تبلیغات
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
بزرگترین مرکز دانلود علمی آموزشی - مطالب تیر 1394
 
بزرگترین مرکز دانلود علمی آموزشی
دانلود پروژه ها و مقاله ها و ترجمه مقالات و تحقیق رشته های مهندس عمران، معماری ، صنایع و مدیریت و کامپیوتر و مکانیک و دروس عمومی
درباره وبلاگ


دانلود پروژه ها و مقاله ها و ترجمه مقالات و تحقیق رشته های مهندس عمران، معماری ، صنایع و مدیریت و کامپیوتر و مکانیک و دروس عمومی دانشگاهی و برق و فناوری اطلاعات و روانشناسی و حقوق و تربیت بدنی و آمار

مدیر وبلاگ : ENGINEER ENGINEER
مطالب اخیر
نویسندگان
محبوب کن - فیس نما
چهارشنبه 31 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER

مقاله مشخصات عناب


جهت مشاهده مشخصات و خلاصه فایل و دانلود آن روی لینک زیر کلیک نمایید :

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته کشاورزی، 
برچسب ها : مشخصات عناب، پروژه کشاورزی، پروژه زراعت، پایان نامه کشاورزی، پایان نامه زراعت، مقاله کشاورزی، مقاله زراعت،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
مقاله عوامل تأثیرگذار در انتخاب نرم افزار به عنوان یک سرویس مبتنی بر وب معنایی


دسته بندی موضوعی : کامپیوتر - نرم افزار !
عنوان انگلیسی : 
عوامل تأثیرگذار در انتخاب نرم افزار به عنوان یک سرویس مبتنی بر وب معنایی: چارچوبی یکپارچه در خصوص ERP و تدارک الکترونیک
عنوان فارسی : Determinants of choice of semantic web based Software as a Service: An integrative framework in the context of e-procurement and ERP
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 15
ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.
_______________________________________
چکیده ترجمه:
افزایش رو به رشد پهنای باند اینترنت و  تغییر سریع نیازمندی های مشاغل در جهت همکاری کارآمد با شرکاء در زنجیره ی تدارکات  باعث گردیده تا سازمان های بزرگ اقدام به بکار گیری زیر ساختار های سیستم های اطلاعاتی ای نموده که از نظر هزینه کارآمد بوده و انعطاف پذیری خوبی نیز دارند. سؤالی که در اینجا مطرح است این بوده که: چه چیزی باعث گردیده تا این سازمان ها  بجای استفاده از مدل های بسته بندی شده ی نرم افزاری به سمت ERP و تدارک الکترونیک   مبتنی بر نرم افزار به عنوان یک سرویس(SaaS)  روی آورند ؟  این در حالی است که مطالعاتی صورت گرفته است که نشان داده اند عواملی چون تکنولوژی، هزینه، کیفیت، بیگانگی های شبکه و پروسه را میتوان متغیر هایی اصلی دانست که در تابع کاربرد کاربر وجود دارند، ولی بسیاری از مطالعات اقدام به مدل سازی یک یا دو عدد از این متغیر ها در مدل های خود نموده اند. این مطالعه بیشتر ماهیت اکتشافی داشته و تلاش کرده تا ابعادی که بر روی تصمیم های منبع گذاری SaaS تأثیر دارد را تشخیص داده و آنها را دسته بندی کند. در این مطالعه، چارچوبی یکپارچه را توسعه داده ایم تا بتوان عوامل تأثیر گذار در انتخاب SaaS را در ERP و تدارک الکترونیک  تشخیص دهیم. در ادامه، این چارچوب با استفاده از  متد پروسه ی سلسله مراتبی تحلیلی بسط یافته(AHP) که توسط لیبرتارو (1987) پیشنهاد شده است مورد تحلیل قرار داده ایم و اهمیت نسبی و وزن معیار هایی که با استفاده از داده هایی که از 8 کاربر و 9 سرویس دهنده ی ERP و تدارک الکترونیک مبتنی بر SaaS بدست آمده است را تشخیص داده ایم. اگرچه این تحلیل به ما کمک کرده تا کیفیت و هزینه های مربوط به دو عامل مهم و تأثیرگذار در انتخاب ERP و تدارک الