخانه و کانتین ها

پارکینگ

محیط کارخانه

در محیط های کارخانه ای، به علت تعدد دوربین ها نصب دوربین های آنالوگ پیشنهاد نمی گردد. توصیه مشاوران فنی ما دوربین مداربسته تحت شبکه IP است. دوربین مدار بسته در فضای پارکینگ کاربری بسیار اختصاصی دارد بایستی دارای ویژگی ها ی جستجوی هوشمند، زوم و تغییر لنز و انتقال بالای تصاویر باشد.


تمامی تجهیزات جانبی و انواع دوربین مداربسته را متناسب با مراکز صنعتی و کارخانجات را از ما بخواهید. قیمت این پکیج های دوربین مداربسته کاملا مناسب است و با گارنتی 25 ماهه به شما ارائه می گردد.


سعی ما در تحریر این مقاله بر این بوده که جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه دوربین های مدار بسته با به شما ارائه نماییم و با شما نیز با در نظر گرفتن نیاز خود بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. علاوه بر این شما میتوانید به طور کاملا رایگان با مشاوره کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید و از آخرین اخبار و قیمت پکیج های مختلف بهره مند شوید.

]]>
معماری و ساخت ویلا 2020-07-30T20:11:32+01:00 2020-07-30T20:11:32+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3737 ENGINEER ENGINEER معماری و ساخت ویلاویلا چیست ؟ویلا به ساختمانی گفته می‌شود که ارتباط خوبی با بیرون نما داشته باشد. معمولا ویلاها را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها و جاهای خوش آب و هوا می‌سازند. شایان ذکر است در بعضی ازکشورها قوانین ساخت و سازبه شهروندان اجازه ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی هم ساخته می‌شوند.ویلا ساختمانی است که با طبیعت پیرامون خود و محیط اطراف هارمونی دارد و هر چقدر این هماهنگی بیشتر باشد زیبایی و نمای ویلا هم بیشتر خواهد بود.ویلا ناخودآگاه یادآور طبیعت ،تفریح و معماری و ساخت ویلا

ویلا چیست ؟

ویلا به ساختمانی گفته می‌شود که ارتباط خوبی با بیرون نما داشته باشد. معمولا ویلاها را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها و جاهای خوش آب و هوا می‌سازند. شایان ذکر است در بعضی ازکشورها قوانین ساخت و سازبه شهروندان اجازه ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی هم ساخته می‌شوند.

ویلا ساختمانی است که با طبیعت پیرامون خود و محیط اطراف هارمونی دارد و هر چقدر این هماهنگی بیشتر باشد زیبایی و نمای ویلا هم بیشتر خواهد بود.

ویلا ناخودآگاه یادآور طبیعت ،تفریح و آرامش خاطر ناشی از آن است.ویلا ها را از نظر سبک میتوان به دو نوع مدرن و کلاسیک تقسیم بندی کرد ،که هر کدام مشخصه های خاص خود را دارند.هماهنگی بین محیط پیرامون و زیبایی منحصر به فردی ایجاد می کند.

ساخت این گونه بناها هم مانند منازل آپارتمانی نیازمند طراحی، نقشه کشی و اجرای آنهاست که با توجه به اقلیم،پوشش گیاهی ،آب و هوا ، کوهستانی بودن،نزدیکی به دریا و ... توسط مهندسین و معماران باتجربه طراحی و پیاده می شود.

بنابراین شرایط اقلیمی در ظاهر و نحوه ی ساخت یک ویلا تاثیر گذار است برای مثال از سقف شیروانی غالبا در نواحی با بارندگی زیاد کاربرد بیشتری دارد.برای افزایش سرعت ساخت نیز می توان از مصالح جدید و پیش ساخته بهره گرفت.

برای ساخت ویلا باید قوانین و مقررات شهرداری از جمله تراکم را نیز در نظر بگیریم.

خرید ویلا و یا سرمایه گذاری برای ساخت آن آینده ای درخشان و سودآور به دنبال دارد زیرا با افزایش جمعیت شهرها و شلوغ شدن آنها افراد برای رفع دغدغه های فکری خود نیازمند محیطی آرام در کنار طبیعت هستند. ویلایی که از استانداردهای لازم برخوردار بوده و امکانات رفاهی برای ساکنین فراهم نماید نه تنها از نظر مالی ارزش بالایی خواهد داشت بلکه از نظر جسم و روحی نیز می تواند آرامش و خیالی آسوده برای افراد به ارمغان بیاورد. معماری داخلی و خارجی ویلا علاوه بر زیبایی و جذابیت باید بر اساس اصول مهندسی اجرا شود و مقاوم سازی های لازم برای آن نیز صورت گیرد. ساخت ویلا دارای مراحل مختلفی است که مرحله به مرحله باید انجام شوند. مهم ترین نکته در ساخت هر سازه ایجاد طرحی مناسب و برنامه ریزی برای شروع پروژه است. با کمک گرفتن از  طراحان و معماران، گروه های تاسیساتی، استادکاران، مهندسین و … می توان برنامه ای منظم برای ساخت ویلا فراهم نمود. از زمان شروع پروژه ویلاسازی تا پایان آن از افراد مختلفی کمک گرفته می شود و تمام مراحل به همراه هزینه های صرف شده به صاحب ویلا گزارش داده خواهد شد.

نقشه کشی یکی از اصول اصلی از نظر مهندسی است. ساخت ویلا در یک مکان مشخص صورت می گیرد و مسلماً پی کنی و دیوارچینی آن در آن مکان اجرا می شود. مکان اجرای پروژه را می توان با استفاده گچ و ریسمان مشخص نمود. با انجام اینکار راحت تر می توان پی کنی و فونداسیون را طبق نقشه ای که توسط مهندسین تهیه شده انجام داد. پس از تعیین محل فونداسیون اقدام به گودبرداری طبق نظر مهندسین ناظر می شود و برای اینکار از ماشین آلات و تجهیزات پی کنی استفاده می گردد. پس از پی کنی نوبت به مرحله بتن ریزی و اجرای اسکلت می رسد. بهتر است از مصالح  مرغوب در این مرحله استفاده شود تا سازه از دوام و استحکام بالاتری برخوردار بوده و عمر طولانی داشته باشد. در قسمت های مختلف فونداسیون از میلگردهای مقاوم و متناسب با سازه استفاده می شود. آرماتور بندی توسط گروه های تاسیساتی و با مشورت مهندسین کار آزموده صورت می گیرد. بعد از آنکه اسکلت ساختمان اجرا شد می توان نسبت به طراحی کلی آن اقدام کرد.

هنگام دیوارکشی تنها نباید چهارچوب ساختمان را مد نظر قرار داد بلکه باید به ورودی ها، خروجی ها، محل قرارگیری سیستم های تهویه و … نیز توجه نمود.

برای ساخت سقف ویلا از سقف های معمولی و یا شیروانی استفاده می شود که هر کدام قابلیت های مخصوص به خود را دارند. سقف معمولی را می توان همزمان با اجرای سازه ایجاد نمود اما سقف های شیب دار پیچیدگی های خاص خود را دارند و باید از متخصصین این کار کمک گرفت.

برای نمای ساختمان ویلایی می توان از مصالح مختلفی نظیر چوب، سنگ، آجر و … استفاده نمود. از بین تمام گزینه ها سنگ انتخاب بهتری است زیرا هیچ نگرانی در مورد فرسایش آن وجود ندارد. هزینه خرید سنگ نسبت به سایر مصالح بالاتر است اما عمر آن طولانی تر خواهد بود.

دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی ویلا همانند نمای بیرونی آن بسیار حائز اهمیت است از این رو برای اجرای دکوراسیون داخلی از طراحان و معماران ماهر کمک گرفته می شود. این افراد با توجه به فضای موجود و طبق سلیقه افراد اقدام به ایجاد طرحی بی نظیر در فضای داخل ساختمان می کنند. در طراحی داخلی از کفپوش ، دیوارپوش، عناصر دکوراتیو و … استفاده می شود و نورپردازی های لازم انجام می گیرد. محوطه سازی یک امر ضروری برای ساخت ویلا است زیرا هدف از ساخت ویلا ارتباط با طبیعت و لذت بردن از آن است. در واقع محوطه سازی یا حیاط سازی ویلا به منظور تفکیک مرز ویلا از سایر زمین های مجاور صورت می گیرد. محوطه سازی ویلا شامل گل کاری، نصب آلاچیق، نصب باربیکیو، ساخت استخر، نورپردازی محیط، نصب مجسمه و … است. محوطه ویلا تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت آن ایفا می کند از این رو باید به آن توجه ویژه معطوف گردد. آلاچیق و باربیکو از ملزومات ساخت یک ویلا می باشند زیرا ویلا مکانی برای تفریح و گذراندن وقت با خانواده و دوستان است، از این رو افراد سعی می کنند بیشترین زمان را در محوطه و در آلاچیق صرف کنند. استخر نیز مکانی ایده آل برای آب تنی در روزهای گرم تابستان است و حضور آن در محوطه منجر به خنک شدن هوای اطراف می شود. مراحل ساخت استخر شامل گودبرداری، آماده سازی کف، استفاده از بتن آب بند، عایق کاری کف و جداره، کاشی کاری، نصب سیستم تصویه آب و تجهیزات می باشد. در ویلا سازی نیز می توان از سبک های خاصی پیروی کرد. از جمله سبک هایی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد، ویلاهای سبک مدیترانه ای، سنتی، ویلاهای سبک خانه های ییلاقی، سبک شهری، فوق العاده مدرن، لاکچری و سبک ترکیه ای می باشد.

  هر ساختمانی به اندازه محوطه سازی و دکوراسیون داخلی آن اهمیت دارد. آن چه که در طراحی نمای ویلا باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از متریال مناسب جهت انجام این کار می باشد. از شاخصه هایی که در هنگام طراحی نمای ویلا باید به یاد داشته باشید، مقاوم بودن آن در برابر شرایط جوی و دارا بودن خاصیت عایق در برابر رطوبت می باشد. تیم طراحی و معماری استودیو قاف آماده طراحی و ساخت ویلا و نمای مسکونی و تجاری متناسب سلیقه کارفرمایان محترم می باشد.


 

 

 

 ]]>
کارگاه صنعتی تکنیک سنگ شکن 2020-07-30T20:10:06+01:00 2020-07-30T20:10:06+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3736 ENGINEER ENGINEER کارگاه صنعتی تکنیک سنگ شکنکارگاه صنعتی تکنیک سنگ شکن در سال 1385 به مدیریت آقای ابوالفضل شاه آبادی فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات معدنی و خطوط فرآوری آغاز کرد و تا به امروز با گذشت 14 سال از افتتاح این کارگاه صنعتی یکی از فعالان بخش صنعت و معدن در زمینه صادرکنندگاه ماشین آلات معدنی به کشورهای عراق،افغانستان،ازبکستان،قزاقستان،ترکمنستان و ... میباشد و با اراِئه محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی سهم بالایی از صادرات را به خود اختصاص داده است.از جمله فعالیت های تکنیک سنگ شکن&nbsp کارگاه صنعتی تکنیک سنگ شکن

کارگاه صنعتی تکنیک سنگ شکن در سال 1385 به مدیریت آقای ابوالفضل شاه آبادی فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات معدنی و خطوط فرآوری آغاز کرد و تا به امروز با گذشت 14 سال از افتتاح این کارگاه صنعتی یکی از فعالان بخش صنعت و معدن در زمینه صادرکنندگاه ماشین آلات معدنی به کشورهای عراق،افغانستان،ازبکستان،قزاقستان،ترکمنستان و ... میباشد و با اراِئه محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی سهم بالایی از صادرات را به خود اختصاص داده است.

از جمله فعالیت های تکنیک سنگ شکن میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

ساخت انواع سنگ شکن ها از قبیل سنگ شکن فک،کوبیت،هیدروکن،آسیاب غلطکی

ساخت انواع سرند ویبراتوری،ماسه شور حلزونی،نوارنقاله،سرند خشک کن،تیکنر

ساخت کارخانه آسفالت 80 الی 160 تنی طرح مارینی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک

ساخت ایستگاه بتن و بچینگ پلانت

ساخت لاینرهای ضدسایش هارداکس جهت مصارف کارخانه کنستانتره،سیمان،فولاد

نصب و راه اندازی و تعمیرات قطعات و تجهیزات ماشین آلات معدنی

تماس با ما

راه های ارتباطی با ما

آدرس : تهران ، رباط کریم ، شهرک صنعتی قلعه میر ، خیابان شهدای صنعت(قرمز) ، کوچه یازدهم ، پلاک 10

تلفن : 56453139-021

مدیریت فروش : 09126540257

مدیریت : 09122862879

www.techniquesangshekan.com

email : info@techniquesangshekan.com


]]>
سه نظام و ابزار آلات تراشکاری 2020-07-30T20:08:19+01:00 2020-07-30T20:08:19+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3735 ENGINEER ENGINEER سه نظام و ابزار آلات تراشکاریابزار آلات تراشکاری به ابزاری گفته میشود که در صنعت تراش قطعات و انواع فلزات از قبیل چدن ،آهن ، و سایر آلیاژهای همگون مورد استفاده قرار میگیرد. سه نظام از انواع ابزار آلات تراشکاری که این تراش میتواند برای سوراخکاری و یا کف تراشی و کوتاه کردن قطر و یا ایجاد شیار بر روی سطح یا داخل قطعه از ابزار تراشکاری استفاده میشود. سه نظام در واقع یک گیره در تراشکاری محسوب می شود که نگهدارنده می باشد.در صنعت تراشکاری را می توان به چهار نوع اصلی نامیده و تقسیم میگردد که شامل :تراشک سه نظام و ابزار آلات تراشکاری

ابزار آلات تراشکاری به ابزاری گفته میشود که در صنعت تراش قطعات و انواع فلزات از قبیل چدن ،آهن ، و سایر آلیاژهای همگون مورد استفاده قرار میگیرد. سه نظام از انواع ابزار آلات تراشکاری که این تراش میتواند برای سوراخکاری و یا کف تراشی و کوتاه کردن قطر و یا ایجاد شیار بر روی سطح یا داخل قطعه از ابزار تراشکاری استفاده میشود. سه نظام در واقع یک گیره در تراشکاری محسوب می شود که نگهدارنده می باشد.
در صنعت تراشکاری را می توان به چهار نوع اصلی نامیده و تقسیم میگردد که شامل :

 1. تراشکاری طولی
 2. پیشانی تراشی
 3. کپی تراشی روی زوایا
 4. کپی تراشی روی پروفیلهای گرد
  بعبارتی تراشکاری ترکیبی از دو حرکت میباشد یعنی  دوران قطعه کار و پیشروی ابزار . پیشروی ابزار به چندصورت است که یک حالت پیشروی ابزار در راستای محور قطعه برای  تراشیدن قطعه کار تا رسیدن به قطر کوچکتر میباشد . و صورت دیگر  پیشروی ابزار روی یک انتهای قطعه کار به سمت مرکز برای کاهش طول قطعه است  .اغلب پیشروی ها در عملیات مخروط تراشی و کپی تراشی مخلوطی از دو نوع پیشروی فوق خواهند بود. بنابراین تراشکاری به معنای برداشتن مواد از روی سطح جانبی یک قطعه کار دوار با یک ابزار تک لبه خواهد بود. لازم بذکر است قطعه کار در یک ماشین تراش با سرعت معینی n دوران می کند و این سرعت با واحد دور بر دقیقه( rpm )نامیده میشود
  از ابزار مهم در صنعت تراشو سوراخکاری فلزات میتوان به اینسرت تراشکاری (الماس تراشکاری ) و انواع هلدر تراشکاری و انواع مته و کفتراش و روتراش و مرغک گردان و سه نظام و چهار نظام و سایر اشاره کرد.

فرایندهای تراشکاری را میتوان به صورت ذیل تقسیم کرد که در هر مورد از نوع خاصی از ابزار تراشکاری مورد استفاده قرار میگیرد:

 1. روتراشی در صنعت تراش :در این فراین قطعه ثابت وبه دور ابزار تراش میچرخد و برای براده برداری و تمیز کرد سطح و یا سیقل آن روتراشی انجام میشود. لازم بذکر است قطعه مورد تراشکاری معمولا  قطعه‌کاری است که از  ریخته‌گری و یا  آهنگری و یا اکستروژن ساخته شده است .
 2. تراشکاری مخروطی در صنعت تراش : این روش بیشتر برای تراشکارهای آماتور استفاده میشود .
 3. شیار تراشی در صنعت تراشکاری : قلم شیار تراش در راستای شعاع قطعه ( فلز ، آهن ، چدن ) به آرامی در داخل آقطعه نفوذ  و شیاری برابر با پهنای قلم بر روی سطح خارجی قطعه بوجود میاورد.
 4. پیشانی تراشی در صنعت تراشکاری : یک ابزار تراش تک نقطه ای با حرکت در شعاع قطعه کار، در پیشانی قطعه کار، تراش می‌دهد تا سطح بیرونی آنرا صاف کند.
 5. پیچ تراشی در صنعت تراش :برای ایجاد پیچ در قطعه از ابزار پیچ تراش برای ایجاد سطح پیچ رو قطعه استاده میشود.

ابزار سایش و برش و سنباده

در صنعت ابزار سایش و برش  برای  ساییدن و صاف و مسطح کردن وهمین طور  بریدن قطعات (فلزی و  سنگی و  چوبی )بسیار مورد استفاده قرار میگیرد ،از این ابزار میتوان به فلاپ دیسک و صفحه سنگ فرز و صفحه برش و انواع سنباده و (گارنت ،ساب سنگ ،زیرکونیا آلومینیوم،  آلومینیوم اکسید)  اشاره کرد.

فلاپ دیسک : در سایش و تراش مورد استفاهده قرارمیگیرد و نکته بسیار مهم در انتخواب فلاپ دیسک نوع مواد ساینده و سایز دانه ها در فلاپ دیسک بسیار مهم میباشد و این مواد به طور کلی از زیرکونیا آلومینیوم، آلومینیوم اکسید و آلومینیوم سرامیک ساخته و تولید  می شوند.

صفحه سنگ فرز : در تراش و سایش فلزات یا ضخامت و سختی بیشتر از صفحه سنگ فرز استفاده میشود . نکته مهم د راستفاهده از صفحه سنگ فرز برای استفاده از این صفحه سنگ ها جهت سایش، آن را در دستگاه های دستی با زاویه ی قائم قرار داده و لی . صفحات به عنوان ابزار برشی درون دستگاهی ایستا و ساکن قرار داده میشود..

سنباده : این ابزار برای مسطح و یک دست کردن سطوح به کار می رود و در صنایع بسیاری کاربرد دارد و میتواند بصورت دستی و یا از قرارگرفتن روی دستگاه مورد استفاده قرار گیرد.

در انتخاب سنباده ،  انتخاب درجه زبری سنباده  و انتخاب درجه ریزی یا درشتی سنباده  و هیمن طور در نظر گرفتن بهترین درجه زبری برای مصرف سنباده در حین انجام کار بسیار مهم میباشد.که این درجه بندی میتواند به شرح ذیل باشد :سنباده خیلی زبر ، سنباده متوسط ، سنباده نرم ، سنباده خیلی نرم ، سنباده صنعتی و تجاری ، سنباده پوشش باز و سنباده پوشش بسته و سنباده چخماق . سنباده دستی  سنباده اسفنجی و سنباده مشتی لرزان و سنباده گرد لرزان و سنباده نواری و سنباده تخت لرزان که در صنعت سایشو برش مورد استفاده قرار میگیرد.

آشنایی با سه نظام

در تراشکاری از سه‌ نظام برای بستن قطعات بصورت گرد ، چندضلعی روی ماشین تراش مورد استفاده قرار میگیرد .سه نظام قطع ای مباشد بر سر دریل که برای فیکس کردن مته به دریل مورد استفاده قرار میگرد . بطور کلی سه نظام به دو دسته (سه نظام اتوماتیک و سه نظام آچاری ) تقسیم میشود ،از تفاوت بین این دو سه نظام به قیمت و سرعت تعویض بیشتر سه نظام اتوماتیک نسبت به سه نظام آچاری اشاره کرد البته گیرایی سه نظام آچاری نیز بیشتر میباشد. سه نظام های که بیشتر در ماشین تراش استفاده میشود عبارتند از سایز 6.5 تا 16 میلی متر لازم بذکر است سه نظام 13 میلی متر از همه نوع سه نظام پرکاربردتر میباشد.لازم بذکر است منظور از این اعداد رو ی سه نظام عبارت است از سه نظام توانایی گیر و قرار گرفتن مته مثلا با سایز 6.5 را دارد.لازم بذکر است سه نظام از جنس فلزی یا پلاستیکی و یا فلزی میباشد.نکته دیگر در مورد سه نظام این است که برای تعویض سه نظام باید سه نظام را با سایز و جنس مناسب با کاربرد انتخاب و تهیه کرد و باید توجه داشت اگر در حین کار با دریل لرزش داشت ، احتما زیاد پیچ سه نظام شل است .]]>
آموزش نصب تلفن سانترال 2020-07-30T20:06:03+01:00 2020-07-30T20:06:03+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3734 ENGINEER ENGINEER آموزش نصب تلفن سانترالپیش از پرداختن به شیوه‌های موجود جهت نصب و  راه اندازی سانترال ، بد نیست نگاهی به ساختار و کارکرد این مجموعه داشته باشیم. در درک کاربرد سانترال، توصیفِ آن به عنوان یک مرکز مخابراتی کوچک می‌تواند راه‌گشا باشد. سانترال، پس از نصب و  راه اندازی، در اختیار مجموعه شرکت، سازمان و … مورد نظر قرار می‌گیرد و بدین‌ترتیب امکان برقراری تماس‌های گوناگون شهری و داخلی را -توسط تنها یک خط تلفن- به آن مجموعه می‌دهد.بعلاوه پس از نصب و  راه اندازی سانترال، پرسنل و کادر آن آموزش نصب تلفن سانترال

پیش از پرداختن به شیوه‌های موجود جهت نصب و  راه اندازی سانترال ، بد نیست نگاهی به ساختار و کارکرد این مجموعه داشته باشیم. در درک کاربرد سانترال، توصیفِ آن به عنوان یک مرکز مخابراتی کوچک می‌تواند راه‌گشا باشد. سانترال، پس از نصب و  راه اندازی، در اختیار مجموعه شرکت، سازمان و … مورد نظر قرار می‌گیرد و بدین‌ترتیب امکان برقراری تماس‌های گوناگون شهری و داخلی را -توسط تنها یک خط تلفن- به آن مجموعه می‌دهد.

بعلاوه پس از نصب و  راه اندازی سانترال، پرسنل و کادر آن مجموعه می‌توانند بدون نیاز به خطوط مخابراتی شهری با یکدیگر تماس برقرار سازند. باید توجه داشت که پس از نصب Central این شکل از ارتباط بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای برقرار می‌شود. مزیت دیگر سانترال پشتیبانی یک اپراتور از چندین خط شهری و استفاده از اپراتور گویا است. تنظیم و کنترل شیوه‌های ارتباطی و اِعمال برخی از محدودیت‌ها در سیستم سانترال امکان‌پذیر است.5.028

مراحل نصب و راه اندازی سانترال

نصب پست مخابراتی

در این مرحله نصب پست مخابراتی انجام می‌شود و شناسایی خطوط، مدیریت و نصب هر خط انجام می‌پذیرد.

آماده‌سازی مکان نصب و راه اندازی سانترال

مرحله دوم در پروژه نصب و راه اندازی سانترال ، آماده‌سازی مکان نصب این دستگاه است. تمیز کردن و گردگیری محیط کابل کشی، سیم کشی، داکت کشی و در نهایت تعیین نوع سانترال مورد استفاده برخی از اقداماتی است که در این مرحله انجام می شود.

نصب سخت افزاری سانترال

این مرحله از نصب و راه اندازی سانترال اختصاص به نصب کارت خط شهری، نصب کارت داخلی تلفن سانترال، نصب کارت کالرآیدی، نصب دستگاه ضبط مکالمات، نصب کارت دیزا و در نهایت دیگر کارت های ضروری دارد.

انتخاب مکان نصب و راه اندازی سانترال

نخستین گام در آغاز پروژه نصب و راه اندازی سانترال ، تعیین و انتخاب مکان نصب این دستگاه است. در اکثر موارد، محلی برای این کار اولویت دارد که در آن، سانترال در امنیت کامل باشد و ضربه‌ای به آن وارد نشود. سیم کشی آسان، دسترسی آسان برای برنامه ریزی مجدد، امکان تمیز کردن سانترال در طول مدت استفاده و مواردی از این دست نیز در تعیین مکان نصب و راه اندازی سانترال مهم قلمداد می‌شود.

نصب نرم افزاری سانترال

این مرحله از نصب و راه اندازی سانترال –یعنی مرحله نصب نرم افزاری سانترال-، پس از مرحله سخت افزاری انجام می‌شود. در مرحله نصب نرم افزاری، برنامه ریزی، همگام سازی و معرفی هر کارت در دستگاه انجام می‌شود. اجراسازی راهنمای گویا مرحله ای، نحوه تنظیم داخلی‌ها، گروه بندی داخلی سانترال، بستن صفر و دو صفر بند سانترال، تنظیم تایمر در محدود سازی زمان مکالمه تلفن سانترال، اتصال دستگاه فکس و تنظیم یک داخلی برای فکس، راه اندازی سیستم دکت و بسیاری از موارد دیگر در این مرحله انجام می گیرد.

برنامه‌ریزی کد سانترال

در مرحله آخر نصب و راه اندازی سانترال ، اقدامات مورد نیاز جهت برنامه ریزی کد سانترال انجام می شود. این مرحله حتماً می‌بایست توسط کارشناسان نصب سانترال انجام شود. (انجام این مرحله نیاز به آشنایی با کدهای سانترال و تسلط بر آنها دارد) شناخت کدهای پیش نیاز برای فعال سازی یک قابلیت و یا حذف کد سانترال توسط تلفن مادر و یا نرم افزار، پیش‌نیاز برنامه ریزی کد سانترال است؛ ازهمین رو امکان انجام این کار –یعنی برنامه ریزی کد سانترال- توسط کاربران عادی وجود ندارد.

نصب سانترال کم ظرفیت

نصب سانترال کم ظرفیت یک نمونه از خدمات نمایندگی سانترال است که تحت شرایط خاص و ویژه ای انجام می شود. سانترال کم ظرفیت یکی از کارآمدترین نمونه های سانترال است که به خوبی در مجموعه های کوچک توانسته پاسخگوی حجم بزرگی از نیازهای مشتریان باشد. قابلیت برنامه ریزی آسان و انعطاف بالای سانترال کم ظرفیت در برنامه ریزی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به کارایی که دارد، سبب شده که بسیاری از مراکز کوچک آن را به عنوان سیستم ارتباطی خود انتخاب کنند. برای استفاده از سانترال کم ظرفیت ابتدا باید آن را به درستی نصب کرد و سپس برنامه ریزی لازم را برای سیستم انجام داد تا بتوان از آن استفاده نمود. سانترال کم ظرفیت به دو روش نصب می شود؛

یکی توسط کامپیوتر و با استفاده از نرم افزار برنامه ریزی مخصوص و دیگری توسط گوشی تلفن؛ مثلا اگر برند پاناسونیک را برای سانترال کم ظرفیت انتخاب کرده اید، از گوشی های مدل KX-T7730 ,KX-T7033 ,KX-T7130 ,KX-T7030 ,KX-T73302  باید استفاده کنید. برای نصب سانترال کم ظرفیت باید با مفاهیمی نظیری CO  یا خط های ورودی،  JACKیا خط های ارتباط داخلی و … آشنا باشید. باید بدانید که برای نصب سانترال کم ظرفیت سوکت های تلفن به دو مدل سیم بندی می شوند؛ سیم بندی دوتایی و چهارتایی. دوتایی برای تلفن های معمولی و چهارتایی برای تلفن های دیجیتال. برای نصب سانترال کم ظرفیت به ابزاری نظیر دستگاه سوکت زن، مولتی متر، سیم چین و انبردست، دریل به همراه مته مناسب، فازمتر ، پیچ گوشتی چهار سو و دو سو نیز نیاز است.

سخت افزار و متعلقات دستگاه سانترال کم ظرفیت

 • پورتRG11
 • پورت ورودی سوکت باتری
 • پورت USB
 • پورتRS232
 • پورتBV
 • پورت DISA با OGM
 • پورت CID
 • پورت DPH
 • پورت EXT MUSIC

نصب سانترال پر ظرفیت

سانترال پرظرفیت یک نمونه دیگر از انواع سانترال ها است که برای مراکز و شرکت های بزرگ مناسب است. نمایندگی سانترال با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و ابزارآلات، نصب سانترال پرظرفیت را نیز انجام می دهد. سانترال پر ظرفیت شامل دو مدل TDA و TDE می شود. سانترال های سری TDA نوع معمولی سانترال و سانترال های سری TDE نوع تحت شبکه سانترال با قابلیت های بیشتر هستند. برای برنامه ریزی سانترال ها علاوه بر نرم افزارهای کامپیوتری از تلفن های مخصوص مربوط به هرکدام نیز می توان استفاده کرد. سانترال های سری TDA و  سری  TDE و البته NS به صورت چند منظوره با داشتن انعطاف پذیری بالا برای افزایش خطوط شهری و داخلی با امکانات بالفعل و بالقوه ، بهترین گزینه برای مراکز بزرگ و متوسط هستند.

مهمترین ویژگی دستگاه های سانترال سری TDE و NS سازگاری کامل با محیط IP است. برای نصب سانترال پرظرفیت نیز تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری خاصی نیاز است. این مدل از سانترال نیز پس از نصب به برنامه ریزی نیاز دارد. بسته به مدل سانترال پرظرفیت و قابلیت های برنامه ریزی آن، کد های برنامه ریزی به سانترال پرظرفیت داده می شود و سپس می توان از سیستم استفاده کرد.

نکاتی چند درباره نصب و راه اندازی سانترال

نصب و راه اندازی تلفن سانترال پس از ارزیابی مکان موردنظر و طی مراحلی چون تعیین مکان نصب سانترال، تهیه نقشه مخابراتی، سیم بندی داخلی و آرایش پست، نصب سانترال و تجهیزات جانبی، انجام تنظیمات سانترال، تعیین طول سیم سانترال TES824 و در نهایت تعیین طول سیم داخلی سانترال های TDA و TDE و NS انجام می‌پذیرد.

با طی این مراحل، عملیات نصب سانترال به پایان می‌رسد و کارشناس موظف است آموزش اولیه کار با سانترال و برنامه ریزی این دستگاه را در حد نیاز به کاربر ارائه کند. شما کاربران گرامی در صورت نیاز به سرویس‌های مرتبط با نصب و راه اندازی سانترال می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس نصب سیستم تلفن سانترال را ثبت نمایید.

مرکز تخصصی نصب و راه‌اندازی سانترال

مرکز تخصصی نصب و راه‌اندازی سانترال پایتخت پاناسونیک ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه به متقاضیان است. متقاضیان نصب و راه اندازی سانترال می‌توانند از طریق تماس با راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت و یا از با حضور در مرکز تخصصی سانترال  پایتخت پاناسونیک ، درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس‌های مرتبط با نصب، تعمیر، ارتقا و راه‌اندازی این دستگاه را ثبت نمایند. متقاضیان نصب و راه اندازی سانترال بد نیست بدانند که مراکز تلفن سانترال پایتخت پاناسونیک در سه نوع، آنالوگ، دیجیتال و تحت شبکه‌ی VoIP قابل راه‌اندازی هستند.

آنالوگ‌ها نسل ابتدایی مراکز تلفن سانترال میباشد که تقریباً دیگر کاربردی ندارند و برچیده شده‌اند. در این ساختار به طور کلی از سلکتور یا رله استفاده می‌شد و امکانات محدودی را در اختیار کاربران قرار می‌داد. کاربران در این ساختار به دلیل حجم بالا و سیستم مکانیکی تجهیزات،  با میزان خرابی فراوانی روبه رو می‌شدند. در برخی از مراکز سانترال نیز از VoIP استفاده می‌شود. در این نوع از مراکز تلفن سانترال از تکنولوژی شبکه های کامپیوتری استفاده گردیده است.


]]>
حمایت از طراحان و ایده پردازان جوان در وبسایت وکتو 2020-07-30T20:01:32+01:00 2020-07-30T20:01:32+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3733 ENGINEER ENGINEER حمایت از طراحان و ایده پردازان جوان در وبسایت وکتواز وبسایت وکتو با هدف حمایت از طراحان و ایده پردازان جوان رونمایی شد.با هدف  حمایت هرچه بیشتر از جوانان علاقه مند و فعال در زمینه طراحی  و همچنین سهولت در دسترسی هرچه بیشتر علاقه مندان به طرح های گرافیکی لایه باز  ، از وبسایت وکتو به نشانی WWW.VECTO.IR  رونمایی گردید.با توجه به شیوع روز افزون ویروس کرونا و با توجه به اعلام شرایط اضطرار از جانب ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر قرنطینه خانگی مردم ، تیم طراحی وکتو (Vecto) ب حمایت از طراحان و ایده پردازان جوان در وبسایت وکتو

از وبسایت وکتو با هدف حمایت از طراحان و ایده پردازان جوان رونمایی شد.


با هدف  حمایت هرچه بیشتر از جوانان علاقه مند و فعال در زمینه طراحی  و همچنین سهولت در دسترسی هرچه بیشتر علاقه مندان به طرح های گرافیکی لایه باز  ، از وبسایت وکتو به نشانی WWW.VECTO.IR  رونمایی گردید.

با توجه به شیوع روز افزون ویروس کرونا و با توجه به اعلام شرایط اضطرار از جانب ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر قرنطینه خانگی مردم ، تیم طراحی وکتو (Vecto) بر این تصمیم شدند تا زیر ساختی طراحی کنند که جوانان مستعد در زمینه طراحی گرافیکی در مدت قرنطینه هم بتوانند برای خود درآمدزایی کنند.

مدیر تیم طراحی در رابطه با اهداف دیگرشان برای طراحی این وب سایت افزود : با توجه به تحریم های ظالمانه کشور های غربی و سختی های زیادی که طراحان با توجه به این تحریم ها برای دسترسی به فایل های گرافیکی لایه باز آماده مانند طرح های لایه باز کارت ویزیت، تراکت ، بروشور و ... متحمل می شوند ، به این نتیجه رسیدیم ک بستری کاملا بومی ایجاد کنیم تا طراحان بتوانند از طریق این وب سایت به این دسته از فایل ها نیز دسترسی داشته باشند.

همچنین وکتو در زمینه ی ایجاد بستری برای درآمد زایی طراحان افزودند : طراحان جوان و با استعداد می توانند با ثبت نام در این سایت می توانند طرح های خود را برای فروش در این سایت عرضه کنند.

از دیگر خدمات این وب سایت می توان به طراحی سایت، طراحی انواع بنر تبلیغاتی ، طراحی انواع ست های اداری ، طراحی و بازسازی نشان های تجاری و ارائه مطالب و فیلم هایی در زمینه آموزش طراحی برای تمام سطوح می باشد.


با توجه به شیوع روز افزون ویروس کرونا و با توجه به اعلام شرایط اضطرار از جانب ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر قرنطینه خانگی مردم ، تیم طراحی وکتو (Vecto) بر این تصمیم شدند تا زیر ساختی طراحی کنند که جوانان مستعد در زمینه طراحی گرافیکی در مدت قرنطینه هم بتوانند برای خود درآمدزایی کنند.

مدیر تیم طراحی در رابطه با اهداف دیگرشان برای طراحی این وب سایت افزود : با توجه به تحریم های ظالمانه کشور های غربی و سختی های زیادی که طراحان با توجه به این تحریم ها برای دسترسی به فایل های گرافیکی لایه باز آماده مانند طرح های لایه باز کارت ویزیت، تراکت ، بروشور و ... متحمل می شوند ، به این نتیجه رسیدیم ک بستری کاملا بومی ایجاد کنیم تا طراحان بتوانند از طریق این وب سایت به این دسته از فایل ها نیز دسترسی داشته باشند.

همچنین وکتو در زمینه ی ایجاد بستری برای درآمد زایی طراحان افزودند : طراحان جوان و با استعداد می توانند با ثبت نام در این سایت می توانند طرح های خود را برای فروش در این سایت عرضه کنند.

از دیگر خدمات این وب سایت می توان به طراحی سایت، طراحی انواع بنر های تبلیغاتی ، طراحی انواع ست های اداری ، طراحی و بازسازی نشان های تجاری و ارائه مطالب و فیلم هایی در زمینه آموزش طراحی برای تمام سطوح می باشد


از خدمات وکتو می توان به طراحی سایت، طراحی انواع بنر های تبلیغاتی ، طراحی انواع ست های اداری ، طراحی و بازسازی نشان های تجاری و ارائه مطالب و فیلم هایی در زمینه آموزش طراحی برای تمام سطوح می باشد


با هدف  حمایت هرچه بیشتر از جوانان علاقه مند و فعال در زمینه طراحی  و همچنین سهولت در دسترسی هرچه بیشتر علاقه مندان به طرح های گرافیکی لایه باز  ، از وبسایت وکتو به نشانی WWW.VECTO.IR  رونمایی گردید


از وبسایت وکتو با هدف حمایت از طراحان و ایده پردازان رونمایی شد

]]>
خرید خانه ارزان در استانبول, خرید آپارتمان ارزان در استانبول 2020-07-30T07:09:30+01:00 2020-07-30T07:09:30+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3743 ENGINEER ENGINEER خرید خانه ارزان در استانبول, خرید آپارتمان ارزان در استانبول, ارزان قیمت ترین خانه های استانبول را از ما بخواهید, خرید ملک فقط با 200 میلیون تومان!تمامی اینها عناوینی می باشد که شاید در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به چشم شما خورده باشد. با دیدن این عناوین و به اصطلاح آفر های جذاب و ویژه که فضای مجازی را دربرگرفته اند حتما برای شما سوال پیش آمده که خرید ملک ارزان منظور با چه مبلغی است؟ 100 میلیون تومان!؟ 200 میلیون تومان!؟ آیا واقعا ملک ارزان قیمت در استانبول وجود دارد؟ آیا امک خرید خانه ارزان در استانبولخرید آپارتمان ارزان در استانبول,

 ارزان قیمت ترین خانه های استانبول را از ما بخواهیدخرید ملک فقط با 200 میلیون تومان!

تمامی اینها عناوینی می باشد که شاید در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به چشم شما خورده باشد. با دیدن این عناوین و به اصطلاح آفر های جذاب و ویژه که فضای مجازی را دربرگرفته اند حتما برای شما سوال پیش آمده که خرید ملک ارزان منظور با چه مبلغی است؟ 100 میلیون تومان!؟ 200 میلیون تومان!؟ آیا واقعا ملک ارزان قیمت در استانبول وجود دارد؟ آیا امکان خرید ملک ارزان قیمت برای خارجی ها هم امکان پذیر است؟ و رفته رفته ذهن شما به سمت این کشیده می شود که با خود میگویید نکنه ملک ایرادی داشته باشه که قیمتش ارزان است؟ آیا سند مشکل داری دارد؟ یا اینکه خانه قدیمی ساخت می باشد و بسیار کهنه است؟ تمامی این علامت سوال ها در ذهن شما ایجاد شده و بهمین سبب تصمیم گیری جهت انتخاب ملک مورد نظر و حتی اقدام به مهاجرت کردن برای شما سخت خواهد شد. در این مطلب قصد داریم پاسخ تمامی این سوالات و ابهامات در مورد خرید خانه ارزان در ترکیه بدهیم. پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

 

 

خرید خانه ارزان قیمت در ترکیه

امروزه ایرانیان زیادی تصمیم دارند تا در کشور ترکیه ملک خریداری کنند و پیرو این موضوع به دنبال راهی هستند تا از قیمت ملک در ترکیه به پول ایران اطلاع پیدا کنند. دلیل اصلی رغبت ایرانیان و سایر خارجی ها به خرید ملک در ترکیه، اخذ اقامت در این کشور است. زیرا با خرید یا اجاره ملک در ترکیه این امکان برای مردم سایر کشورها به وجود می آید که اقامت ترکیه را بگیرند. به همین دلیل ایرانی های زیادی در مورد قیمت ملک در ترکیه به پول ایران به تحقیق می پردازند. تا قبل از تغییر قوانین شهروندی ترکیه، کمتر ایرانی پیدا میشد تا قصد اخذ شهروندی ترکیه را داشته باشد اما با تغییر قوانین شهروندی ترکیه تغییر و تحول عظیمی در نمودار سرمایه گذاران خارجی در ترکیه اتفاق افتاد و اکنون کشور ایران در جایگاه دوم این سرمایه گذاران در این نمودار جا دارد. خرید خانه ارزان در استانبول دیگر رویا نیست بلکه برای بسیاری از اتباع کشورهای دیگر به خصوص برای ایرانیان در سال های اخیر خرید ملک در ترکیه و به دنبال آن اخذ شهروندی ترکیه در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر شده است. البته آن چیزی که از همه باید به آن بیشتر توجه کنید این امر می باشد که شما می توانید با هر بودجه ای که در اختیار دارید نسبت به خرید خانه در ترکیه اقدام کنید. به همین جهت لازم است تا در ابتدا بودجه خود برای خرید ملک را در نظر داشته باشید. سپس با توجه به بودجه خود می توانید نسبت به خرید خانه ارزان در استانبول اقدام نمایید. در این مقاله سعی شده است تا شما را با محله های استانبول که در آنجا می توانید خانه ارزان قیمت و نوساز پیدا کنید آشنا کنیم.

.

.

.

این مطلب صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت آن بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل متن رپرتاژ آگهی قرار گرفته است.

]]>
مدیریت موجودی كالا و انبار در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها 2020-07-20T14:28:32+01:00 2020-07-20T14:28:32+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3731 ENGINEER ENGINEER مدیریت موجودی كالا و انبار در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت هامدیریت انبار و توزیع بهینه كالا در شعب و نمایندگی هاامتیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای نسبت به سایرین، بهره‌گیری از مكان‌های متعدد با سلایق متفاوت بومی ‌آن مكان‌هاست از سویی با توجه به تنوع و تعداد کالای بسیار زیاد در فروشگاه های زنجیره ای، مدیریت این کالاها کار ساده ای نبوده و نیازمند ابزارهایی بهینه برای مدیریت کالا می باشد.در روش های استاندارد، با ایجاد راهکارهای نرم افزاری یکپارچه و بهینه (حتی در شعب فرانچایز)، موجودی تمامی کا مدیریت موجودی كالا و انبار در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها

مدیریت انبار و توزیع بهینه كالا در شعب و نمایندگی ها

امتیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای نسبت به سایرین، بهره‌گیری از مكان‌های متعدد با سلایق متفاوت بومی ‌آن مكان‌هاست از سویی با توجه به تنوع و تعداد کالای بسیار زیاد در فروشگاه های زنجیره ای، مدیریت این کالاها کار ساده ای نبوده و نیازمند ابزارهایی بهینه برای مدیریت کالا می باشد.

در روش های استاندارد، با ایجاد راهکارهای نرم افزاری یکپارچه و بهینه (حتی در شعب فرانچایز)، موجودی تمامی کالاها در انبارهای مختلف بصورت متمرکز و آنلاین قابل مشاهده بوده و یک اتوماسیون کامل شامل سفارش، تایید مدیران ذیربط، ارسال توسط انباردار و تحویل کالا تعبیه شده است. با این ترتیب تمامی امور، مستند و قابل پیگیری است.

از سویی نرم افزارهای فروشگاهی مناسب،  با در اختیار گذاشتن ابزارهای مرتبط جهت ایجاد شاخص‌ها در راستای شناسایی سلایق و رفتارهای مشتریان، توزیع كالا در فروشگاه‌های زنجیره ای را بهینه كرده و ضمن ایجاد فروش بیشتر، خواب سرمایه كالایی شما را كاهش می‌دهند.

همواره قلمرو تجارت خود را زیر نظر داشته باشید

شما در مدیریت موجودی کالا و انبار در فروشگاه های زنجیره ای به فرآیندهای زیر نیاز دارید:

 • رویت موجودی کالای انبارها و شعب بصورت آنلاین به تفکیک در دسترس و رزرو شده
 • تعریف و محاسبه اتوماتیک حد تجدید سفارش (نقطه سفارش) برای کالاها به ازای هر انبار
 • فرآیند مدیریت کالاهای قطعی، امانی و کمیسیونی (مشارکتی) با روش های استاندارد و کامل تا مرحله صدور اتوماتیک اسناد حسابداری
 • تعریف و گروهبندی کالا به صورت نامحدود
 • فرآیند تعریف کالاهای دارای مشخصه و بارکدهای معنادار
 • چاپ انواع لیبل و تگ برای کالاها، شلف ها و ... توسط پرینتر و PDA
 • فرآیند انتساب چندین عکس به کالاها و فراخوانی آن در صندوق فروش و کیوسک ها
 • فرآیند قیمت گذاری کالا (قیمت مصرف کننده و قیمت فروش) بر اساس فروشگاه،گروه فروشگاهی و مشتری در بازه های زمانی موقت و دایم و بر اساس روزهای دلخواه هفته و ساعات خاص
 • فرآیند تعریف و مدیریت انبار و قفسه ها به صورت نامحدود
 • فرآیند ثبت اسناد انبار تعریف شده در انبارهای مربوطه با سطح دسترسی
 • فرآیند ثبت اسناد انبار با استفاده از ابزار PDA
 • فرآیند محاسبه موجودی ریالی کالا با روش آخرین مبلغ خرید و میانگین موزون
 • فرآیند اطلاع رسانی موجودی منفی کالا به صورت پیامک، درون سیستمی و پست الکترونیکی
 • فرآیند مدیریت کالا در انبار (نظیر فعال یا غیر فعال بودن، دریافت و یا عدم دریافت سفارش، دریافت بیش از سفارش و )
 • فرآیند ثبت اسناد شمارش انبار، انبارگردانی، شمارش معیوبی، کسری/فزونی انبار، افزایش و کاهش کالا، تبدیل کالا، مصرف بر اساس سکشن و ...
 • فرآیند رویت کسر و فزونی انبارها، شعب و نمایندگی بر اساس قیمت فروش، آخرین قیمت خرید و بهای تمام شده کالای خریداری شده

 

در این خصوص  نرم افزار انبار و نرم‌افزار فروشگاهی محصول شرکت ارقام نگار اندیشه به برند تجاری نرم افزار باران، با تمرکز برراهکارهای متناسب با صنعت خرده فروشی روز دنیا، راهکاری مناسب برای اتوماسیون یک سیستم و تجارت موفق فروشگاهی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 45831-021  تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینترنتی www.ArghamNegarGroup.com مراجعه نمایید.

 

نرم افزار فروش فروشگاهی باران 360

نرم افزار مدیریت سازمانی فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ

]]>
ساخت برندی موفق با تکنیک های ساده و کاربردی 2020-07-20T14:27:11+01:00 2020-07-20T14:27:11+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3730 ENGINEER ENGINEER ساخت برندی موفق با تکنیک های ساده و کاربردیاگر شما به عنوان "کارفرما" و یا "مجری (طراح)"  فعالیت تجاری و تبلیغاتی میکنید میبایست دو دیدگاه متفاوت داشته باشید، در جایگاه کارفرما میبایست هویت گسترده‌تری را در نظر بگیرید و در جایگاه طراح میبایست به اصول تبلیغات و برندینگ اشراف کامل داشته باشید.سوالات درست بپرسیددر قدم اول میبایست مشخص کنید که شما صرفا به دنبال جذب مشتری هستید و یا در پی ساخت برند؟شاید این دو عنوان به نظر یکسان باشند ولی دو راه کاملا متفاوت را دنبال میکنند.برای مثال شاید ساخت ه ساخت برندی موفق با تکنیک های ساده و کاربردی

اگر شما به عنوان "کارفرما" و یا "مجری (طراح)"  فعالیت تجاری و تبلیغاتی میکنید میبایست دو دیدگاه متفاوت داشته باشید، در جایگاه کارفرما میبایست هویت گسترده‌تری را در نظر بگیرید و در جایگاه طراح میبایست به اصول تبلیغات و برندینگ اشراف کامل داشته باشید.

 1. سوالات درست بپرسید

در قدم اول میبایست مشخص کنید که شما صرفا به دنبال جذب مشتری هستید و یا در پی ساخت برند؟

شاید این دو عنوان به نظر یکسان باشند ولی دو راه کاملا متفاوت را دنبال میکنند.

برای مثال شاید ساخت هویت بصری برای صرفا فروش یک محصول لازم نباشد و شما بتوانید یک کفش را با یک لوگو و اسم ساده و چند تبلیغ ویدیویی در صدا و سیما بفروشید و آیا این برند پس از مدتی میتواند در ذهن مخاطب ماندگار شود و یا با ظهور برندی که بعد از آن با همین روش تبلیغ میکند جایگزین میشود؟

2- رقبا را بشناسید و آنها را بررسی کنید

قبل از شروع اطمینان حاصل کنید که درمورد بازار هدف خود به طور کامل تحقیق کرده‌اید. برای مثال قبل از شروع پروژه طراحی لوگو تمام لوگوها را در مجموعه رقابتی خود با یکدیگر مقایسه کنید. این تحقیق ممکن است از طریق انجمن‌های بصری یا از طریق کنوانسیون‌های تجاری انجام پذیرد و همچنین برای ثبت برند نیز اقدامات مشابه‌ای صورت می‌گیرد.

3- تلاش کنید متفاوت باشید

هنگامی که رقبای مشتریان شما همگی از یک سبک تایپوگرافی خاص با همان رنگ و نمادی که در کنار نام تجاری قرار دارد استفاده می‌کنند، شما  میبایست کاری متفاوت انجام دهید.

به خاطر داشته باشید وجود لوگوهای مشابه در بازار لزوما به این معنی نیست که کار شما آسان‌تر شده است، زیرا مدت زیادی ممکن است طول بکشد تا مشتری بتواند این تفاوت را بپذیرد. سبک طراحی، کیفیت و برندینگ یک مجموعه ارزش و احترامی است که شما برای محصول خود قائل هستید و آن را به مخاطب القا میکنید.

4- با مخاطب ارتباط دوستانه برقرارکنید

کمی شوخ طبعی و ایده های خلاقانه در کار نه تنها می‌تواند باعث جذاب شدن طرح خلق شده گردد بلکه می‌تواند در جذب مخاطب بیشتر نیز موفق‌تر عمل کند.  شرکت Amazon (آمازون) با قراردادن خطی منحنی در زیر لوگوی خود حس رضایت و لبخند را القا میکند در صورتی که این خط منحنی در ابتدا ایده یک فلش برای وصل کردن حرف a به z به منظور "هر چیزی که میخواهید" بوده است.

5- در نظر بگیرید لوگو تنها یکی از المانهاست

داورانی که برنده‌ ی جایزه reddot (رد دات : برگزارکننده یکی از معتبرترین مسابقات طراحی دنیا) را  مشخص میکنند اعتقاد دارند که طراحی لوگو تنها یک بخشی از فرایند برندسازی مدرن است و یک برند با کلیات ساختاری خود شناخته شده و قابل ارزیابی است. نمونه آن جایزه‌ای است که سال 2016 به به برندهای داکورت و بونر داده شد.

در واقع مخاطب از طریق طیف گسترده‌ای ‌از نقاط مختلف با یک برند درگیر می‌شوند و لوگو همیشه اولین نقطه تماس با یک برند نیست. بنابراین در هنگام طراحی لوگو دقت کنید که متنوع و انعطاف‌پذیر بمانید و نحوه تعامل لوگو با دیگر تجربه‌های تجاری از بسته‌بندی گرفته تا پیام برند را در نظر بگیرید.

6- طراحی کاتالوگ و بروشور

کارایی یک کاتالوگ به چگونگی فروش محصولات یا خدمات درون آن وابسته است. طراحی کاتالوگ میبایست به گونه ای باشد که برای خریدار مورد نظر جذاب باشد. اگر انواع مختلفی از مخاطبین ، باید انواع مختلفی از طراحی‌ها انجام شود تا با خواسته‌ها و سلیقه ی همه ی مخاطبین مطابقت داشته باشد. تصمیم گیری درباره اندازه کاتالوگ با طراح گرافیک است. مقدار متن و تعداد تصاویر، خود تعیین کننده اندازه مناسب چاپ است و این کار مهم را طراح با توجه به اهداف و محتوای نوشتاری و بصری کاتالوگ تعیین می‌کند.

7- لزوم عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی یکی از مهم‌ترین مراحل ساخت یک کاتالوگ است که به کاتالوگ شما شخصیتی مضاعف می‌دهد. به همین دلیل میبایست تا حد ممکن از تصاویر حرفه ای برای ساخت و طراحی کاتالوگ استفاده شود. این عکس‌ها باید با بهترین کیفیت ممکن تمامی ویژگی‌های ظاهری محصولات شما را به نمایش بگذارند.

استفاده از تصاویر تبلیغاتی نیز اهمیت ویژه ای دارد. این تصاویر که اصلاحا به انها عکس های تبلیغاتی و یا عکس های دکوپاژ شده نامیده میشوند در طراحی جلد، لابلای صفحات کاتالوگ و در صفحاتی که به آنها صفحات رست (استراحت) گفته میشوند نیز استفاده می‌شوند.

8- هیجان ایجاد کنید

چگونه میتوانید این مساله را که فردی هزاران دلار بیش تر برای خرید موتورسیکلت  Harley (هارلی) پرداخت میکند را توضیح دهید در حالی که می تواند با بودجه ی کمتری موتورسیکلتی به همان خوبی داشته باشد؟

یک صدای تبلیغاتی بوده که زمزمه می کرده : هارلی بخرید. ولی چرا؟

هارلی دیویدسون با ایجاد یک انجمن برای برند خود از برندسازی عاطفی استفاده می‌کند .این انجمن با نام (HOG  (Harley owner groups صاحبان موتورسیکلت هارلی، برای ارتباط دادن مشتریان خود با برندشان و هم چنین برای ارتباط مشتریانشان با یکدیگر ایجاد شده‌است.

هارلی دیویدسون با فراهم آوردن فرصتی برای مشتریانش برای این که احساس کنند بخشی از یک گروه و اجتماع بزرگتری هستند نه فقط تعدادی موتورسوار ساده! توانست موقعیت خود را به گونه ای تثبیت کند که برای کسانی که می خواهند موتورسیکلت بخرند تبدیل به یک انتخاب آرمانی شود.

پس:

تبلیغات درست صدای بلندتری به شما میدهد!


تیم هنری استدیو خانه عکس و طرح با در اختیار داشتن سالها تجربه و دانش کافی با نگاهی مدرن به صنعت تبلیغات سعی در ارتقاء تصویر بصری بهتری از برندها دارد.

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم ولی در جهت پیشبرد و موفقیت ، و شکوفایی کسب و کارها تمامی تلاشمان را بکار بستیم و آماده‌ایم درزمینه تبلیغات و نه بنام مشاور بلکه به عنوان یک دوست همراه شما باشیم.


وب سایت : استدیو خانه عکس و طرح

پانوشت:

طراحی لوگو اختصاصی چیست و اهمیت آن در ساخت برندی موفق!

تفاوت کاتالوگ و بروشور چیست و چرا طراحی کاتالوگ در حد استاندارهای بین‌المللی اهمیت دارد

تفاوت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی چیست و اهمیت آن در ساخت برندی موفق!


]]>
آشنایی با نمایندگی اشنایدر الکتریک در ایران فروشگاه صنعت روز 2020-07-20T14:26:21+01:00 2020-07-20T14:26:21+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3729 ENGINEER ENGINEER آشنایی با نمایندگی اشنایدر الکتریک در ایران فروشگاه صنعت روزاشنایدر الکتریک، (Schneider Electric)  شرکت تجهیزات الکتریکی در کشور فرانسه است که دفتر مرکزی آن در شهر روی ملزمون فرانسه قرار دارد و در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.شرکت اشنایدر الکتریک با برخورداری از مراکز متعدد تحقیق و توسعه همواره شرکتی فعال شمرده می شود.برادران اشنایدر در اوایل قرن ۱۹ با تشکیل شرکت اشنایدر در زمینه صنایع فولاد، آشنایی با نمایندگی اشنایدر الکتریک در ایران فروشگاه صنعت روز

اشنایدر الکتریک، (Schneider Electric)  شرکت تجهیزات الکتریکی در کشور فرانسه است که دفتر مرکزی آن در شهر روی ملزمون فرانسه قرار دارد و در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.

شرکت اشنایدر الکتریک با برخورداری از مراکز متعدد تحقیق و توسعه همواره شرکتی فعال شمرده می شود.

برادران اشنایدر در اوایل قرن ۱۹ با تشکیل شرکت اشنایدر در زمینه صنایع فولاد، آهن و ماشین آلات سنگین و کشتی سازی فعالیت خود را آغاز کردند. پس از آن در سال ۱۹۱۹ با تأسیس شرکت اشنایدر در آلمان و همکاری با شرکت وستینگهاوس در زمینه تولید موتورهای الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی برای نیروگاه‌ها و لوکوموتیوهای برقی فعالیت خود را توسعه دادند. در اواخر قرن بیستم این شرکت با تأکید بیشتر بر صنعت برق، خرید کارخانجات تله مکانیک، اسکوئردی و مرلن ژرن گروه اشنایدر الکتریک را ابداع کرده و همچنین با مالکیت کارخانه Lexal – دومین توزیع کننده صنعت برق در اروپا – فعالیت خود را در زمینه محصولات بازار ساختمان گسترش داده است. این شرکت در طی سالیان متوالی با تأسیس شعب مختلف در بسیاری از کشورهای جهان، از پیشگامان صنعت برق است.

 اشنایدر الکتریک با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و نوآوری در صنعت برق و با برخورداری از مراکز متعدد

تحقیق و توسعه همواره شرکتی فعال شمرده می‌شود 

 

نمایندگی شرکت اشنایدر الکتریک در ایران

این شرکت، از سال ۱۳۵۴ با تأسیس دفتر تله مکانیک ایران حضور خود را رسماً در ایران اعلام کرده است. کارخانه اشنایدر الکتریک (تله مکانیک ایران) در سال ۱۳۷۹ جهت گسترش فعالیت و افزایش سرمایه‌گذاری در ایران اقدام به احداث کارخانه‌ای در شهرستان کرج به منظور تولید و مونتاژ کلیدهای مینیاتوری تیپ C60N از ۲ تا ۶۳ آمپر کرده است. که از طریق مراکز فروش مختلفی در سراسر ایران به دست مصرف‌کننده می‌رسد. لازم به ذکر است که محصولات برند اشنایدر الکتریک قیمت بالاتری نسبت به محصولات مشابه خود که تولید آسیای شرقی است دارد.


اشنایدر الکتریک ساخت کجاست؟


نمایندگی اشنایدر، (Schneider Electric) شرکت تجهیزات الکتریکی در کشور فرانسه است که دفتر مرکزی آن در شهر روی ملزمون فرانسه قرار دارد و در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند. این شرکت برای پیش برد اهداف بلند مدت و پایدار و همچنین بالا بردن بهروری خود کارخانجاتی در قاره‌های مختلف جهان تأسیس کرده که محصولاتی تحت لیسانس و با نظارت شرکت اصلی تولید می‌کند. این کارخانجات به گروه اشنایدر الکتریک شهرت یافته است و همگی تحت لیسانس شرکت اصلی در فرانسه هستند و محصولات با کیفیت اول جهانی تولید می‌کنند.

برای مثال کنتاکتورها بیشتر در فرانسه تولید می‌شوند، کنتاکتورهای خازنی و کنتاکتورهای خاص در جمهوری چک، کلید حرارتی در فرانسه، کلید اتوماتیک در لهستان و کلید اتوماتیک غیر قابل تنظیم در تایلند، رله شانت و آندر ولتاز کلید اتوماتیک در لهستان، کنتاکت کمکی کلید حرارتی در فرانسه، شاسی استارت استوپ و سلکتور سوئیچ های فلزی در فرانسه و نوع باکالیت و چراغ سیگنال در اندونزی، تایمر و کنترل فار در اندونزی، بیمتال در فرانسه، اینورتر یا کنترل دور موتور همچنین راه انداز نرم موتور در چین، حفاظت جان در هند و اسپانیا و کلید مینیاتوری در ایران تولید می‌شوند.

شرکت فنی و مهندسی صنعت روز با اتکا به تجربه‌ی فنی و بازرگانی کارشناسان خود قادر است در خصوص تأمین قطعات، مشاوره، طراحی و ارائه اطلاعات فنی و نحوه انتخاب و راه‌اندازی محصولات اشنایدرالکتریک نیاز صنایع مختلف کشور را بر طرف کند. علاقه‌مندان برای ارتباط با متخصصان این شرکت می‌توانند از طریق وب سایت  www.sanatrooz.com اقدام کنند

]]>
معرفی سایت آرایشی بهداشتی مگنیتو 2020-07-20T14:24:33+01:00 2020-07-20T14:24:33+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3728 ENGINEER ENGINEER معرفی سایت آرایشی بهداشتی مگنیتواین روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که به زیبایی صورت و اندام خود توجهی نداشته باشد. بحث زیبایی پوست و داشتن اندامی ایده‌آل از زمان‌های دور بسیار مورد توجه بوده و اجداد ما هم با روش‌های طبیعی و سنتی به مراقبت از پوست و زیبایی خود می‌پرداختند.چرا نگهداری از پوست اهمیت بالایی دارد؟به‌طور کلی پوست صورت از یک سنی به بعد احتیاج به مراقبت و نگهداری دارد. با استفاده از محصولات بهداشتی و آرایشی مناسب، شما می‌توانید تا حد زیادی به جوان‌سازی و به تعویق انداختن روند پیر معرفی سایت آرایشی بهداشتی مگنیتو

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که به زیبایی صورت و اندام خود توجهی نداشته باشد. بحث زیبایی پوست و داشتن اندامی ایده‌آل از زمان‌های دور بسیار مورد توجه بوده و اجداد ما هم با روش‌های طبیعی و سنتی به مراقبت از پوست و زیبایی خود می‌پرداختند.

چرا نگهداری از پوست اهمیت بالایی دارد؟

به‌طور کلی پوست صورت از یک سنی به بعد احتیاج به مراقبت و نگهداری دارد. با استفاده از محصولات بهداشتی و آرایشی مناسب، شما می‌توانید تا حد زیادی به جوان‌سازی و به تعویق انداختن روند پیری پوست که امریست طبیعی، جلوگیری کنید. پوست صورت یکی از ارگان‌های اصلی در بدن هر انسان است که اگر به خوبی از آن مراقبت کنید، با بالا رفتن سن، هرگز نشانه‌هایی از کهولت سن را در خود نخواهید دید!

متاستفانه برخی افراد هستند که خیلی دیر و در سن‌های بالاتر به استفاده از محصولات مراقبتی از پوست مثل کرم‌های ضد چروک و کرم دور چشم می‌افتند. در بسیاری موارد دیده شده که اگر این چین و چروک‌ها در صورت کهنه شوند، استفاده از هیچ محصول مراقبتی کارساز نخواهد بود.

پس پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در سنین پایین شروع به نگهداری و مراقبت از پوست خود کنید، تا همیشه پوستی صاف و شفاف و زیبا داشته باشید.

دلیل اصلی پیر شدن و چروک افتادن پوست چیست؟

به‌طور کلی هرچه سن بالاتر می‌رود، بسیاری از ارگان‌های بدن مخصوصا پوست صورت، تحت تاثیر قرار می‌گیرد. راهی وجود ندارد که جلوی پیری پوست را گرفت، زیرا امریست اجتناب‌ناپذیر! ولی همان‌گونه که گفتیم با استفاده از محصولات مراقبتی مرتبط تا حد زیادی می‌توان کنترل این روال را در دست بگیرید.

از جمله مشکلاتی که با بالا رفتن سن مشاهده خواهید کرد عبارتند از:

 • نقاط و لکه‌های پوستی
 • قرمز شدن پوست
 • خطوط اخم و خنده و چروک‌های صورت
 • شل شدن پوست در زیر گردن
 • خشک شدن پوست

عوامل موثر در پیری پوست

پیری در این ناحیه از صورت می‌تواند عوامل خیلی زیادی داشته باشد که ممکن است که این موارد دخیل باشند:

 • انقباض عضلات
 • قرار گرفتن ساعات طولانی در زیر نور خورشید
 • مصرف دخانیات و مشروبات الکلی
 • استرس بالا
 • جاذبه‌ی زمین!
 • آلودگی هوا
 • مصرف زیاد شیرینی‌جات

سایت مگنیتو چیست؟

هدف ما در سایت مگنیتو همواره این بوده که به شما کمک کنیم تا بهترین و مناسب‌ترین محصولاتی که برای نگهداری از پوست‌تان نیاز دارید را معرفی کنیم. ما با برسی و جستجو بین برترین محصولات مراقبتی پوست و مو، بهترین و باکیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات را انتخاب می‌کنیم و در اختیار شما قرار می‌دهیم.

همین‌طور در این سایت ما با در اختیار گذاشتن جدیدترین و به‌روزترین مقاله‌های مرتبط به زیبایی و آرایشی به شما کمک می‌کنیم که جدیدترین نکاتی که در رابطه با داشتن چهره‌ای جذاب باید بدانید را در اختیار شما قرار دهیم. از محصولات مراقبتی پوست گرفته تا مو و ناخن و ابرو!

چرا مگنیتو؟

همیشه باید به‌خاطر داشته باشید که خرید محصولاتی بهداشتی و آرایشی علل‌الخصوص محصولاتی که پوست شما مرتبط هستند را نباید دست کم بگیرید. در خرید این محصولات باید نهایت دقت و وسواس را داشته باشید. چرا که با خرید از فروشگاه‌های نامعتبر ممکن است نتوانید محصولات اصل و درجه یک را خریداری کنید و در نهایت خود را دچار دردسر کنید! موارد بسیاری مشاهده شده که با خرید محصولات آرایشی نامرغوب افراد زیادی دچار مشکلات جدی پوستی شدند و هزینه‌های زیادی را متحمل شدند!

سایت دیجیکالا یکی از بهترین و معتبرترین سایت فروشگاهی در ایران است که با در اختیار داشتن میلیون‌ها کالای اصل و باکیفیت، به شما این امکان را داده که خریدی راحت و بی‌دردسری را داشته باشید.

ما در مگنیتو محصولات را دسته‌بندی کرده‌ایم ودر مورد هر محصول توضیح کامل و جامعی را داده‌ایم که به هنگام خرید امکان انتخاب و مقایسه محصولات را داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین محصول را با توجه به نوع و جنس پوست خود انتخاب کنید.

سخن آخر

امیدوارم که مطالبی که در این مقاله و هم در سایت مگنیتو برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، مورد پسند و توجه شما قرار گرفته باشد و توانسته باشیم که به شما کمک کنیم که بهترین انتخاب را در مورد محصولات بهداشتی و آرایشی داشته باشید.

مگنیتو

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی می باشد و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل متن رپرتاژ آگهی قرار داده شده است.

]]>
دیجی داهوا مرجع تخصصی دوربین مداربسته داهوا 2020-07-20T14:23:01+01:00 2020-07-20T14:23:01+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3727 ENGINEER ENGINEER دیجی داهوا مرجع تخصصی دوربین مداربسته داهواویدئوهای آموزش نصب دوربین داهوا، آموزش NVR داهوا، آموزش انتقال تصویر داهوا و صدها ویدئویی آموزشی دیگر در دیجی داهوا مرجع دوربین مداربسته داهوا در اختیار شما قرار می دهیم.محصولات متنوع داهوا از جمله دوربین مداربسته، دستگاه NVR، دستگاه DVR و سایر لوازم جانبی با گارانتی معتبر و با پایین ترین قیمت موجود در بازار عرضه می شوند.اگر برای اولین بار است که قصد خرید دوربین مداربسته را دارید در نمایندگی رسمی دوربین داهوا به شما کمک می کنیم با در دیجی داهوا مرجع تخصصی دوربین مداربسته داهوا


ویدئوهای آموزش نصب دوربین داهوا، آموزش NVR داهوا، آموزش انتقال تصویر داهوا و صدها ویدئویی آموزشی دیگر در دیجی داهوا مرجع دوربین مداربسته داهوا در اختیار شما قرار می دهیم.

محصولات متنوع داهوا از جمله دوربین مداربسته، دستگاه NVR، دستگاه DVR و سایر لوازم جانبی با گارانتی معتبر و با پایین ترین قیمت موجود در بازار عرضه می شوند.

اگر برای اولین بار است که قصد خرید دوربین مداربسته را دارید در نمایندگی رسمی دوربین داهوا به شما کمک می کنیم با در نظر گرفتن چند فاکتور، دوربین مداربسته مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.

برای اطلاع از آخرین قیمت دوربین داهوا  لیست قیمت در اختیار شما قرار می گیرد. لیست قیمت دوربین داهوا در سایت دیجی داهوا به روز بوده و بهترین قیمت موجود در بازار می باشد.

در دیجی داهوا:


دوربین داهوا با تکنولوژی IP نوعی دوربین مداربسته با تصویربرداری دیجیتالی است که روند دریافت داده ها و ارسال داده های تصویری را بر روی بستر اینترنت انجام می دهد. دوربین های مداربسته آنالوگ در گذشته بسیار پر کاربرد بودند اما با وجود پیشرفت تکنولوژی و توسعه فناوری ها، دوربین های مداربسته تحت شبکه نیز به بازار تجهیزات نظارتی معرفی شده اند. این محصولات با ارائه جدیدترین فناوری ها در زمینه ارائه کیفیت تصویر، رمزگذاری و … توانسته اند در مقایسه با دوربین های آنالوگ به محبوبیت بیشتری دست پیدا کنند. دوربین های مداربسته تحت شبکه در کیفیت های متنوعی در بازار تجهیزات نظارتی موجود می باشند. دوربین های مداربسته تحت شبکه ممکن است در شبکه های کابلی LAN و همراه بک مودم یا روتر مورد استفاده قرار گیرند.  هم چنین می توانید با وجود یک روتر وای فای، از این محصولات در یک شبکه وایرلس استفاده کنید. اما به طور کلی تمامی سیگنال ها از طریق شبکه ارسال می شوند.


برند داهوا یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فروش تجهیزات نظارتی و امنیتی به شمار می رود که از میان آن ها می توان به دوربین داهوا اشاره کرد. دوربین های عرضه شده توسط این برند مطرح در دو دسته HDCVI (آنالوگ HD) و تحت شبکه (IP) قرار می گیرند. دوربین HDCVI نوعی از دوربین مداربسته است که کیفیت تصویر بسیار بالایی در اختیار شما قرار می دهد. دوربین های HDCVI دوربین های امنیتی بسیار کاربردی هستند که با توجه به قیمت مقرون به صرفه ای که دارند از محبوبیت بالایی میان کاربران برخوردار هستند.


همانطور که می دانید داهوا یکی از شرکت های پیشرو جهان در زمینه تولید و فروش تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می رود و با برخورداری از تیم حرفه ای، خدمات خود را در بیش از 180 کشور دنیا عرضه می کند.  محل اصلی دفتر داهوا در کشور چین است و نمایندگی های فعال فروش داهوا در بسیاری از کشورها از جمله ایران، روزانه طیف وسیعی از محصولات داهوا را به بازار عرضه می کنند. داهوا همواره در تولید محصولات جدید خود، نیاز کاربران را در نظر گرفته از این رو محصولات متنوعی را عرضه نموده است. اما حتما این سوال برای شما پیش آمده است که چرا باید محصولات داهوا را برای خرید انتخاب کنیم؟

اما چرا داهوا را انتخاب کنیم؟


داهوا در تولید دوربین مداربسته خود بهترین کیفیت تصویر را در نظر گرفته و ارائه می کند.

با استفاده از دوربین مدار بسته داهوا امکان انتقال تصاویر در فواصل طولانی وجود دارد.

داهوا با بهره گیری از تکنولوژی های روز، امکان به روزرسانی سیستم ها را در اختیار شما قرار می دهد.

داهوا با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه، هر روز به دنبال ارائه فناوری های نوین در زمینه ارائه تصاویر است.

یکی از نقاط قوت دوربین های داهوا، سهولت نصب و راه اندازی  آن است.

دوربین های داهوا هوشمند هستند. می توان گفت تمامی محصولات تولید شده توسط داهوا از جمله دوربین مداربسته بسیار قدرتمند عمل می کنند.

در نهایت با وجود تمامی این مزایا، قیمت دوربین مار بسته داهوا کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی است.


داهوا بی شک به عنوان یکی از رهبران صنعت دوربین های مدار بسته همچنان مشغول به سرمایه گذاری در زمینه پیشرفت بیشتر در فناوری است و تضمین می کند که در طولانی مدت، بسیار توسعه یافته تر از قبل عمل خواهد کرد. این امر سبب می شود تا کاربران داهوا همیشه یک گام جلوتر باشند. مهندسین داهوا در تلاش هستند تا لنز دوربین مداربسته، حسگرهای تصویر، رمزگذاری ویدئو، متدهای انتقال تصاویر و … را با متدهای روز دنیا تولید کنند و با این کار اطمینان حاصل کنند مشتریان آن ها در سراسر جهان از جدیدترین و بهترین فناوری ها بهره مند می شوند. داهوا متعهد شده است تا با استفاده از این فناوری های جدید، بالاترین کیفیت محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهد تا مشتریان قادر باشند کسب و کار خود را به سادگی مدیریت کنند. تعداد بیشماری از محصولات تولید شده داهوا، در حال حاضر توسط سازمان های بزرگ و حرفه ای کشور شناخته شده و در حال استفاده می باشند.


هدف ما در دیجی داهوا چیست؟


دیجی داهوا به عنوان مرجع تخصصی بررسی و فروش دوربین مداربسته داهوا فعالیت خود را آغاز کرده است. در دیجی داهوا می توانید محصولات مورد نظر خود را به سادگی پیدا کرده، بررسی ها و مشخصات فنی آن ها را مطالعه نموده و محصول مناسب خود را از میان صدها دستگاه انتخاب کنید. تمام تلاش ما در دیجی داهوا ارائه محصول با کیفیت با پایین ترین قیمت بازار است. هدف ما در دیجی داهوا، ارائه مشاوره حرفه ای و رایگان به مشتریان گرامی است تا مناسب ترین خرید را انجام دهند. دیجی داهوا به طور اختصاصی با هدف نقد و بررسی و فروش دوربین مداربسته داهوا شروع به فعالیت نموده است و مفتخر است محصولات بسیار با کیفیت را با پایین ترین قیمت موجود در بازار به مشتریان خود عرضه نماید.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی می باشد و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل متن رپرتاژ آگهی قرار داده شده است.

]]>
طرح کسب و کار بین الملل برای استارت اپ 2020-07-20T14:10:47+01:00 2020-07-20T14:10:47+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3732 ENGINEER ENGINEER طرح کسب و کار بین الملل برای استارت اپهدف از نگارش این محتوا اشنایی  شما با خدمات توسعه کسب و کار بین الملل آلا – تکبا، مرکز رشد بین المللی می باشد. از این رو اگر شما قصد راه اندازی استارت آپ کانادا، استارت اروپا و استارت آپ بین الملل دارید و در این زمینه نیازمند به مشاوره های بین المللی هستید و همچنین نیازمند به جذب سرمایه گذار استارت آپ کانادا، جذب نیرو استارت آپ کانادا، جذب متخصص برای پروژه بین الملل، ثبت اختراع بین الملل، صادرات خدمات فنی و مهندسی و جذب پروژه بین الملل هستید و می خواهید طرح کسب و کار بین الملل برای استارت اپ

هدف از نگارش این محتوا اشنایی  شما با خدمات توسعه کسب و کار بین الملل آلا – تکبا، مرکز رشد بین المللی می باشد. از این رو اگر شما قصد راه اندازی استارت آپ کانادا، استارت اروپا و استارت آپ بین الملل دارید و در این زمینه نیازمند به مشاوره های بین المللی هستید و همچنین نیازمند به جذب سرمایه گذار استارت آپ کانادا، جذب نیرو استارت آپ کانادا، جذب متخصص برای پروژه بین الملل، ثبت اختراع بین الملل، صادرات خدمات فنی و مهندسی و جذب پروژه بین الملل هستید و می خواهید در این زمینه ها اطلاعات بین المللی دقیق داشته باشید و تحقیقات صحیح انجام شود می توانید تمام این مسئولیت ها را به تیم و شرکت توسعه کسب و کار بین المللی آلا – تکبا بسپارید.

توسعه کسب و کار بین الملل آلا – تکبا

شاید اولین سوالی که به ذهن شما خطور کند این باشد که اصلا استارت ﺁپ چیست و شرکت توسعه کسب و کار بین الملل آلا – تکبا در این زمینه چه کمکی می کند؟

استارت ﺁپ چیست و شرکت توسعه کسب و کار بین المللی ایرانیان تکبا چه خدماتی در این زمینه و جذب استارت آپ ارائه می دهد؟

استارت ﺁپ در معنای لغوی به شرکت نوپا ترجمه شده است. در واقع به یک کسب و کار جدید هم استارت آپ می گویند. اما به طور کلی می توان گفت که استارت ﺁپ پروژه هایی هستند که در ﺁن با تلاش و کوشش یک تیم، یک ایده به یک محصول تبدیل می شود و در نهایت زمینه لازم برای آن محصول نیز فراهم می شود.

حال می تواند این پروژه استارت آپ یک کار علمی سخت و پیچیده مانند یک اختراع در حوزه نرم افزاری باشد یا تغییر یک محصول ساده و تبدیل آن به یک محصول جدید که زمینه و شرایط لازم را برای ورود این محصول جدید به بازار را فراهم می کنند.

از این رو باید در نظر داشته باشید که یک ایده و پروژه موفق استارت آپ لزوما کار کردن بر روی پروژه های علمی پیچیده نیست بلکه کافی است در تولید و فروش یک محصول نسبت به سایرین موفق تر باشند. حال شرکت توسعه کسب و کار بین المللی آلا – تکبا در زمینه استارت اپ چه خدماتی ارائه می دهد؟

از جمله خدمات شرکت توسعه کسب و کار بین المللی آلا – تکبا ایده پردازی های فناورانه، تیم سازی برای استارت ﺁپ، تهیه مستندات استارت آپ، ثبت اختراع، نظارت یا پیاده سازی ایده و آموزش های حرفه ای است.

مشاوره طرح کسب و کار و تهیه برنامه بیزینس پلن

شرکت توسعه کسب و کار بین الملل آلا تکبا؛ همراه کسب و کار و استارت آپ شما

واژه استارت ﺁپ و کسب و کارهای کوچک و نوپا امروزه به یکی از واژه های رایج خصوصا در بین جوانان تبدیل شده است و مطالب زیادی در این زمینه وجود دارد.

توسعه کسب و کار بین الملل آلا – تکبا

وجود کسب و کارهای کوچکی که از دفتر کار کوچک شروع شده و اکنون به بک سازمان بزرگ خالی و یا بین المللی تبدیل شده است. در واقع استارت آپ یا همان کارآفرینی یک از بهترین راه های مهاجرت به اروپا و کانادا نیز می باشد. از این رو افراد زیادی می کوشند که با این کار بتوانند اقامت کشورهای اروپایی و کانادا را دریافت کنند.

این افراد برای اینکه راحتتر بتوانند مسیر مهاجرت خود را هموار کنند شروع به استارت آپ کانادا یا استارت آپ اروپا یا استارت آپ بین الملل و حتی ثبت اختراع بین الملل می کنند. همان طور که اشاره نمودیم اولین گام برای استارت ﺁپ یا همان راه اندازی کسب و کار نوپا داشتن یک ایده است. در واقع دولت های اروپایی و کانادایی تصمیم گرفته اند که با این کار، افرادی که دارای ایده ها و طرح های جدید هستند را جذب کنند. در واقع این کشور ها با جذب استارت ﺁپ ها در صدد به کارگیری از طرح و ایده های نوی ﺁن ها هستند. لذا اولین اقدام برای راه اندازی کسب و کار بین الملل یا راه اندازی کسب و کار کانادا و یا راه اندازی کسب و کار اروپا نوشتن یک ایده و طرحی نو و خلاقانه است.

تکبا

تیم تحقیقاتی توسعه کسب و کار بین الملل آلا تکبا

تیم توسعه کسب و کار بین الملل آلا – تکبا با برخورداری از گروهی از مدیران با تجربه در حوزه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری شما را در زمینه ایده پردازی کمک می نمایند.

در واقع شرکت توسعه کسب و کار بین الملل آلا – تکبا دارای گروه ایده پرداز بین المللی می باشد که این گروه آماده ارایه ایده ‌های فناورانه و نوآورانه به استارت ﺁپ ها اعم از افرادی که علاقه مند به ثبت اختراع بین الملل و یا علاقه مند به راه اندازی کسب و کار بین الملل، راه اندازی کسب و کار کانادا، راه اندازی کسب و کار اروپا، طرح کسب و کار بین الملل، جذب نیرو استارت آپ کانادا و جذب سرمایه گذار استارت آپ کانادا هستند میباشند. لذا افرادی که علاقه مند به استارت آپ در عرصه های بین المللی خصوصا اروپایی و کانادایی هستند می توانند برای تهیه ایده به تیم توسعه کسب و کار بین الملل آلا – تکبا مراجعه کنند.

 

طرح کسب و کار بین الملل با تیم توسعه کسب و کار بین المللی آلا تکبا

بعد از ایده پردازی، دومین مرحله برای داشتن طرح کسب و کار بین الملل، داشتن تیم چابک، فنی و با تجربه است که این مرحله را هم می توانید با مشاوره گرفتن از تیم توسعه کسب و کار بین المللی آلا – تکبا با موفقیت بگذرانید و یا یک تیم استارت ﺁپی بسیار موفق برای شما بسازند.

در واقع تیم توسعه کسب و کار بین المللی آلا – تکبا با خدمات خود با شما آگهی لازم جهت توسعه و موفقیت در کسب و کار بین الملل را می دهد.

 

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی می باشد و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل متن رپرتاژ آگهی قرار داده شده است.

]]>
یاتاقان بلبرینگ 2020-07-20T13:51:09+01:00 2020-07-20T13:51:09+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3726 ENGINEER ENGINEER یاتاقان بلبرینگیاتاقان ها در صنایع حکم مفاصل ماشین آلات را ایفا می کنند. بدین معنا که با استفاده از یاتاقان ها بر روی شافت های مدور در ماشین آلات دینامیک به کاهش میزان اصطکاک و حرکت روان تر و بهتر اجزا و اتصال در تماس با یکدیگر می پردازند. یاتاقان ها دارای شکل و هندسی و دسته بندی های بسیار متفاوتی هستند که برخی از انواع یاتاقان تنها بصورت بوش تولید می شوند در حالیکه بر خی از یاتاقان ها تحت نام یاتاقان بلبرینگ ها دارای انواع بلبرینگ و رولبرینگ نیز در داخل طراحی خود می باشند.یاتاقان یاتاقان بلبرینگ

یاتاقان ها در صنایع حکم مفاصل ماشین آلات را ایفا می کنند. بدین معنا که با استفاده از یاتاقان ها بر روی شافت های مدور در ماشین آلات دینامیک به کاهش میزان اصطکاک و حرکت روان تر و بهتر اجزا و اتصال در تماس با یکدیگر می پردازند. یاتاقان ها دارای شکل و هندسی و دسته بندی های بسیار متفاوتی هستند که برخی از انواع یاتاقان تنها بصورت بوش تولید می شوند در حالیکه بر خی از یاتاقان ها تحت نام یاتاقان بلبرینگ ها دارای انواع بلبرینگ و رولبرینگ نیز در داخل طراحی خود می باشند.

یاتاقان بلبرینگ ها یکی از پر کاربرد ترین نوع یاتاقان صنعتی محسوب می شود که دارای دو بخش اصلی یعنی هوزینگ نگهدارنده و یک بلبرینگ که در داخل هوزینگ قرار داده شده است می باشند. یاتاقان بلبرینگ ها در شکل های مختلفی تولید می شوند و برخی از آنها دارای اتصالات پیچ و مهره ای بوده و برخی دیگر صرفا با خار متصل می شوند. جنس هوزینگ یاتاقان بلبرینگ ها برای موارد پیچ و مهره ای از چدن و برای موارد خار دار اغلب از فولاد چکش خوار می باشد. یاتاقان ها بسته به زوایای اتصال بر روی شافت های دوار دارای استاندارد ها و نام گذاری های متنوعی هستند.

انواع رولبرینگ و شکل های ساچمه رولبرینگ ها

رولبرینگ ها نوعی یاتاقان هستند که برای کاهش میزان اصطکاک ناشی از اتصال در آنها از ساچمه استفاده می شود. در واقع در داخل ساختمان رولبرینگ ها با حرکت رینگ داخلی و رینگ بیرونی بصورت غلطشی از سایش بین اجزا جلوگیری به عمل می آید که عملکرد واقعی رولبرینگ ها با بکار گیری ساچمه ها در ساختار آنها حاصل می شود. رولبرینگ ها اغلب در صنایع از جنس فولادی مورد استفاده قرار می گیرند اما رولبرینگ های استنلس استیل، سرامیکی و حتی برنزی نیز در برخی از کاربری های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

دسته بندی رولبرینگ ها بر خلاف دسته بندی بلبرینگ ها که بر حسب نوع بار و یا صنایع صورت می پذیرد به روش های مختلفی انجام می شود. با توجه به تنوع بیشتر ساچمه های رولبرینگ نسبت به بلبرینگ یکی از راه های عمومی دسته بندی رولبرینگ ها بر حسب نوع ساچمه و همچنین بر حسب نوع باری است که تعلیق می کنند. در زیر به دسته بندی رولبرینگ ها بر حسب نوع بار و ساچمه می پردازیم

 1. رولبرینگ استوانه ای یکی از پرکاربردترین نوع رولبرینگ های صنعتی محسوب می شود. در داخل رولبرینگ استوانه ای از ساچمه های استوانه ای استفاده شده است که قابلیت تعلیق میزان بالایی از بار را دارد. سطخ تماس بالای بین ساچمه استوانه ای و رینگ ها در ساختار رولبرینگ استوانه ای قابلیت تعلیق میزان بالایی از بار را فراهم می آورد.
 2. رولبرینگ کف گرد که در آن ساچمه ها با شکل های مختلف بر روی یک قفسه رینگ مانند قرار دارند بر روی شافت های عمودی متصل می شود. رولبرینگ کف گرد دارای توزیع بسیار مناسبی از بار با توجه به موقعیت قرارگیری ساچمه ها در داخل قفسه می باشد. سرعت کاری متوسط و بارگذاری بالا از ویژگی های اصلی رولبرینگ های کف گرد محسوب می شود.
 3. رولبرینگ بشکه ای که در ساختمان آن از ساچمه های بشکه ای استفاده می شود نمونه ای مدرن از انواع رولبرینگ های صنعتی می باشد. طراحی ساچمه بشکه ای قابلیت تعلیق بار به میزان بالاتری نسبت به بلبرینگ را برای رولبرینگ بشکه ای فراهم می آورد اما در مقابل درجه آزادی ساچمه از ساچمه کروی بلبرینگ ها کمتر است. در مقایسه با رولبرینگ استوانه ای باید گفت قابلیت بارگذاری رولبرینگ ساچمه بشکه ای کمتر می باشد اما درجه آزادی آن بیشتر است.
 4. رولبرینگ سوزنی که تحت نام نیدل برینگ نیز شناخته می شود در شکل های مختلفی تولید می شود. بدین معنا که رولبرینگ سوزنی هم به شکل سوزنی کف گرد، رولبرینگ سوزنی شعاعی با قرار گرفتن ساچمه های سوزنی بر روی قفسه های بوش مانند حاصل می شود. رولبرینگ سوزنی اغلب به سبب حجم و فضای بسیار محدودی که اشغال می کند مورد استفاده قرار می گیرد.

مقایسه انواع کاربری بلبرینگ و رولبرینگ

بلبرینگ ها در واقع نوعی از رولبرینگ محسوب می شوند که از ساچمه هایی گرد با قابلیت غلطشی بالا و اصطکاک کمتر استفاده می کنند. بلبرینگ ها برای اتصال بر روی هر نوع شافتی با هر مشخصه مکانیکی طراحی شده اند و برخی از انواع بلبرینگ قابلیت تنظیم زاویه اتصال با شافت را نیز داراست. بلبرینگ ها دارای دو بخش اصلی یعنی ساچمه ها که تعلیق دهنده و کاهنده اصطکاک هستند و قفسه که نقشی موثر بر حفظ موقعیت مکانی ساچمه های بلبرینگ دارد می باشند. یک جز غیر اصلی دیگر به نام دینگ ها نیز اغلب بر روی بلبرینگ ها اتصال می یابد که سبب کاربری بهتر و افزایش قابل توجه میزان بار تعلیقی توسط بلبرینگ ها می شود.

در مقایسه بلبرینگ و رولبرینگ بصورت تک به تک اجزا باید گفت از نظر میزان بار قابلیت تعلیق بار برای رولبرینگ ها بیشتر از بلبرینگ ها می باشد چرا که سطح اتکای ساچمه رولبرینگ بر روی رینگ ها به نسبت رولبرینگ ها بالاتر است. در عوض شکل هندسی ساچمه کروی بلبریگ حرکت در زوایای مختلف با آزادی بالاتری را فراهم می آورد و از این رو غلطش در بلبرینگ با آزدی بیشتر و با ایجاد اصطکاک و حرارت کمتری روبروست. انواع مختلفی از بلبرینگ ها برای اتصال بر روی انواع مختلفی از شافت تولید می شوند.

بلبرینگ شیار عمیق که جزو اولین نوع بلبرینگ ها در صنایع بوده است برای تعلیق بار های شعاعی، بلبرینگ کف گرد با اتصال بر روی شافت های عمودی برای تعلیق بار های محوری به میزان زیاد و اغلب در سرعت زاویه ای کم، بلبرینگ های تماس زاویه ای با ساچمه های کروی ریز برای تعلیق بار شعاعی و محوری بصورت ترکیبی در سرعت زاویه ای بالا و بلبرینگ خود تنظیم با قابلیت اتصال بر روی شافت هایی با اینرسی بالا مورد استفاده قرار گرفته و قابلیت تنظیم زاویه اتصال و تغییر زاویه تا 7 درجه را دارند.


]]>
ثبت نام وام ازدواج - درخواست وام ازدواج 2020-07-20T13:43:51+01:00 2020-07-20T13:43:51+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3725 ENGINEER ENGINEER ثبت نام وام ازدواج - درخواست وام ازدواجثبت نام وام ازدواج را می توان از مهم ترین و اولین مرحله های پس از ازدواج معرفی کرد که کمک بزرگی برای شروع زندگی زوج های جوان محسوب می شود. گفتنی است اخذ وام ازدواج در هر سال با توجه به شرایط اقتصادی کشور، میزان تورم ها و عوامل دیگری از این قبیل همواره دستخوش تغییرات زیادی می شود، از این رو نمی توان شرایط و قوانین ثابتی را برای دریافت این وام معرفی کرد.برای دریافت وام ازدواج اگر خوش شانس باشید و در دوره ی مناسبی اقدام کنید می توا ثبت نام وام ازدواج - درخواست وام ازدواج

ثبت نام وام ازدواج را می توان از مهم ترین و اولین مرحله های پس از ازدواج معرفی کرد که کمک بزرگی برای شروع زندگی زوج های جوان محسوب می شود. گفتنی است اخذ وام ازدواج در هر سال با توجه به شرایط اقتصادی کشور، میزان تورم ها و عوامل دیگری از این قبیل همواره دستخوش تغییرات زیادی می شود، از این رو نمی توان شرایط و قوانین ثابتی را برای دریافت این وام معرفی کرد.

برای دریافت وام ازدواج اگر خوش شانس باشید و در دوره ی مناسبی اقدام کنید می توانید کمک هزینه ی مطلوبی در راستای شروع زندگی خود دریافت نمایید، کمک هزینه ای که شرایط باز پرداخت آن کم بهره و مقرون به صرفه است.

حال اگر می خواهید اقدام به درخواست وام ازدواج کنید اما اطلاعات زیادی در این زمینه ندارید، توصیه می کنیم متن زیر را حتما تا آخر مطالعه کنید، چرا که این مسئله را از جهات مختلفی بررسی کرده و متقاضیان را به نحو احسن راهنمایی کرده ایم.

شرایط مجزای وام ازدواج سال 99

همان طور که گفتیم وام ازدواج در هر سال دارای شرایط مجزایی است. با بررسی شرایط این سال ها، تغییر مبلغ را می توان اساسی ترین پارامتر متغیر سال های اخیر معرفی کرد، به طوری در چند سال اخیر شاهد تغییرات مکرر و قابل توجهی هستیم.

گفتنی است مبلغ وام ازدواج پیش از سال ۹۹ برای هر زوج سی میلیون تومان بود، اما به دلیل افزایش تورم های اقتصادی این مبلغ در سال ۹۹، بیست میلیون تومان اضافه شده و به پنجاه میلیون تومان رسیده است.

در واقع هر زوجی که از اواخر فروردین ماهِ ۹۹ اقدام به ثبت نام وام ازدواج کند می تواند جمعاً صد میلیون تومان دریافت نماید. برای آشنایی هر چه بیشتر و بهتر با شرایط و قوانین اخذ وام ازدواج خواندن تیتر های بعدی را از دست ندهید.

گفتنی است افرادی می توانند وام پنجاه میلیون تومانی سال ۹۹ را دریافت کنند که تاریخ عقد آن ها پس از یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ باشد. البته این افراد به شرطی قادر به ثبت نام وام ازدواج 99 هستند که پیش از این وام ازدواج دریافت نکرده باشند.

قوانین مربوط به  ثبت نام وام ازدواج سال 99

افرادی مجاز به دریافت وام ازدواج هستند که طبق قوانین مربوط به این مصوبه از شرایط اخذ وام برخوردار باشند، اما سوال این جاست طبق قوانین چه شرایطی باید شامل حال درخواست کننده ها باشد؟

در واقع قوانین مربوط به ثبت نام وام ازدواج 99 شامل مواردی می شود که در ادامه مهم ترین مورد ها را آورده ایم:

 • اولین و مهم ترین قانونی که در این حوزه به آن تاکید شده است ایرانی بودن تابعیت زوج ها است. یعنی وام ازدواج به زوج های غیر ایرانی تعلق پیدا نمی کند.
 • زوج هایی مجاز به ثبت نام وام ازدواج هستند که پیش از این وامی تحت این عنوان دریافت نکرده باشند. به بیانی ساده تر یعنی هر شخصی فقط می تواند برای یک ازدواج و تنها یک بار اقدام به درخواست وام ازدواج نماید.
 • طبق قوانین موجود درخواست کننده ها بایستی یک سری مدارک را مهیا کرده و ارائه دهند.
 • وجود ضامن از قوانین مهم دیگری است که باید به طور حتم رعایت شود تا مبلغ وام به دست درخواست کننده ها برسد.

مدارکی که در راستای درخواست و  ثبت نام وام ازدواج سال 99 لازم هستند

اگر می پرسید برای درخواست و ثبت نام وام ازدواج سال 99 دقیقاً چه مدارکی لازم است باید بگوییم که این مدارک شامل مواردی نظیر مورد های زیر می شوند:

 • بدیهی ترین مدرک مورد نیاز در این راستا سند ازدواج است. لازم به ذکر است وجود اصل و کپی برگه ی سند ازدواج از الزامات ضروری برای ثبت نام می باشد.
 • کپی شده ی تمام صفحات شناسنامه به همراه اصل آن از مدارک مهم دیگری است که باید به بانک مربوطه ارائه شود.
 • به همراه داشتن کارت ملی زوجین نیز واجب است.
 • و به عنوان مورد آخر لازم است بدانید وجود اصل و کپی مدارک شناسایی ضامن و یا ضامن ها نیز ضروری است.

ضامن ها باید چه شرایطی داشته باشند؟

متداول ترین و رایج ترین پرسش هایی که متقتضیان وام ازدواج مطرح می کنند همواره درباره ی ضامن ها است، زیرا این که ضامن ها باید چه شرایطی داشته باشند و چه افرادی برای ضمانتِ وام ازدواج مناسب هستند، بسیار مهم می باشد.

ضامن های مورد قبول برای اعطای وام ازدواج بسته به نظر بانک های مختلف با یک دیگر فرق دارد، چرا که اگر از بانک های سطح کشور پرس و جو کنید شاهد شرایط گوناگونی خواهید شد.

لازم به تاکید است بگوییم پیش از هر اقدامی، درباره ی شرایط ضمانت بانک های مختلف بررسی کنید تا در نهایت از طریق بانک مناسبی اقدام به دریافت وام ازدواج نمایید.

شرایط و قوانین مربوط به بازپرداخت وام

شرایط و قوانین مربوط به بازپرداخت وام شامل مواردی می شود که عبارتند از:

 • دوره ی پرداخت اقساط تعیین شده ۴۸ ماهه و یا به عبارتی دیگر ۷ ساله است.
 • کارمزد دریافت شده طی این هفت سال چهار درصد می باشد.
 • مبلغ قسط ها به طور مساوی بین ۴۸ ماه تقسیم بندی شده اند، به طوری که هر فرد از زوجین بایستی در ماه مبلغ ۵۹۵ هزار تومان پرداخت کند که به طور جمعی برای صد میلیون تومان می شود، یک میلیون و ۱۹۱ هزار تومان.
 • لازم است بدانید کارمزد چهار درصد فقط مختص به دو سال اول، آن هم برای اولین قسط پرداختی است.
 • به طور کلی سود دریافتی برای وام ازدواجِ پنجاه میلیون تومانی جمعاً دو میلیون تومان است.

شیوه ی ثبت نام وام ازدواج

برای ثبت نام وام ازدواج باید وارد سامانه وام ازدواج بانک مرکزی شوید و فرم های ارائه شده در این سامانه را پر کنید تا در نوبت دریافت وام قرار گیرید.

گفتنی است از آن جا که تعداد افراد درخواست کننده بسیار پر شمار است، امکان دارد با مشکلات مختلفی در این راه مواجه شوید، مشکلاتی که منجر به دریافت دیر وقت وام و یا انتخاب نکردن بانک دلخواه تان می شود.

برای این که از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود می توانید به وبسایت جنوب سافت مراجعه کنید و مراحل ثبت نام خود را به مراتب سهل تر و سریع تر پیش ببرید.

برخی از نکات مهم در رابطه با اخذ وام ازدواج

سوالات متداولی در راستای اخذ وام ازدواج وجود دارند و ما آن ها را در قالب یک سری نکات مهم و حائز اهمیت آورده ایم که ممکن است برای تان مفید باشند. این نکات عبارت هستند از:

 • برای ثبت نام وام ازدواج هیچ گونه محدودیتی تحت عنوان حداقل و حداکثر سن مجاز وجود ندارد.
 • افراد می توانند فقط تا دو سال پس از تاریخ عقد شان اقدام به درخواست وام ازدواج کنند و در صورت اقدام نکردن، پس از دو سال هیچ وامی به زوجین تعلق نمی گیرد.
 • برای دریافت مبلغ وام مدت زمان انتظار افراد نهایتاً چیزی حدود سه ماه است.
 • زوج هایی که برای وام ۳۰ میلیون تومانی درخواست داده اند اما مبلغی دریافت نکرده اند می توانند با باطل کردن درخواست خود، اقدام به دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی کنند.
 • اگر زوجین از طریق یک بانک مشترک اقدام به ثبت نام وام ازدواج کنند می توانند به مراتب سریع تر مبلغ وام را دریافت نمایند‌.

به طور کلی نکات متعددی در این رابطه وجود دارد که اگر از مشاورین کاربلد جنوب سافت کمک بگیرید و آگاهانه اقدام کنید می توانید بدون هیچ مشکل و تعللی وام ازدواج خود را دریافت کنید.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی می باشد و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل متن رپرتاژ آگهی قرار داده شده است.

]]>
ارائه محصولات سامسونگ در پیشرو شاپ 2020-07-08T06:56:36+01:00 2020-07-08T06:56:36+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3724 ENGINEER ENGINEER ارائه محصولات سامسونگ در پیشرو شاپ شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین تولید کننده های لوازم صوتی و تصویری در دنیاست. تلویزیون سامسونگ یکی از برندهای معتبر و مشهور در دنیاست. تلویزیون سامسونگ در میان تلویزیون های سایر برندها دارای کیفیت بالایی است و جزو برندهای مطرح دنیاست. امروزه برندهای مختلف در رقابت با یکدیگر هستند تا بهترین های شرکت خود را عرضه کنند. شرکت سامسونگ در این میان از محبوبیت بالایی برخوردار است. شرکت سامسونگ نمایندگی های مختلفی در شهرها و کشورهای مختلف دارد که با مراجعه به آنها می ارائه محصولات سامسونگ در پیشرو شاپ

 

شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین تولید کننده های لوازم صوتی و تصویری در دنیاست. تلویزیون سامسونگ یکی از برندهای معتبر و مشهور در دنیاست. تلویزیون سامسونگ در میان تلویزیون های سایر برندها دارای کیفیت بالایی است و جزو برندهای مطرح دنیاست. امروزه برندهای مختلف در رقابت با یکدیگر هستند تا بهترین های شرکت خود را عرضه کنند. شرکت سامسونگ در این میان از محبوبیت بالایی برخوردار است. شرکت سامسونگ نمایندگی های مختلفی در شهرها و کشورهای مختلف دارد که با مراجعه به آنها می توانید از محصولات شرکت سامسونگ بهره مند شوید.

یکی از محصولات شرکت سامسونگ که بسیار پر طرفدار است تلویزیون است. در واقع رقابت هایی که در میان برندهای مختلف وجود دارد باعث شده تا تلویزیون های هوشمند به سرعت پیشرفت کنند. در زمینه محصولات سامسونگ، شرکت های مختلفی در ایران مشغول به کار هستند تا محصولات با کیفیتی را به مردم عرضه کنند. در این میان شرکت پیشرو شاپ یک فروشگاه اینترنتی است که در واقع رابطی میان مشتریان و تولید کنندگان محصولات است. شما می توانید با مراجعه به شرکت پیشرو شاپ از محصولات این شرکت آگاهی پیدا کنید. در واقع شرکت پیشو شاپ با شرکت سامسونگ در ارتباط است و محصولات را از شرکت سامسونگ دریافت می کند و پس از اطمینان از سالم بودن، آن را به مشتریان تحویل می دهد.

شرکت سامسونگ

تلویزیون سامسونگ در پیشرو شاپ

با خرید تلویزیون سامسونگ از پیشرو شاپ در واقع این شرکت تلویزیون را از شرکت سامسونگ خریداری می کند و به مشتری تحویل می دهد. در ابتدا آن را چک می کند که در صورت داشتن هر مشکل فنی آن را بازگرداند. کیفیت تصاویر تلویزیون شرکت سامسونگ اچ دی و فول اچ دی است و همچنین شرکت سامسونگ تلویزیون را در مدل های مختلفی تولید می کند که برای خرید تلویزیون سامسونگ از پیشرو شاپ می توانید به سایت اینترنتی این شرکت مراجعه کنید. در واقع شرکت سامسونگ با به کار بردن فناوری های نوین در تولید تلویزیون های جدید هوشمند باعث شده تا در این زمینه از سایر رقبای خود پیشی بگیرد. انواع مختلفی از تلویزیون سامسونگ در پیشرو شاپ را می توانید ببینید که هوشمند یا به اصطلاح اسمارت هستند و با پیشرفت های روز دنیا پیشرفته شده اند و دارای قابلیت های مختلف هستند.

 

امروزه خرید تلویزیون از شرکت سامسونگ به صورت بسیار گسترده در بازار در حال انجام است به دلیل اینکه بسیاری از مردم می خواهند از فناوری های جدید دنیا استفاده کنند. یکی از عواملی که در خرید تلویزیون از شرکت سامسونگ بسیار اهمیت دارد رزولوشن بالا و کیفیت تصاویر است. همچنین افزایش پورت ها و درگاه های ورودی و کابل اچ دی ام آی از جمله عوامل مهم دیگر در انتخاب تلویزیون است. شما می توانید با خرید تلویزیون سامسونگ از شرکت پیشرو شاپ در سراسر ایران این تلویزیون را دریافت کنند. با خرید تلویزیون از شرکت پیشرو شاپ می توانید ضمانت نامه ی خرید هم دریافت کنید که در صورت وجود مشکل بتوانید از این ضمانت نامه استفاده کنید. همچنین می توانید به صورت اینترنتی از سراسر ایران تلویزیون مورد نظر خود را از شرکت سامسونگ خریداری کنید و آن را درب منزل دریافت کنید.

شرکت سامسونگ

 

قبل از خرید تلویزیون از شرکت سامسونگ بهتر است نکاتی را رعایت کنید.

در ابتدا به این نکته توجه کنید که حتما اطلاعاتی را درباره ی انواع تلویزیون داشته باشید تا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید.

تلویزیون های با تصویر 4K بخرید. این نوع از تلویزیون بسیار به روز است و تا مدت ها از بابت به روز بودن خیالتان راحت باشد.

تلویزیون های OELD کیفیت تصویر بسیار بالایی دارند. اگر شفافیت و وضوح تصویر برایتان اهمیت دارد از این نوع تلویزیون خریداری کنید.

اگر تلویزیونی به تازگی وارد بازار شده است حتما بسیار گرانتر خواهد بود در هنگام خرید عجله نکنید و مدتی صبر کنید تا قیمت آن تلویزیون کاهش پیدا کند.

در هنگام خرید تلویزیون از شرکت سامسونگ به این نکته دقت کنید که حتما متناسب با بزرگی خانه ی شما باشد.

در هنگام خرید تلویزیون از شرکت سامسونگ دقت کنید که تلویزیون حداقل 4 درگاه HDMI داشته باشد.

 

به طور کلی در انتخاب تلویزیون باید دقت کامل را داشته باشید و عجله ای خرید نکنید که بعد از آن پشیمان شوید. باید برای خرید تلویزیون از شرکت سامسونگ وقت زیادی صرف کنید چرا که مدل های مختلفی از تلویزیون سامسونگ در بازار وجود دارد. حتما قیمت ها را بررسی کنید. یکی از راه هایی که می توانید با صرف وقت در خانه و به راحتی به بررسی تلویزیون های مد نظر خود بپردازید فروشگاه های اینترنتی هستند.  در فروشگاه های اینترنتی به راحتی می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار کنید و از آنها درباره ی تلویزیون مورد نظر خود سوال کنید و با آنها مشورت کنید. در میان فروشگاه های اینترنتی شرکت پیشرو شاپ در این زمینه بسیار فعال بوده و دارای کارشناسانی است که می توانند شما را در خرید تلویزیون از شرکت سامسونگ و حتی سایر شرکت ا راهنمایی کنند. با خرید تلویزیون از شرکت پیشرو شاپ می توانید خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

شرکت سامسونگ

 

]]>
دلیل ترکیدگی لوله ها در ساختمان چیست؟ 2020-07-07T21:28:45+01:00 2020-07-07T21:28:45+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3723 ENGINEER ENGINEER دلیل ترکیدگی لوله ها در ساختمان چیست؟امروزه ترکیدگی لوله ها که باعث نم، خرابی و... یکی از دردسر هایی است که در بسیاری از خانه ها وجود دارد، این دردسر و مشکلات نظیر ترکیدگی و نشتی لوله آب آشپزخانه، حمام، لوله ی شوفاژ، موتور خانه، فاضلاب و... هستنداولین دلیل قدیمی بودن خانه ها و پوسیده شدن لوله هاست، دومین علت میتواند به خاطر بی توجهی و نابلدی لوله کش یا نصاب باشد که باعث ترکیدگی و نشتی لوله میشود، دلیلی دیگری که میتواند برای خرابی و نشتی لوله وجود داشته باشد گیر کردن اشیأ سفت یا تیز داخل لوله است دلیل ترکیدگی لوله ها در ساختمان چیست؟

امروزه ترکیدگی لوله ها که باعث نم، خرابی و... یکی از دردسر هایی است که در بسیاری از خانه ها وجود دارد، این دردسر و مشکلات نظیر ترکیدگی و نشتی لوله آب آشپزخانه، حمام، لوله ی شوفاژ، موتور خانه، فاضلاب و... هستند

اولین دلیل قدیمی بودن خانه ها و پوسیده شدن لوله هاست، دومین علت میتواند به خاطر بی توجهی و نابلدی لوله کش یا نصاب باشد که باعث ترکیدگی و نشتی لوله میشود، دلیلی دیگری که میتواند برای خرابی و نشتی لوله وجود داشته باشد گیر کردن اشیأ سفت یا تیز داخل لوله است که باعث میشود به داخل لوله بدون فهمیدن آسیب برساند

آسیب رسیدن به لوله و نشتی و ترکیدگی آنها، بسته به چگونگی نگهداری از آنها هم هست همچنین طرز و محل قرار گرفتن آنها، اگر محل قرار گیری لوله جای مناسبی نباشد باعث شکستگی لوله ها نیز میشود که اگر این مشکل حل نشود مدام لوله ها به مشکل میخورند و باید لوله کشیانجام دهید اما راه بسیار خوبی را در ادامه جلو پای شما خواهیم گذاشت که دچار مشکل نشوید

تشخیص نشتی لوله آب ساختمان

امکان هم دارد که نشتی و ترکیدگی لوله تا مدت خیلی زیاد بالایی اصلاً نه آثاری داشته باشد و شما مدتی طولانی از وجود ترکیدگی در لوله های خانه  مطلع نشوید

یکی از راه هایی که در این مواقع میتواند بسیار کمک کند، چک کردن کنتور آب خانه است، قبل از از چک کردن کنتور تمام شیر های آب خانه را ببیندید و بعد به سراغ کنتور بروید، اگر شیر آبی باز نبود و کنتور حرکت میکرد، صد در صد به این معناست که لوله ها دارای نشتی هستند

راه دیگر فهمیدن اینکه آیا نشتی وجود دارد یا خیر قبض آبی است که با نگاه کردن به رقم درج شده در قبض میتوانید بفهمید، اگر رقم درج شده نسبت به رقم های قبض های قبلی بسیار بالا بود میتوانید به وجود نشتی و ترکیدگی لوله شک کنید

همچنین گاهی امکان دارد که اگر لوله نشتی داشته باشد فشار جریان آب در منزل به طور ناگهانی افت پیدا میکند یا در بعضی موارد آب بسیار کمی از شیر های آب بیرون می آید که همیشه نه اما معمولاً به دلیل ترکیدگی و نشتی لوله ها است

روش سنتی تشخیص نشتی لوله آب

نشتی لوله باید به موقع مورد بررسی و شناسایی شود چون خسارت های جزئی بهتر از خسارت های کلی و بالایست که در قبال این کار داده میشود، ابتدا بعد اینکه متوجه نشتی لوله و یا نم زدگی شدید، سعی کنید تا مانند روش های قدیمی و با استفاده از ابزار های قدیمی کاری انجام ندهید یا به قول معروف خواهشاً خودتان دست به کار نشوید و کار را خراب تر نکنید

در کنار اینکه احتمال آن هست که کار را بدتر کنید وجود دارد، با این کار هم وقت خودتان را گرفته اید، زیبایی خانه را از آن میگیرید و همچنین وقت و انرژی و پول خود را صرف کاری بیهوده و الکی کرده اید با اینکه میدانید علم بسیار پیشرفت کرده است، تنها کاری که میتوانید بکنید این است که سعی کنید بفهمید نشتی در داخل خانه است یا در خارج خانه وجود دارد

در روش های سنتی لوله کش ها ابتدا به گوش خود اکتفا میکردند و قسمت هایی که از آن صدایی می آمد، دچار نم زدگی بود یا هر اثری که نسبت به آن در رابطه با ترکیدگی و نشتی لوله مشکوک میدند را تخریب میکردند

چون دستگاهی نداشتند و فقط با دیدن و شنیدن و حدث زدن شروع به تخریب میکردند، باعث میشد تا جاهای زیادی از ساختمان یا منزل خراب شده و در کنار هزینه ی اضافی بابت تخریب ای الکی، وقت هر دو طرف گرفته میشد

امروزه نه تنها علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است بلکه هزینه های بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان که شامل مصالح و... میشود بسیار بالا رفته و اصلاً به صرفه نیست

چگونه بدون تخریب نشت یابی لوله با دستگاه انجام دهیم

با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه هایی برای نشت یابی لوله و تشخیص ترکیدگی لوله اختراع شده است و جایگزین نشت یابی های سنتی شده است که استفاده از آن بسیار سریع و آسان است هچنین نسبت به روش های سنتی بسیار کم هزینه تر و تمیز تر است

همانطور که گفته شد در بسیاری از خانه های قدیمی که دلیل بیشتر تمام نشتی ها مربوط به همین موضوع است، باعث شده تا مردم بیش از پیش نیاز به این دستگاه تشخیص ترکیدگی دارند، به دلیل اینکه امروزه بیشتر مردم شاغل هستند و وقت ریخت و پاش را ندارند

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

نه تنها شک شما را نسبت به ترکیدگی و نشتی برطرف میکند، همچنین با استفاده از زمان بسیار کوتاه و هزینه بسیاری کمی مشکل شما را حل میکند

انواع دستگاه های تشخیص ترکیدگی

این دستگاه ها دو نوع دارند، بعضی از این دستگاه ها صوتی هستند و برخی از آنها دستگاه های مادون قرمز هستند که معمولا از هر دوی آنها استفاده میشود

دستگاه های صوتی به این صورت هستند که امواج صوتی ای که توسط حرکت آب به وجود می آید را شناسایی میکند و همینقدر سریع و  آسان محل نشت را پیدا میکند، حتی سوراخ های بسیار ریز و کوچک را با امواج کوگترین حرکت از آب تشخیص و شناسایی میکند، البته این دستگاه تنها میتواند تا عمق ۴۰ کلیومتر را تشخیص دهد

اما برای اعماق بیشتر از ۴۰ کیلومتر، از دستگاه های مادون قرمز استفاده میشود، به این صورت که با گیرنده ها و فرستنده هایی که دارد و با دریافت امواج هایی از مادون قرمز، محل دقیق نشتی لوله را پیدا میکند

این دو دستگاه پر استفاده ترین دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله هستند اما دستگاه های دیگری نیز وجود دارد که با آنها نشتی لوله را مشخص میکنند، مانند دوربین های آندسکوپی، دستگا های تصویر برداری از نوع حرارتی، گاز های هیدروژن/نیتروژن که این دو نیز برای تشخیص ترکیدگی ها و نشتی ها کمک میکنند


]]>
استخدام پرستار در منزل چه مزایایی دارد؟ 2020-07-07T21:27:02+01:00 2020-07-07T21:27:02+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3722 ENGINEER ENGINEER استخدام پرستار در منزل چه مزایایی دارد؟اگر کودک یا سالمند یا بیمار در منزل دارید خواندن این مقاله را به شما توصیه میکنیم حتما بخوانید:مزایای استخدام پرستار کودک:بیشتر والدین این عقیده را دارند که فرزند شان در محیط خانه و زندگی خانوادگی خودشان دارای شادابی و امنیت بیشتری می باشد، ولی بعضی از والدین عزیزبه دلیل داشتن شغل های متفاوت و ساعات کاری خاص خود نمی تواند برای نگهداری فرزند شان در مکان هایی مانند مهد کودک ها نیاز خود را برطرف کنند تا از کودک خود محافظت کنند، بنابراین برای نگهداری فرزند خویش استخدام پرستار در منزل چه مزایایی دارد؟

اگر کودک یا سالمند یا بیمار در منزل دارید خواندن این مقاله را به شما توصیه میکنیم حتما بخوانید:

مزایای استخدام پرستار کودک:

بیشتر والدین این عقیده را دارند که فرزند شان در محیط خانه و زندگی خانوادگی خودشان دارای شادابی و امنیت بیشتری می باشد، ولی بعضی از والدین عزیزبه دلیل داشتن شغل های متفاوت و ساعات کاری خاص خود نمی تواند برای نگهداری فرزند شان در مکان هایی مانند مهد کودک ها نیاز خود را برطرف کنند تا از کودک خود محافظت کنند، بنابراین برای نگهداری فرزند خویش از پرستارکودک در منزل کمک می گیرند.

یکی از مزایای داشتن پرستار کودک در منزل بیماری های کودک که از طریق حضور کودک در مهد کودک ها و... باعث انتقال بیماری های ویروسی می شود، را کاهش می دهد.

وجود پرستار کودک در منزل باعث شده که بیشتر مورد توجه پرستارش قرار بگیرد، زیرا در مهد ها مربی با کودکان بسیاری در ارتباط می باشد و ممکن است کودک شما از توجه کمتری برخوردار شود و رسیدگی پرستار در منزل نسبت به کودک شما بیشتر می باشد.

گاهی والدین به دلیل ساعات کاری خود نمی توانند از مهد کودک ها برای نگهداری فرزندشان کمک بگیرند ولی با داشتن پرستار کودک در منزل می توانند مشکل شان را برطرف کنند.

یک پرستار ماهر با داشتن مهارت های متفاوت، در ساعات مختلفی می توانند در کنار فرزندتان سرگرمی هایی را برایش در نظر بگیرد و تعاملات اجتماعی و شکوفایی استعداد هایش را تامین کند.

پرستار کودک در منزل از مزایای بسیار مهم آن این است که قابلیت برنامه ریزی بهتر و دقیقی به نسبت مهد کودک ها دارد، او می تواند با برنامه ی روزانه ی شما کارش را تنظیم کند و در ساعات خاصی در منزل شما حضور پیدا کند.

دوران کودکی از حساس ترین دوران زندگی کودک می باشد، به دلیل نیازهای عاطفی و احساسی که دارند برای مراقبت از آنها باید حوصله و تخصص فراوانی داشته باشید و پیدا کردن یک پرستار خوب که به راحتی با کودک ارتباط برقرار بکند، کار بسیار سختی است.

از ویژگی های مهم یک پرستار خوب، داشتن صبر و حوصله بسیار است، با وجود پرستار در منزل، کودک شما از محیط امن خانه دور نخواهد شد و با وسایل شخصی خودش بازی خواهد کرد و در نبود شما می تواند در کنار پرستارش به کارهای روتین که در خانه انجام می داده به راحتی انجام دهد.

اگر نیاز به یک پرستار کودک حرفه ای در منزل داشتید می توانید پرستار کودک طلوع حیات را امتحان کنید که از بهترین پرستاران در تهران می باشند زیرا هم تجربه کافی برای این کار را دارند و هم مدرک پرستاری و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت آماده خدمات رسانی به کودک دلبند شما می باشند.

مزایای استخدام پرستار سالمند در منزل:

وجود پرستار سالمند در منزل باعث آرامش و امنیت بیشتری می باشد، نداشتن پرستار سالمند شما ممکن است در خطر باشد و هر گونه حرکتش برای او مشکل آفرین باشد.

از مزایای داشتن پرستار برای سالمندتان این است که سالمند شما احساس تنهایی نکند و وجود یک فرد برای هم صحبتی با سالمند بسیار اهمیت دارد، نبود پرستار باعث کاهش روابط اجتماعی و از دست دادن سر زنده بودن سالمند عزیز شما بشود و این عواقبی را به دنبال خواهد داشت، وجود پرستار باعث شده که سالمند شما در سن پیری در خانه ی خودش و در کنار عزیزانش بماند و خانه برایش به یک محیط امن و آرام تبدیل شود، داشتن استقلال در زندگی سالمند، با حضور یک پرستار عملی خواهد شد، بنابراین امنیت، آرامش، عزت نفس و دوری از تنهایی سالمند از مزیت های داشتن پرستار برای وی می باشد.

به دلیل ناتوانی سالمند، از انجام بعضی از کارهایش معذور می باشد و فرزندانشان هم به دلیل مشکلات خودشان نمی توانند تمام وقت در اختیار آنها باشند، در اینجا وجود یک پرستار برای سالمند ضروری می شود.

وجود یک پرستار در منزل باعث شده که همه ی توجه ش به سالمند شما باشد ولی در خانه ی سالمندان هر پرستار باید از چند سالمند مراقبت کند، این از مزایای پرستار در منزل می باشد.

سالمند در جوانی خود تلاش بسیار داشته تا در این دوران کهولت از دستاوردهای خود استفاده کند، هر چقدر هم سالمند نیازمند کمک کسی باشد، دلش می خواهد که در منزل خویش بماند و  در این مکان قدرت مدیریت دارد، حتی با وجود پرستار در منزلش احساس استقلال میکند و می تواند آن را حفظ کند، از دست دادن استقلال برای سالمندان از مرگ بیشتر ترس دارد.

وجود سالمند در منزلش باعث شده تا مانند قبل با آشنایان و دوستانش ارتباط داشته باشد و همانند قبل  به زندگی خود ادامه دهد، مراقبت از او در منزلش می تواند مطابق نیازهای فردی باشد و با تغییر نیازها این مراقبت ها هم تغییر کند.

از مزیت داشتن پرستار در منزل برای سالمندان باعث شده که نزدیکان و اعضای خانواده کمتر احساس گناه و رنجش داشته باشند، و با نگهداری سالمند در منزل این نگرانی کمتر خواهد شد.

زمانی که سالمندان از بیماری رنج می برندو با آن دست و پنجه نرم می کنند، با وجود پرستار در منزل آنها آرامش و امنیت دارند و آگاهانه می تواند از سالمند نگهداری کند و با نگرفتن استقلال از او، در پیشرفت نکردن بیماریش به او کمک کند و ای برای سالمند عزیز شما بسیار ارزشمند و مفید واقع می شود.

اگر نیاز به استخدام پرستار سالمند حرفه ای داشتید حتما با مجموعه پرستار سالمند طلوع حیات تماس بگیرید زیرا با تجربه ترین پرستارهای سالمند تهران در این مجموعه فعالیت دارند.

مزایای پرستار بیمار در منزل:

برخی ار بیماران به دلیل شرایط خاصی که دارند نمیتواند در بیمارستان مورد مراقبت قرار بگیرد، و باید در منزل از آنها نگهداری شود، پرستار بیمار معمولاً با آگاهی های خود بهتر می تواند از یک بیمار در منزل مراقبت کند، او دستور العمل های درمانی و بهداشتی بیمار را با دقت و توجه بیشتری می تواند انجام دهد تا زودتر بیمار بهبود یابد.

پرستار بیمار در منزل همانند فرشته ای است که می تواند از بیمار در منزل خودش به راحتی مراقبت کند، اینکه پرستار بیمار دارای تخصص و مهارت کافی در درمان بیمار را داشته باشد دارای اهمیت و ضرورت خاصی می باشد، در بیمارستان بخاطر آلودگی و تجمع بیشتر افراد، ماندن بیمار در منزل و نگهداریش برای بیمار مناسب تر است، آسایش و راحتی بیمار افزایش پیدا کرده، به زندگی عادی زودتر برمی گردد، از ابتلا به عفونت های بیمارستانی در امان می باشد.

نگهداری بیمار در منزل کار بسیار سختی است و با فشار های روحی و روانی همراه است ولی وجود یک پرستار این مشکل را برطرف کرده و آرامش و شادی و حس برنده بودن را در خانه برقرار می کند، در ضمن هزینه ی پرستار در منزل نسبت به بیمارستان بسیار مقرون به صرفه تر است.

طی کردن دوران بیماری  با وجود پرستار در منزل باعث شده با ایجاد پیوند عاطفی بیمار با خانواده روحیه ی اورا بیشتر تقویت کند و در روند بهبود بیماری موثر باشد.

چنانچه نیاز به پرستار سالمند یا پرستار کودک یا پرستار بیمار حرفه ای داشتید حتما با طلوع حیات تماس بگیرید 02122607111 تا از مزایای یک پرستار خوب بهره ببرید.


]]>
به دنبال تعمیرات ساختمان هستید؟ 2020-07-07T20:50:24+01:00 2020-07-07T20:50:24+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3721 ENGINEER ENGINEER به دنبال تعمیرات ساختمان هستید؟اگر برای ساختمانتان مشکلی پیش آمده و به دنبال تعمیرات ساختمان هستید این مطلب را بخوانید:انجام دادن تعمیرات ساختمانی بخاطر راحتی افراد و حفظ کردن امنیت در ساختمان می باشد، همیشه این تعمیرات از مشکلات کوچک مانند ترک خوردن، شکستگی کاشی و... به وجود آمده، ولی در زمانی که این تعمیرات به موقع انجام نشود می تواند مشکلات بزرگتری را پیش آورد، و در کنار این مشکلات هزینه ی تعمیرات قابل توجه تر خواهد بود.سیستم های الکتریکی، شبکه ی فاضلاب و لوله کشی در ساختمان زمانی ممکن است به به دنبال تعمیرات ساختمان هستید؟

اگر برای ساختمانتان مشکلی پیش آمده و به دنبال تعمیرات ساختمان هستید این مطلب را بخوانید:

انجام دادن تعمیرات ساختمانی بخاطر راحتی افراد و حفظ کردن امنیت در ساختمان می باشد، همیشه این تعمیرات از مشکلات کوچک مانند ترک خوردن، شکستگی کاشی و... به وجود آمده، ولی در زمانی که این تعمیرات به موقع انجام نشود می تواند مشکلات بزرگتری را پیش آورد، و در کنار این مشکلات هزینه ی تعمیرات قابل توجه تر خواهد بود.

سیستم های الکتریکی، شبکه ی فاضلاب و لوله کشی در ساختمان زمانی ممکن است به تعمیرات نیاز داشته باشد، اگر تعمیرات در زمان مناسب و با استفاده از افراد ماهر باشد گارانتی برای طول عمر ساختمان و سلامت آن می باشد.

لوله کشی ساختمان:

در ساخت ساختمان از ضروری ترین اقدامات، لوله کشی آن است که باید به درستی انجام داده شود، برای این عملیات مهم ترین کار رعایت کردن نکات فنی است، مشکلاتی که در سیستم لوله کشی همیشه با باز کردن لوله برطرف نمیشود، ممکن است برای رفع این مشکل از لوله کش تقاضای کمک کرد، گاهی به بازسازی لوله کشی ساختمان اهمیتی نداده که باعث صدمه و آسیب در قسمت های دیگر ساختمان می شود، مهم ترین قسمت لوله کشی، به صورت اصولی انجام دادن آن می باشد، رعایت نکات بهداشتی در انجام لوله کشی آب و فاضلاب در مرحله ی ابتدایی قرار دارد.

از نکات مهم لوله کشی که حائز اهمیت است خوردگی لوله هاست، استفاده کردن از لوله های آهنی باعث شده که عمل خوردگی بیشتر مشاهده شود، و در طول زمان خود را نشان دهد، و مشکلات جدی را پیش آورد، بنابراین استفاده از لوله های پلیمری قابل اعتماد تر می باشد.

نکته ی دیگر در نظر گرفتن شیب بندی در لوله هاست، رعایت این اصول بیشتر در زمینه ی لوله های فاضلاب است، زمان توزیع آب باید منبع بالاتر از محل باشد، به همین منظور همه ی لوله ها یک شیبی در دل خود دارند، در لوله های فاضلاب این اصول باید رعایت شود، وجود این شیب در لوله ها باعث شده از احتمال گرفتگی لوله های فاضلاب جلوگیری شود، ولی این شیب نباید بیش از حد مجازش باشد.

از موارد دیگر بسیار مهم نشتی لوله ها این است که باید بهترین کیفیت در لوله ها و اتصالات باشد، ممکن است که هزینه ی بیشتری را در زمان لوله کشی ساختمان متحمل شوید ولی در عوض کیفیت لوله ها می تواند از مشکلات نشتی در آینده جلو گیری کند.

قرار گرفتن لوله ها باید در مکانی مناسب انجام شود، باید به این نکته توجه کرد که لوله ها در سطح زمین قرار بگیرد و نه در عمق زمین، که فشار خاک زیادی لوله ها و یا دسترسی به لوله ها برای تعمیرات مشکل ساز نباشد.

یکی از علل ایجاد نم و رطوبت ممکن است در تاسیسات لوله کشی ساختمانی مشکل است.

تشخیص ترکیدگی لوله ها:

گاهی ممکن است که نشتی لوله ها در حد قابل توجهی که مشاهده شود نباشد، وجود نم دیوارها از نشانه های بارز ترکیدگی در لوله هاست، زمانی که در دیوار، سقف و کف ساختمان نشانه ای از نم باشد و یا اینکه گچ آن فرو بریزد، در قدم اول باید لوله های اطراف محل نم زدگی را چک کرد.

از دلایل قابل توجه ترکیدگی و نم، مسدود شدن لوله ها، فرسودگی لوله ها و آسیب فیزیکی می باشد، استفاده ی بیش از حد از حلال های گرفتگی لوله، یخ زدگی لوله ها، استفاده نکردن از جنس مرغوب در سیستم لوله کشی ساختمان می باشد.

کار تشخیص ترکیدگی از عهده ی هر کسی بر نمی آید، بنابراین باید برای تشخیص ترکیدگی لوله ها از متخصصین کمک گرفت، تا عملیات در زمان کوتاه تر و به صورت حرفه ایی انجام شود و گرنه استفاده کردن از افراد کم تجربه باعث شده کار از آنی که هست بدتر شود و به درستی انجام نشود.

اگر در زمان نشتی از دستگاه های نشت یاب استفاده کنید به راحتی می توانید رفع مشکل نمایید، حرکت آب باعث تولید امواج صوتی شده و در زمان ترکیدگی لوله، آب با شدت از لوله خارج می شود و ارتعاش ایجاد کرده، و با وجود دستگاه نشت یاب می توان نشتی را ردیابی کرد و در پی آن مشکل نم و رطوبت را به زودی برطرف کرد، نشت یابی لوله با دستگاه الو نشت یاب به بهترین شکل ممکن نشت یابی لوله شما را انجام میدهد و در کمترین زمان مشکل ترکیدگی لوله شما را حل خواهد کرد.

عایق کاری مناسب در پشت بام و همچنین سرویس های بهداشتی از جمله کارهایی است که می توان از وجود نم و رطوبت جلوگیری کرد، بهترین راه جلو گیری از رطوبت و نم در زمان ساختمان سازی همه ی موارد را رعایت کرد و از وسایل و مواد مصالح ساختمانی که دارای کیفیت برتر هست استفاده کرد.

از مشکلات عمده وجود نم در ساختمان و راه برطرف آن می باشد، از بهترین کاربرد ها استفاده از دستگاه نشت یابی است که در زمان کمتر و خرابی کمتر را به دنبال دارد، عوامل زیادی در ایجاد نم و رطوبت دست دارند ولی اینکه در تشخیص به موقع آن می توان از خسارت جدی به ساختمان می توان جلوگیری کرد.

رفع نم و تشخیص آن از رایج ترین و پر دردسرترین کارهاست، بیشترین نم در قسمت آشپزخانه و سرویس های بهداشتی است، زیرا در این قسمت ساختمان از لوله ها و شیر آلات بیشتری برخوردار است.

برای رفع نم باید ابتدا وجود نم را شناسایی کرد و بعد از آن علت و در نهایت برطرف کردن نم و رطوبت می باشد، ابتدا باید محل دقیق نم را شناسایی کرد و با استفاده از دستگاه های پیشرفته سرعت عمل را بالا برد، با انجام اینکار وجود خطا در تشخیص نم و رطوبت را کاهش می دهید.

در بعضی مواقع ساکنین ساختمان ها بدون اطلاعات در مورد نم و سرویس ها اقدام به رفع نم کرده و باعث شده در ساختمان تخریب هایی را به وجود می آورند که نیازی به این کار نبوده، آنها می توانند با کمک گرفتن از دستگاه های نشت یاب از خرابی های بی مورد جلوگیری کنند و با استفاده از بهترین تجهیزات شناسایی محل دقیق نم، بدون هیچ گونه تخریب دست به تعمیر و بازسازی بزنید.

اگر چکه ایی در قسمتی از ساختمان باشد ممکن است از لوله های فاضلاب و یا اینکه از عایق رطوبتی نشتی پیدا کرده باشد و مشکل از عایق رطوبتی و لوله هاست، گاهی هم احتمال دارد که لوله های آب و فاضلاب همسایه ها ترکیدگی داشته باشد و به ساختمان شما نشتی پیدا کرده باشد.

شرکت الو نشت یاب آماده ی انواع خدمات برای از بین بردن رطوبت و نم در ساختمان می باشد و با استفاده از کادر مجرب و ماهر در کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کرده، از جمله خدمات الو نشت یاب، تشخیص ترکیدگی در ساختمان، برطرف کردن نم و رطوبت در ساختمان، تخلیه ی چاه، رفع بوی بد در ساختمان می باشد، با تماس با الو نشت یاب، مشکل را سریعاً برطرف کنید، هدف الو نشت یاب ارتقاء هرچه بهتر و بیشتر کیفیت خدماتیست که ارائه می دهد برای تعمیرات منزل خود با شماره 09120521931  تماس بگیرید.

]]>
مجتمع تولیدی و صنایع تبدیلی دستچین عالی 2020-07-07T18:41:37+01:00 2020-07-07T18:41:37+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3720 ENGINEER ENGINEER مجتمع تولیدی و صنایع تبدیلی دستچین عالیخط تولید خوراک دام ، خط تولید روغنهای گیاهی خاص، خط خشک کن دانه های روغنی، خط تبدیل ضایعات و پسماندهای گیاهی مرطوب صنایع غذایی به محصولات خشک و آماده مصرف در صنعت تولید خوراک دام و طیور و آبزیان از جمله توانمندیهای مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی است.شرکت دستچین در سال ۱۳۸۷ پس از کسب مجوز های لازم از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی در استان اصفهان با تولید انواع خوراک دام فعالیت خود را آغاز نمود نمود.در سال ۱۳۹۰ با نصب خط یکپارچه (continuous)

مجتمع تولیدی و صنایع تبدیلی دستچین عالی

 • خط تولید خوراک دام ، خط تولید روغنهای گیاهی خاص، خط خشک کن دانه های روغنی، خط تبدیل ضایعات و پسماندهای گیاهی مرطوب صنایع غذایی به محصولات خشک و آماده مصرف در صنعت تولید خوراک دام و طیور و آبزیان از جمله توانمندیهای مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی است.
 • شرکت دستچین در سال ۱۳۸۷ پس از کسب مجوز های لازم از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی در استان اصفهان با تولید انواع خوراک دام فعالیت خود را آغاز نمود نمود.
 • در سال ۱۳۹۰ با نصب خط یکپارچه (continuous)، مرکب از تجهیزات و ماشین آلات خاص شامل: خطوط آبگیری (عصاره گیری)، میکسر و کاندیشنر جهت اختلاط و همگن سازی (مایعات رقیق و غلیظ با پودرهای جامد، خشک کن روتاری فول استنلس استیل با توان خشک کردن انواع مواد با منشأ گیاهی (فسادپذیر و دارای تا ۸۰% رطوبت) به ظرفیت ورودی ۲۵ تن در شبانه روز، خط بوجاری و متعلقات مربوطه به ظرفیت تا ۵ تن در ساعت، حوزه فعالیت خود را توسعه داد.
 • در ادامه توسعه، شرکت دستچین در سال ۱۳۹۵ ضمن اخذ مجوزهای لازم از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان غذا و دارو، خط استحصال روغنهای گیاهی خاص (فرابکر) با توان تولید ۳۱ نوع روغن گیاهی متفاوت با کاربریهای بسیار متنوع آرایشی بهداشتی، غذایی و دارویی را به بهره برداری رساند.
 • ورود به بازارهای صادراتی هدف بعدی دستچین است. با این آرزو که در کنار دیگر صنعتگران افتخار­آفرین کشورمان ما نیز جایگاه بسیار کوچکی در استقلال اقتصادی ایران سرفراز داشته باشیم.

خدمات کلی شرکت در زمینه تهیه و تولید خوراک دام ، غذای دام ، کنسانتره دام ، خوراک گاو شیری ، خوراک گوسفند ، روغن های خالص ، پودر خرما

 

خدمات تخصصی دام طیور آبزیان :

در سال ۱۳۹۴ مجتمع صنایع تبدیلی دستچین طی یک پروژه تحقیقاتی یک ساله موفق به دستیابی به تکنولوژی فرآوری دانه سویا و افزایش پروتئین عبوری دانه سویا (RUP) گردید. طی فرآیند فرآوری دانه سویا فاکتورهای ضد تغذیه ای موجود در دانه سویا حذف و به طور همزمان پروتئین عبوری (RUP) موجود در دانه سویا به میزان قابل ملاحظه افزایش یافت که محصول حاصل با دارا بودن ویژگی های پروتئین قابل جذب بالا و چربی بالای آماده جذب، تأثیر بسیار بالایی در افزایش تولید شیر و همچنین افزایش میزان چربی موجود در شیر به همراه دارد.


فرآوری دانه سویا و خدمات تخصصی دام طیور آبزیان

در فرآیند تولید فول فت سویا، خطر فسادپذیری محصول به علت متلاشی شدن دانه سویا و آزاد شدن چربی و سپس اکسید شدن سریع آن بسیار بالا است در حالیکه محصول جدید به نام دانه سویای فرآوری شده پس از انجام فرآیند تولید به شکل دانه سویای کاملا سالم باقیمانده و امکان نگهداری آن بدون آنکه با خطر فساد روبرو باشد به مدت بسیار بالاتری وجود دارد.


خط بوجاری و پالایش محصولات کشاورزی ، انواع غلات، بقولات، دانه های بذری و سایر دانه ها به ظرفیت ۵ تن در ساعت

طی فرایند بوجاری و پالایش محصولات کشاورزی در چند مرحله، هرگونه ناخالصی و ذرات اضافی شامل: برگ، ساقه، علف های هرز، تخم حشرات و انواع آفتها، شن، سنگ ریزه، دانه های آفت زده و دانه های شکسته و خرد شده، جداسازی و از محصول اصلی جدا شده و در نهایت محصول حاصل یکدست و یکنواخت، بدون مواد زائد و اضافه خارج می گردد.


بوجاری و پالایش محصولات کشاورزی

محصولات این بخش بوجاری و پالایش محصولات کشاورزی شامل:

دانه های گندم، جو، ذرت، نخود، لوبیا، عدس، ماش، لپه، تخم آفتابگردان، تخم کدو، تخم هندوانه، دانه گلرنگ، دانه سویا، دانه کلزا، کنجد، شاهدانه، هسته انار، هسته انگور، تخم گوجه فرنگی، سیاهدانه، دانه کتان، رازیانه، دانه خار مریم، دانه زیره و …..


خشک کردن پسماند صنایع غذایی

در این سیستم قابلیت جذب و خشک کردن پسماند صنایع غذایی مرطوب و خیس دارای ارزش غذایی که برخی از آنها تا ۸۰% رطوبت دارند در حجم بالا وجود دارد. این پسماندها عموما دارای ارزش غذایی قابل قبولی برای تغذیه انواع دام، طیور و آبزیان می باشند که طی فرآیند عملیات حرارتی و قبل از آنکه میکروارگانیسمهای مخرب فرصتی برای ایجاد فساد در آنها بیابند در تونلهای حرارتی خشک شده و رطوبت آنها به زیر ۱۰% کاهش یافته، قابلیت ماندگاری پیدا کرده و پس از طی فرآیند خنک سازی، آسیاب شده و با بسته بندی در کیسه و نگهداری در انبار آماده مصرف می گردند.


 

خشک کردن پسماند صنایع غذایی :

گروهی از این پسماندها که قابلیت جذب و طی نمودن عملیات بهینه سازی را دارند عبارتند از:

 • پسماند خطوط تولید آب میوه و کنسانتره میوه (انار، انگور، سیب مرکبات و انواع سردرختی)
 • پسماند خطوط تولید رب گوجه فرنگی و سس گوجه فرنگی
 • پسماند خطوط تولید شیره خرما و قند خرما
 • پسماند خطوط تولید کمپوت میوه، کنسرو لوبیا، نخود فرنگی و …..
 • پسماند خطوط تولید ماکارونی و نشاسته
 • پسماند خطوط تولید چیپس سیب زمینی، سیب زمینی آماده طبخ منجمد و سبزیجات آماده طبخ منجمد
 • پسماند خطوط تولید کیک، بیسکویت و کلوچه

و تمامی انواع مرطوبی که دارای ارزش غذایی بالقوه به منظور استفاده در جیره غذایی دام و طیور و آبزیان هستند.


]]>
تامین کالاهای صنعتی و تولیدی 2020-07-07T18:40:48+01:00 2020-07-07T18:40:48+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3718 ENGINEER ENGINEER تامین کالاهای صنعتی و تولیدیتامین کالاهای صنعتیبا شنیدن صنعت اکثراً به یاد تولید و ساخت کالای صنعتی و مکانیکی می افتیم که برای پیشرفت و بهبود زندگی ما انسان ها شکل گرفته و هدف اصلی صنعت تولید سیستم ها و دستگاه هایی است که کار و فعالیت های ما را به وضع بهتری سوق می دهد و رفاه بیشتری برای ما ایجاد می کند.هر فردی که به سمت کار آفرینی پیش می رود ابتدا دغدغه ایجاد شغل برای خود و البته دیگر افراد نیازمند کار را دارد که بتواند هم از نظر اقتصادی و اجتماعی وضعیت خود و افرادی که در کار جدید مشغول به کار ه تامین کالاهای صنعتی و تولیدی

تامین کالاهای صنعتی

با شنیدن صنعت اکثراً به یاد تولید و ساخت کالای صنعتی و مکانیکی می افتیم که برای پیشرفت و بهبود زندگی ما انسان ها شکل گرفته و هدف اصلی صنعت تولید سیستم ها و دستگاه هایی است که کار و فعالیت های ما را به وضع بهتری سوق می دهد و رفاه بیشتری برای ما ایجاد می کند.

هر فردی که به سمت کار آفرینی پیش می رود ابتدا دغدغه ایجاد شغل برای خود و البته دیگر افراد نیازمند کار را دارد که بتواند هم از نظر اقتصادی و اجتماعی وضعیت خود و افرادی که در کار جدید مشغول به کار هستند را پیشرفت دهد و برای کشور یک مسیر تازه برای تولید و عرضه کالاهای صنعتی پیدا کند.

اگر شما صاحب کسب و کار نوپای صنعتی و یا دارای شرکتی با قرارداد های صنعتی هستید مطمئناً زمان های زیادی با مشکلات زیادی از قبیل تامین کالای صنعتی مورد نیاز پروژه رو به رو شده اید که شاید در ابتدای راه ندانید از چه طریق و یا از کجا باید شروع کنید و به دنبال بهترین منابع تامین کالای صنعتی باشید اما این مشکل حل شدنی است و فقط باید به دست کسانی که راه های تامین این قطعات را بلد هستند بسپارید.

تامین کالای مورد نیاز تولیدات

کیفیت

برای تولید هر سیستم مکانیکی یا قطعات صنعتی نیاز به یک سری کالا و قطعات است که کیفیت هر کدام بر کیفیت کل قطعه نهایی تولید شده اهمیت دارد و تاثیر گذار است بنابراین علاوه بر اهمیت تامین کالای صنعتی مورد نیاز صنعت شما، به کیفیت تک تک اجزا و کیفیت ساخت قطعات بایستی اهمیت داده شود. شما نیز باید به دنبال فروشگاهی باشید که کیفیت تمام کالا هایی که به شما عرضه می کند را تضمین کند.

تامین کالاهای نایاب صنعتی

با توجه به نوع فعالیت صنعتی شما و یا هدف نهایی پروژه ممکن است قطعات مورد نیاز شما در ایران کمیاب باشد و برای پیدا کردن آنها با مشکلات زیادی در این مدت مواجه شده باشید در این مواقع باید از فروشگاه هایی که در این زمینه به اندازه کافی مهارت داشته باشند استفاده کنید تا از هم از اصالت و کیفیت کالا مطمئن باشید و هم مطمئن باشید تمام قطعات هر چند کمیاب یا نایاب را برای شما پیدا کنند و نگرانی برای توقف پروژه نداشته باشید، در فروشگاه صنعتی آرال مت تامین کالای نایاب و کم یاب صنعتی کاملا امکان پذیر است و خیال شما بابت تامین کالای صنعتی که ممکن است مدت ها به سختی در بازار موجود باشد راحت می کنیم.

زمانبندی

فروشگاه آرال مت نیز با داشتن سالها تجربه در عرصه صنعت و دانستن اهمیت کیفیت این کالاهای صنعتی و البته دانستن اهمیت زمان برای کسب و کار شما و توجه به برنامه و زمانبندی پروژه های صنعتی در دست شما این کالا های صنعتی را کوتاهترین زمان ممکن و با توجه به نیاز شما تامین خواهیم کرد و در طی مسیر تامین کالای صنعتی در کنار شما هستیم.


تامین قطعات صنعتی

قیمت مناسب

همیشه قیمت قطعات و مناسب بودن هزینه آنها برای تولید کننده ها از اهمیت زیادی برخوردار است و همین قیمت مناسب باعث قیمت گذاری بهتر و مناسب تر محصولات بعدی خواهد بود و مشتری های بیشتر را به سمت محصولات جذب خواهد کرد و زمانی که قیمت مناسب همراه با کیفیت باشد کسب و کار شما به موفقیت چشمگیری می رسد. هدف ما کمک به کسب و کار ها و تولید کننده های کشور است در همین راستا تمام قطعات صنعتی و مورد نیاز شما را با بهترین قیمت ها و کیفیت عرضه کرده ایم.

تنوع محصولات

محصولات موجود در فروشگاه متنوع و همگی از کیفیت تضمین شده ای برخوردار هستند که با توجه به نیاز خودتان یا از محصولات موجود سفارش میدهید و یا اگر به دنبال قطعه ای حساس و یا نایاب هستید می توانید آن را به ما سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان آن را برای شما ارسال خواهیم کرد تا از آسیب به تولید و پروژه شما جلوگیری شود.


تامین کالای صنعتی

هدف ما، کمک به پیشرفت اقتصادی کشور

فروشگاه آرال مت با هدف کمک به تولید کننده های ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد که برای این هدف، در تلاش برای تامین کالای صنعتی  کسب و کار شما است تا گره و مشکل در روند پیشرفت شما ایجاد نشود و بهترین قیمت ها که با حفظ کیفیت کامل آنها است را به شما خریداران و متقاضیان این محصولات عرضه خواهیم کرد تا در کنار هم بتوانیم به اقتصاد تولید کننده ها و حتی خانواده های ایرانی که مصرف کننده نهایی محصولات ما هستند کمک کنیم.

برای رسیدن بهتر به این مقصد برنامه اقساط برای سفارشات محصولات فروشگاه تا مبلغ  15 میلیون تومان و مدت زمان یک سال برنامه ریزی شده تا به فعالیت اقتصادی شما کمک هر چه بیشتر و مفید تر شود.

سفارشات آنلاین

در زمان حال تمام فعالیت ها به گونه ای با اینترنت در تعامل هستن و بیشتر آنها به واسطه همین پیشرفت فناوری به رشد بی سابقه ای دست یافته اند و تمام فعالیت های اقتصادی با سرعت بیشتری انجام می گیرد فروشگاه آرال مت یک فروشگاه صنعتی اینترنتی است و تمامی سفارشات از طریق سایت و به صورت آنلاین قابل پیگیری هستند و در هر کجای ایران که باشید می توانید برای تامین کالای صنعتی خود و یا تامین کالای پروژه های صنعتی برای پیمانکاران  از طریق فروشگاه ما و به صورت آنلاین اقدام کنید.

نکته آخر

شما در مسیر کسب و کار و تولیدات خود بایستی بهترین مسیر را برنامه ریزی و پیاده کنید در طول این مسیر تامین کالای صنعتی و سفارش محصولات مورد نیاز از اهمیت بالایی برخوردار است و شما با پیدا کردن یک فروشگاه مطمئن و با تجربه می توانید یک قدم بزرگ به سمت رشد و پیشرفت تولیدات خود بردارید و در این مسیر ما در کنار شما هستیم.

با نگاهی به محصولات و بررسی کیفیت کالا های موجود و سفارش آنها و توجه به نحوه پیگیری ما می توانید متوجه کیفیت کار فروشگاه ما شوید و مطمئن هستیم شما از خریداری این محصولات راضی و خشنود خواهید بود.

]]>
خرید و اجاره دستگاه هایفو 2020-07-07T18:39:25+01:00 2020-07-07T18:39:25+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3717 ENGINEER ENGINEER خرید  و اجاره دستگاه هایفوخرید دستگاه میکرودرم:پوست صورت یکی از عوامل زیبا نشان دادن افراد می باشد. ممکن است یک فرد ۵۰ سال سن داشته باشد. اما همین فرد با توجه به پوست شفاف و درخشانی که دارد ممکن است یک فرد ۴۰ ساله یا حتی کمتر به نظر برسد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به پوست خود توجه می کنند. زیبایی پوست یکی از مهمترین مشخصه های زیبایی است. روش های متفاوتی برای زیبایی پوست وجود دارد.یکی از این روش ها، روش های جراحی می باشد. اما روش های جراحی به دلیل خطرا خرید  و اجاره دستگاه هایفو


خرید دستگاه میکرودرم:

پوست صورت یکی از عوامل زیبا نشان دادن افراد می باشد. ممکن است یک فرد ۵۰ سال سن داشته باشد. اما همین فرد با توجه به پوست شفاف و درخشانی که دارد ممکن است یک فرد ۴۰ ساله یا حتی کمتر به نظر برسد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به پوست خود توجه می کنند. زیبایی پوست یکی از مهمترین مشخصه های زیبایی است. روش های متفاوتی برای زیبایی پوست وجود دارد.

یکی از این روش ها، روش های جراحی می باشد. اما روش های جراحی به دلیل خطرات و فوبیایی که افراد نسبت به آن دارند، امروزه کمتر مورد توجه قرار می گیرد و به جای آن روش‌ های غیرجراحی مانند استفاده از دستگاه های زیبایی می تواند بهترین گزینه باشد.

یکی از دستگاه هایی که می تواند زیبایی از دست رفته را به پوست شما برگرداند، دستگاه میکرودرم می باشد. خرید دستگاه میکرودرم به عنوان یک دستگاه خانگی یا کلینیکی می ‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. ما در این متن قصد داریم تا به بررسی دستگاه میکرودرم و چگونگی خرید آن بپردازیم. چنانچه قصد استفاده از این دستگاه را دارید با ما تا پایان همراه باشید.

بررسی اجمالی در مورد دستگاه میکرودرم

بیاید قبل از آنکه اطلاعات ریز را در مورد دستگاه میکرودرم به افراد ارائه دهیم، با کارایی آن آشنا شویم. افرادی که قصد خرید دستگاه میکرودرم را دارند، باید بدانند که چه کاری برای آن ها انجام می ‌دهد. میکرودرم دستگاهی است که زیبایی را بدون جراحی برای افراد به وجود می آورد. این دستگاه می تواند کارایی مختلفی در از بین بردن مشکلات پوستی داشته باشد.

در این روش با توجه به سایندگی که صورت می گیرد، لایه بیرونی پوست که دارای بافتی مرده از بین می رود. توجه داشته باشید که با تحریک اپیدرم پوست افراد شروع به کلاژن سازی می کند. کلاژن به عنوان یکی از مهمترین مواد پوستی می باشد. میکرودرم می تواند زیبایی پوست شما را بازگرداند. توجه داشته باشید که این دستگاه برای اکثر پوست ها با رنگ های مختلف روشی مطمئن محسوب می شود. بسیاری از افراد این دستگاه را می ‌توانند در خانه های خود داشته باشند.

قیمت این دستگاه نسبتاً پایین می باشد. جالب است که بدانید دستگاه مورد نظر دارای دو حالت می باشد. یک حالت سرد و یک حالت گرم که برای انواع پوست ها مورد استفاده می باشد. سال های سال است که از میکرودرم برای از بین بردن زائده های پوستی استفاده می شود.

نحوه کار با این دستگاه

افرادی که قصد خرید دستگاه میکرودرم را دارند، دوست دارند که نحوه کارایی آن را بدانند. اینکه چگونه با این دستگاه باید کار کنید مهم می باشد. میکرودرم درمانی است که ممکن است از ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. این کار معمولاً توسط متخصصان صورت می‌ گیرد. اما اگر خود فرد اطلاعات کافی در مورد کار با این دستگاه داشته باشد، می ‌تواند از آن استفاده نماید.

این موضوع بستگی به شرایط دارد. استفاده از بی حسی و ماده بی حس کننده برای دستگاه میکرودرم لازم نیست. در حین انجام بهتر است که شما روی یک صندلی نشسته باشید. اگر کسی از این دستگاه برای پوست شما استفاده می کند، درمان راحت تر خواهد بود. در طول درمان نوک دستگاه بر روی پوست شما مالش داده خواهد شد. پس از آنکه درمان با این دستگاه تمام شد، بهتر است از مرطوب کننده ها استفاده نمایید. همچنین استفاده از کرم ضد آفتاب می تواند برای پوست شما مناسب باشد.

با توجه به بررسی هایی که ما داشتیم، مشخص شد که این دستگاه توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده دارای تاییدیه سلامت می باشد. پس بدون هیچ گونه ترس و واهمهای نسبت به درمان پوست خود اقدام کنید.

دستگاه میکرودرم چه نواحی را پوشش می دهد

سوالی که ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود کرده است، این می باشد که با خرید دستگاه میکرودرم چه نواحی را می توان تحت تاثیر قرار داد. میکرودرم برای انواع افراد با رنگدانه های پوستی مناسب می باشد. چنانچه پوستی حساس دارید، می توانید از این دستگاه استفاده نمایید. لذا شما با دستگاه میکرودرم می توانید صورت خود را به کلی تحت شعاع قرار دهید. خطوط ریز و چین و چروکی که بر روی صورت افتاده، می توان با دستگاه میکرودرم درمان شود. لکه های قهوه ای که در اثر کهولت سن یا تابش آفتاب به وجود آمده است، با این دستگاه از بین خواهد رفت.‌ جوش‌ های سرسیاهی که بر روی پوست شما به وجود آمده است، می‌ توان با این دستگاه درمان شود. اگر دارای آکنه های پوستی می باشید، به راحتی می توانید این آکنه ها را از بین ببرید.‌ بعضی از افراد دارای افتادگی پوست شده اند. این افراد می ‌توانند نسبت به کشش پوست خود اقدام نمایند.

بافت ناهموار پوست را می‌ توان با آن درمان کرد. اگر از آفتاب آسیب دیده اید، می توانید با استفاده از میکرودرم نشانه های آسیب را از بین ببرید. همچنین این دستگاه می ‌تواند به از بین رفتن ملاسما که لکه های پوستی می باشد، کمک نماید. در کل می ‌توان گفت که کارایی آن بسیار بالا است و می توان از آن در بخش های مختلف استفاده کرد.

خرید دستگاه میکرودرم

سوال پیش می آید که چرا باید نسبت به خرید دستگاه میکرودرم اقدام کرد. توجه داشته باشید که طبق اعلام انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، میانگین هزینه استفاده از میکرودرم نسبت به سایر دستگاه ها پایین ترین میزان خود می‌ باشد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به دلیل قیمت دستگاه میکرودرم از آن استفاده می کنند.

کار با این دستگاه بسیار راحت است. به همین دلیل هر فردی در خانه می تواند از آن استفاده نماید. لذا همین موضوع باعث می‌ شود تا هم کلینیک های زیبایی و هم افراد به صورت شخصی نسبت به خرید دستگاه میکرودرم اقدام نمایند. اثرات این دستگاه تقریباً ماندگار است. لذا در کل خرید دستگاه میکرودرم می تواند به عنوان یک وسیله زیبایی به کمک افراد آمده و زیبایی از دست رفته را به آن ها بازگرداند.

اگر در یک کلینیک زیبایی مشغول به کار هستید، حتماً باید نسبت به خرید میکرودرم یا خرید دستگاه هایفو اقدام نمایید. میکرودرم می تواند گزینه جذابی برای مشتریان باشد. همین موضوع باعث می ‌شود تا تعداد مشتریان شما در طی سال بالاتر برود. چنانچه از پس هزینه ی خرید دستگاه هایفو برنیامدید، می توانید جهت رنت دستگاه هایفو اقدام کنید.

نکات پایانی در مورد خرید دستگاه میکرودرم

توجه داشته باشید که دستگاه میکرودرم دارای نمونه های مختلفی می باشد. نمونه ‌ای که ما امروز در این متن به آن پرداختیم، نمونه گرم و سرد می باشد. لذا افرادی که قصد خرید دستگاه میکرودرم را دارند، می‌ توانند آن را از فروشگاه های مرتبط به زیبایی تهیه نمایند.

توجه داشته باشید که در هنگام خرید به نوع این دستگاه و کارایی که دارد توجه داشته باشید. تهران هایفو به عنوان یکی از ارائه دهنده های دستگاه میکرودرم می تواند این دستگاه را در اختیار شما قرار دهد. چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید، می توانید  آن را از قسمت فروشگاهی سایت تهران هایفو تهیه نمایید. همچنین دستگاه ‌های مختلفی مانند هایفو اولترا، دستگاه های لیزر، پلاژن و... در تهران هایفو موجود می باشد. از اینکه تا پایان با ما بودید بسیار سپاسگزاریم.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی]]>
مهمترین سوالات در زمینه لیزر موهای زائد 2020-07-07T18:36:58+01:00 2020-07-07T18:36:58+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3716 ENGINEER ENGINEER مهمترین سوالات در زمینه لیزر موهای زائدپاکیزگی و زیبایی دو عامل کلیدی است که هر انسانی برای داشتن ظاهری آراسته به آن اهمیت بسیاری می دهد. ما انسان ها دوست داریم که معیارهای زیبایی را بدانیم و طبیعی است که برای زیباتر شدن به سمت هماهنگی و هم وزن شدن با این ملاک ها پیش برویم. لیزر موهای زائد هم یکی از روش هایی است که شما را از شر موهای مزاحم خلاص می کند و پوستی صاف، درخشنده و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. شاید شمایی که الان در حال خواندن این مقاله هستید، تجربه لیزر موهای زائد را داشته باشید؛ مهمترین سوالات در زمینه لیزر موهای زائد

پاکیزگی و زیبایی دو عامل کلیدی است که هر انسانی برای داشتن ظاهری آراسته به آن اهمیت بسیاری می دهد. ما انسان ها دوست داریم که معیارهای زیبایی را بدانیم و طبیعی است که برای زیباتر شدن به سمت هماهنگی و هم وزن شدن با این ملاک ها پیش برویم. لیزر موهای زائد هم یکی از روش هایی است که شما را از شر موهای مزاحم خلاص می کند و پوستی صاف، درخشنده و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. شاید شمایی که الان در حال خواندن این مقاله هستید، تجربه لیزر موهای زائد را داشته باشید؛ اما بسیاری از افراد هستند که برای پیدا کردن یک مرکز لیزر خوب در اینترنت جستجو می کنند و با مقایسه نوع دستگاه ها و تعرفه پیشنهادی آن ها، تصمیم می گیرند که به یکی از این مراکز بروند. اما آیا تصمیم گیری بر اساس همین دو فاکتور درست است؟

در اینکه تعرفه مناسب و دستگاه با کیفیت دو عامل کلیدی برای انتخاب یک مرکز لیزر خوب می باشند، شکی نیست؛ اما مسائل دیگری هم وجود دارد که می تواند در تصمیم گیری شما تاثیرگذار باشد و دید شما را نسبت به نادانسته هایتان در مورد لیزر موهای زائد بدن باز کند.

بنابراین ما در مدرن لیزر اطلاعاتی در مورد لیزر مو در اصفهان جمع آوری کردیم و اسم این مقاله را گذاشتیم مهمترین سوالات در زمینه لیزر موهای زائد. حتی خواندن عنوان این مقاله هم شما را هیجان زده می کند؛ چرا که می دانید در ادامه قرار است به بسیاری از ابهامات ذهن شما در مورد لیزر بدن در اصفهان و سوالاتی که هیچکس جواب درستی به آن ها نمی داد، پاسخ داده شود. پس از شما عزیزان دعوت می کنیم که در ادامه با مهمترین سوالات در زمینه لیزر موهای زائد همراه ما باشید.

سوالاتی که مشتریان باهوش پیش از لیزر بدن می پرسند:

 1. آیا لیزر موهای زائد تحت نظر پزشک و در شرایط بهداشتی انجام می گیرد؟

هنگام تصمیم گیری برای لیزر موهای زائد، اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که این کار تحت نظر پزشک انجام می گیرد یا نه؟ تقریبا همه ما می دانیم که عمل لیزر بدن در اصفهان توسط اپراتورهای دوره دیده انجام می شود. اما طبق قانون حضور پزشک در مطب الزامی است

حضور پزشک از آن جهت الزامی است که ممکن است هنگام لیزر، شخص دچار حساسیت، خارش و سوختگی شود و این پزشک است که در این شرایط تشخیص می دهد که برای التیام درد بیمار باید چه کاری انجام دهد. البته مشکلاتی که گفتیم خیلی به ندرت پیش می آید و معمولا کمی خارش و حساسیت در پوست های خشک طبیعی است. اما به هر حال این موضوع چیزی از اهمیت الزام حضور پزشک در مرکز لیزر، کم نمی کند. بنابراین مرکزی را انتخاب کنید که پزشک در همه اوقات حضور داشته باشد.

مساله دوم بهداشت محیط است. کوچکترین سهل انگاری در مورد بهداشت و سلامت بدن، می تواند موجب بیماری و آلوده شدن شما به ویروس های مختلفی گردد. مراکز لیزر موظفند دائما محیط خود را ضدعفونی کنند و برای هر بیمار از زیراندازی جداگانه و سری مخصوص استفاده کنند. منظور ما از سری مخصوص، پوششی است که بر روی نازل اشعه قرار می گیرد و عمل سوزاندن ریشه موها را انجام می دهد. هر چند که دستگاه های جدید هیچ تماسی با پوست بدن بیمار ندارند و با فاصله مشخصی از بدن، شات می زنند.

 1. آیا لیزر موهای زائد سبب درد و آسیب دیدگی در بدن ما می شود؟

این سوالی است که بیشتر مشتریان از مدرن لیزر می پرسند. همچنین سخت ترین سؤال برای پاسخ دادن است؛ به این دلیل که عامل درد و تحمل آن در افراد مختلف متفاوت است. آنچه که ممکن است برای یک شخص ناراحت کننده و دردآور باشد، ممکن است بر دیگری تأثیر نگذارد.

همچنین، عامل درد به ناحیه بدن مورد معالجه بستگی دارد. برخی از نواحی بدن نسبت به سایر نواحی دیگر حساس تر است و پوست نازک تری دارد. برای مثال پوست دست نازک تر از پوست پا می باشد و ممکن است دردی که در هنگام لیزر ناحیه دست احساس می کنید، کمی بیشتر از لیزر پا باشد. اما چیزی که اکثر مشتری ها بر سر آن اتفاق نظر دارند این است که اپیلاسیون بسیار دردناک تر از لیزر موهای زائد است.

مشتریان در طول لیزر موی بدن، بیشتر از بوی سوختن مو شکایت می کنند. البته که حس این بو، حس موفقیت است! چرا که بدان معناست که لیزر موهای بدن شما مؤثر است و فولیکول مو در حال ضعیف شدن می باشد.

 1. آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

طبق تحقیقات انجام شده، ثابت شده است که لیزر موهای زائد بسیار مؤثر است. لیزرهای موهای زائد از سال 1997 مورد استفاده قرار گرفته و این روش به عنوان راه حلی برای "توقف دائمی رشد موها" توسط سازمان FDA در ایالات متحده تأیید شده است. طبق گفته FDA، این روش به عنوان راه حلی پایدار برای جلوگیری از رشد موها عمل می کند و البته شایان ذکر است که برای گرفتن نتیجه ای بهتر باید در انجام آن مدوامت به خرج دهید و جلسات خود را به صورت منظم و سر موقع تکرار کنید.

لیزر موهای زائد باعث کاهش دائمی رشد موهای بدن می شود، اما نوع دستگاه و روش کار در درمان بسیار موثر است. ممکن است پس از مدتی موهای نازک و کرک مانندی رشد کند که شما با انجام یک جلسه شارژ، می توانید جلوی رشد آن ها را نیز بگیرید. اما باز هم تاکید می کنیم که با لیزر موهای زائد، مشتری نباید انتظار داشته باشد که در همه نواحی 100٪ موهای بدنش از بین برود و بسته به محل مورد نظر ۷۰ تا ۱۰۰ درصد موها برای همیشه ازبین می روند.

 1. فواصل زمانی مناسب بین جلسه قبلی و جلسه بعدی چند روز است؟

اکثر مراکز تعداد جلسات مورد نیاز را ۸ جلسه اعلام می کنند. فاصله زمانی هر جلسه با جلسه بعدی از فردیربه فرد دیگر متفاوت است ولی معمولا در جلسه دوم ۴۵ روز است که بتدریج تا ۶ ماه افزایش می یابد. نکته مهم اینه که در صورتی که هنوز موها وارد فاز رشد نشده اند جلسه بعدی لیزر انجام نشود چون موها فقط در فاز رشد از لیزر تاثیر میگیرند!

 1. چند جلسه پس از اولین مراجعه، نتایج لیزر بدن در اصفهان قابل مشاهده است؟

موهای بدن ما در سه مرحله رشد می کنند:

 • آناژن
 • کاتاژن
 • تلوژن

لیزر موهای زائد در اوایل مرحله آناژن (یعنی وقتی موها به طور فعال رشد می کنند) روی ریشه موها موثر است.

البته نحوه جوابدهی می تواند به افراد مختلف متفاوت باشد که آن هم به دلیل ویژگی های بیولوژیکی متفاوتی است که هر انسان نسبت به انسان دیگر دارد. اما شایان ذکر است که بیشتر مراجعان از کاهش چشمگیر رشد موهایشان در همان جلسه اول به بعد صحبت می کنند. همچنین اغلب افراد به این موضوع اشاره دارند که موهایشان بسیار نازک تر از قبل  است و رنگ پوست شان نیز روشن تر شده است.

 1. بهترین زمان سال برای انجام لیزر موهای زائد چه زمانی است؟

زمان خاصی ندارد فقط در فصول گرم مراقبت از پوست در برابر آفتاب با حساسیت بیشتری انجام شود.

زمان ایده آل سال برای رسیدن به نتیجه، به عوامل زیادی بستگی دارد. اول از همه:

 • ژنتیک درمانیاب
 • رنگ پوست درمانیاب: هرچه پوست تیره تر باشد، لیزر موهای زائد دیرتر جواب می دهد. از طرفی هر چه موهای بدن شما ضخیمتر تر باشد، زودتر جواب می گیرید. بنابراین پوست های روشن و با موهایی ضخیم تر، زودتر جواب می گیرند و پوست های تیره با موهایی نازک تر، دیرتر جواب می گیرند.

البته نوع لیزر هم در جوابدهی لیزر موهای زائد بدن نیز بسیار مهم است.


 • عامل دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، ناحیه ای از بدن است که تحت درمان لیزر قرار می گیرد. مثلا برای لیزر موهای صورت و بیکینی، ممکن است به تعداد جلسات بیشتری نسبت به لیزر موهای بدن نیاز داشته باشید.
 1. ممکن است لیزر موهای زائد در باروری خانم ها تأثیری بگذارد؟

هیچ مقاله و نظریه اثبات شده ای مبنی بر اینکه لیزر بر روی روند تخمک گذاری خانم ها تاثیر می گذارد و باعث ناباروری آن ها می شود، منتشر نشده است. تنها توصیه ما این است که خانم های باردار، پس از وضع حمل جلسات لیزر خود را ادامه دهند و یا درمان با لیزر را شروع کنند.

 1. چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد بدن مناسب تر است؟

دستگاه های زیادی با اشعه های مختلف وجود دارند که برخی از آن ها دیگر از رده خارج شده اند و جوابدهی مناسبی ندارند. برای لیزر موهای زائد بدن بهتر است به مرکزی مراجعه کنید که از دستگاه کندلا استفاده می کنند. قیمت دستگاه کندلا بیش از ۱۰ برابر قیمت دستگاه های چینی است و بنابراین خدمات آن گرانتر است پس قیمت را ملاکی برای انتخاب لیزر بدن در اصفهان قرار ندهید.

 1. آیا کاشت مو در اصفهان در مراکز لیزر انجام می شود؟

بله. کاشت مو در کلینیک های کاشت مو انجام می‌شود. شما می توانید جوانسازی پوست صورت، لیزر جای جوش و زخم و همچنین بوتاکس و تزریق ژل را در این مرکز زیبایی  انجام دهید.

امیدوارم که شما خواننده گرامی از مطالعه این مقاله اطلاعات مفیدی بدست آورد باشید.   همچنین می‌توانید مقالات بیشتری را در وب سایت مدرن لیزر (https://modernlaser.org   ) مطالعه کنید.

]]>
سرقت ادبی چیست و چه طور آن را کشف کنیم؟ 2020-07-02T20:54:28+01:00 2020-07-02T20:54:28+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3714 ENGINEER ENGINEER سرقت ادبی چیست و چه طور آن را کشف کنیم؟ بنا بر قوانین اخلاق در نشر بین‌المللی، هرگاه نویسنده‌ای از مطلب، ایده، شکل، جدول، نمودار، ویدئو و یا هرگونه دادۀ دیگری که متعلق به نویسنده‌ای غیر است سود برد، بی‌آنکه اشاره‌ای به منبع اصلی بکند، این کار سرقت ادبی (دزدی علمی) یا پلاجیاریسم (PLAGIARISM) محسوب می‌شود. برای جلوگیری از این امر باید محقق به شیوۀ مناسب به منبع اصلی کار ارجاع دهد. در غیر اینصورت به‌عنوان خاطی شناخته خواهد شد و می‎باید با عواقب گاه سنگین این ماجرا روبرو شود. باید ت سرقت ادبی چیست و چه طور آن را کشف کنیم؟

 

بنا بر قوانین اخلاق در نشر بین‌المللی، هرگاه نویسنده‌ای از مطلب، ایده، شکل، جدول، نمودار، ویدئو و یا هرگونه دادۀ دیگری که متعلق به نویسنده‌ای غیر است سود برد، بی‌آنکه اشاره‌ای به منبع اصلی بکند، این کار سرقت ادبی (دزدی علمی) یا پلاجیاریسم (PLAGIARISM) محسوب می‌شود. برای جلوگیری از این امر باید محقق به شیوۀ مناسب به منبع اصلی کار ارجاع دهد. در غیر اینصورت به‌عنوان خاطی شناخته خواهد شد و می‎باید با عواقب گاه سنگین این ماجرا روبرو شود. باید توجه داشت که این امر برای نویسندگان غیرانگلیسی زبان، که تلاش دارند به زبان انگلیسی مقالۀ خود را به چاپ برسانند و برای جلوگیری از خطاهای زبانی از جملات نویسندگان دیگران استفاده می‌کنند، شایع‌تر است.

چرا آگاهی از این امر اهمیت دارد؟

باید توجه داشته باشید که درصورتی‌که مرتکب سرقت ادبی شده باشید، بداخلاقی در نشر روی داده است. این امریست که متولیان پژوهش در جهان امروزه تلاش زیادی می‌کنند تا از آن جلوگیری کنند. برخوردهای پیگیر و جدی مجلات و امور پژوهش دانشگاه‌ها و موسسات در این خصوص، بارها موجب شده است که متخلفان مدرک تحصیلی و در پی آن شغل خود را از دست بدهند. مجلات نیز موظف به بررسی مقالات از نظر سرقت ادبی هستند زیرا علاقه‌ای به بالابودن آمار استرداد (Retraction) خود ندارند.

نرم‌افزار بررسی سرقت ادبی

امروزه امکانات بسیاری برای بررسی مقالات از لحاظ شباهت به مقالات دیگر وجود دارد (بررسی پلاژیاریسم). از میان تعداد نرم‌افزارهای مختلف موجود در بازار، iThenticate به دلیل دسترسی به بیش از هفتاد میلیارد سند نتیجه‌ای با میزان دقت بسیار بالا در اختیار دولت‌ها، دانشگاه‌ها، موسسات تحقیقاتی، مجلات و محققین می‌گذارد. پایگاه داده آیتنتیکیت، یکی از بروزترین پایگاه های داده‌های برای مشابهت یابی و بررسی سرقت ادبی است. همسانا با استفاده از الگوریتم جدید به عنوان یک نرم افزار مشابهت یاب، مانند آیتنتیکیت عمل می‌کند.

این نرم‌افزار که اساس آن هوش مصنوعی است در دراز مدت در عملکرد خود پیشرفت کرده و در گذر زمان به گزینۀ بهتری برای بررسی سرقت ادبی درایران تبدیل شده است، به‌طوری‌که امروزه بزرگ‌ترین دانشگاه‌های ایران و برخی نهادهای دولتی از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند. همسانا با استفاده از تکنولوژی رمزنگاری قوی، از داده ها محفاظت می‌کند. 

همسانا چیست؟

همسانا یک نرم‌افزار مشابهت یابی متون و مقالات است. همسانا، این امکان را برای نویسندگان ایرانی فراهم می‌آورد که با ثبت نام در این نرم‌افزار به راحتی دست‌نوشته‌های خود را پیش از ارسال برای مجلات مختلف در سراسر دنیا بررسی کنند و با این کار از شهرت و نام خود پاسداری کنند. متخصصین ما در موسسۀ فرنام این امکان را برای همگان فراهم کرده‌اند که بی هیچ نگرانی و واسطه به این نرم‌افزار دسترسی داشته باشند و در هر ساعت از شبانه‌روز اقدام به بررسی سرقت ادبی مقالۀ خود بکنند. لینک ارائه شده از طریق سایت دائمی است.

موسسات، دانشگاه‌ها و مجلات می‌توانند با خرید بسته‌های مختلف از تخفیف‌های فرنام بهره‌مند شوند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت همسانا مراجعه کنید و یا با شماره تلفن‌ 02188888615 تماس حاصل کنید.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی می باشد و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل متن رپرتاژ آگهی قرار داده شده است.

]]>
تعمیرات حرفه ای لوازم خانگی 2020-07-02T20:53:43+01:00 2020-07-02T20:53:43+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3713 ENGINEER ENGINEER تعمیرات حرفه ای لوازم خانگیامروزه موضوع زمان به یکی از چالش های اصل خانواده ها بدل شده است. پدرو مادر زمان کافی برای گذراندن با فرزندان خود را ندارند و در کل زمانی باقی نمی ماند که بتوان از طریق آن اوقات خوشی را در کنار اعضای خانواده گذراند. اما این موضوع کمبود زمان خود به موضوعی مهم و اصلی برای برخی از کسب و کارها مبدل شده است.خرابی های وسایل خانه از جمله پکیج و آبگرمکن، کولر گازی، کولر آبی و یخچال از معمول ترین مواردی است که برای هر خانواده ای رخ می دهد. اما مشکل زمان باعث می شود تعمیرات حرفه ای لوازم خانگی

امروزه موضوع زمان به یکی از چالش های اصل خانواده ها بدل شده است. پدرو مادر زمان کافی برای گذراندن با فرزندان خود را ندارند و در کل زمانی باقی نمی ماند که بتوان از طریق آن اوقات خوشی را در کنار اعضای خانواده گذراند. اما این موضوع کمبود زمان خود به موضوعی مهم و اصلی برای برخی از کسب و کارها مبدل شده است.

خرابی های وسایل خانه از جمله پکیج و آبگرمکن، کولر گازی، کولر آبی و یخچال از معمول ترین مواردی است که برای هر خانواده ای رخ می دهد. اما مشکل زمان باعث می شود تا خانواده ها در زمان خرابی این محصولات در نگرانی و اضطراب در خصوص تعمیرکار باشند. مجموعه تاسیسات وی آی پی با ساده ترین شیوه این مشکل را حل نموده است.

مجموعه ما با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه تعمیرات انواع لوازم خانگی توانسته است یکی از بزرگترین گروه های تعمیرکاران را تشکیل دهد. ما با بیش از هزاران تعمیرکار در خصوص انواع لوازم خانگی مشکلات شما در خصوص پیدا کردن تعمیرکار را رفع نموده ایم. برخی از خدماتی که توسط ما در این موارد ارائه می شود در زیر بیان شده است.

تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج در تهران جزو یکی ازخدمات تاسیسات وی آی پی است که شما به صورت شبانه روزی میتوانید روی خدمات ما حساب کنید. شما در هرساعت از شبانه روز و هر شهری که هستید تنها با یک تماس میتوانید متخصصین ما را در کنار خود در کمترین تایم ممکن داشته باشید و از نزدیک مراحل تعمیرات پکیج خود را نظاره کنید. تمامی اعضای تیم تاسیسات وی آی پی دارای گواهینامه های معتبر هستند که انواع دوره های آموزشی را با موفقیت گذرانده اند.

 از اساسی ترین مواردی که مربوط به پکیج است تعمیرات آن است که باید آن را به افراد متخصص بسپارید چرا که افراد ناشی میتوانند خسارت های جبران ناپذیری را به دستگاه شما وارد کنند، پس در انتخاب تعمیرکار پکیج خود دقت کنید. اصول سرویس و تعمیرات پکیج حداقل سالانه یکبار میباشد که اگر این تعمیرات و سرویس دهی سالانه انجام نشود ممکن است مخارج زیادی را متحمل شوید.

تاسیسات وی آی پی تمامی خدمات نصب و تعمیرات مربوط به پکیج را به مشتریان عزیز ارایه میکند. تیم ما شامل متخصصان حرفه ای بوده و تمامی مدارک و دوره های تخصصی مربوطه را گذرانده و دریافت کرده اند. با ما در تماس باشید و در خصوص چگونگی سرویس دهی های ما مطلع شوید.

تعمیر کولرگازی در تهران

تعمیر کولرگازی در تهران هم از خدمات دیگر تاسیسات وی آی پی است که شما میتوانید آن را با خیالی آسوده به مجموعه ما بسپارید و دیگر نگران این موضاعات نباشید. شما اگر دستگاه خود را حداقل سالی یکبار سرویس کنید متحمل هزینه های زیادی نمیشوید و از این جانب به نفع شماست. عیب یابی مهمترین بخش تعمیر کولرگازی است متخصصین تاسیسات وی آی پی که در واحد تعمیرات هستند پس از بررسی دقیق دستگاه عیب آن را پیدا کرده و برای اعمال تعمیرات به سراغ دستگاه می روند.

عیب یابی از آن جهت دارای اهمیت است که اگر قطعه معیوب به خوبی شناسایی شود، تعمیرات پکیج دارای نتیجه مساعدی خواهد بود برای عیب یابی شما میتوانید با خیالی آسوده به مجموعه ما اعتماد کرده و دستگاه خود را به ما بسپارید. برای اینکه در ترافیک تعمیر کولرگازی در تهران قرار نگیرید بهتراست زودتر از گرم شدن هوا اقدام به تعمیرات کولرگازی خود در تهران کنید که در اسرع وقت موضوع تعمیر کولرگازی شما انجام شود.

تعمیر یخچال در تهران

مجموعه تاسیسات وی آی پی با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای، با سال ها تجربه در زمینه سرویس، تعمیر و نگهداری انواع برندهای یخچال، لذت خدماتی متفاوت را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماید. هدف ما همواره جلب رضایت و مشتری مداری از طریق ارائه بهترین خدمات با نازلترین قیمت به شما می باشد. متخصصین ما به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی تعمیر یخچال در تهران به شما مشتریان عزیز میباشد با داشتن تیم ما در کنار خود دیگر نگران موضوعات تعمیرات یخچال خود نباشید تنها با یک تماس ما را در کنار خود داشته باشید.

تاسیسات وی آی پی با بیش از 10 سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد، تعمیرات تاسیسات VIP برای اولین بار در ایران سعی دارد که در امور خدماتی (نصب، سرویس، تعمیرات و …) خانگی و اداری، به صورت مجازی فعالیت کند.

]]>
خدمات حرفه ای مهاجرت به کانادا 2020-07-02T20:52:44+01:00 2020-07-02T20:52:44+01:00 tag:http://topdownloadcenter.mihanblog.com/post/3711 ENGINEER ENGINEER خدمات حرفه ای مهاجرت به کاناداکانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است ، بیش از 250،000 مهاجر جدید هر سال به کانادا مهاجرت میکند و ایران جز 10 کشور اول برای مهاجرت به کانادا است . کانادا آنقدر در حال پذیرش مهاجران است که دولت کانادا پیش بینی می کند تا سال 2031 بیش از نیمی از همه افراد شاغل کانادا مهاجران باشند. و کانادا تنها بین سالهای 2020-2022 از بیش از یک میلیون مهاجر جدید در مشاغل مورد نیاز کانادا استقبال خواهد کرد که شما میتوانید یکی از این یک میلیون باشیدبا وجود فرصت و برنام خدمات حرفه ای مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است ، بیش از 250،000 مهاجر جدید هر سال به کانادا مهاجرت میکند و ایران جز 10 کشور اول برای مهاجرت به کانادا است . کانادا آنقدر در حال پذیرش مهاجران است که دولت کانادا پیش بینی می کند تا سال 2031 بیش از نیمی از همه افراد شاغل کانادا مهاجران باشند. و کانادا تنها بین سالهای 2020-2022 از بیش از یک میلیون مهاجر جدید در مشاغل مورد نیاز کانادا استقبال خواهد کرد که شما میتوانید یکی از این یک میلیون باشید

با وجود فرصت و برنامه های فعلی پیش رو ، هیچ وقت و هیچ کشوری همچین فرصت و برنامه هایی برای مهاجرت نداشته است
بخش های بسیار مهم مهاجرت کانادا در وبسایت که به صورت جامع توضیح داده شده است تا به کسانی که به دنبال زندگی و کار در کانادا هستند کمک کند

بهترین و محبوب ترین راه های مهاجرت به کانادا

 • اکپسرس اینتری
  یک برنامه مهاجرتی بسیار محبوب است که برای افرادی که مهارت و تجربه بالایی در مشاغل موردنیاز کانادا دارند در نظر گرفته شده است 
 •  مهاجرت متخصصین
  به طور ویژه برای جذب افراد متخصص به کانادا طراحی است
 • برنامه های مهاجرت استانی
  کارفرمایان در کبک و استان های دیگر میتوانند تا با استخدام کارگران خارجی ، نیازهای خود را برآورده سازند همچنین تعدادی برنامه مهاجرت فامیلی  برای مهاجرت به کانادا وجود دارد
40 درصد مهاجرت سالانه به کانادا از طریق برنامه های خانوادگی و یا بشر دوستانه است

این بخش کوچکی از برنامه های مهاجرت کانادا بود
کانادا بیش از 80 برنامه مهاجرت دارد
  بله درست شنیدید 80  برنامه مهاجرتی که هیچ کشوری با این استراتژی به مهاجرپذری کانادا وجود ندارد

با مطالب رایگان و جامعی که در سایت ما قرار داده شده است میتوانید
اطلاعات بسیار جامع کسب کنید
راه مهاجرت خود را پیدا کنید
برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید
راحت و بدون دردسر در کمترین زمان ممکن به آنچه میخواهید بدون سانسور دسترسی پیدا خواهید داشت.

همچین ما سیستمی طراحی کرده ایم تخصصی تحت فرم ارزیابی رایگان با پر کردن این فرم ظرف 48 ساعت بهترین مسیر مهاجرت برایشرایط شما را ارائه خواهیم داد.
و در گروه های مهاجرت به کانادا به صورت آنلاین خصوصی و گروهی پاسخگو شما هستم.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی می باشد و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل متن رپرتاژ آگهی قرار داده شده است.

]]>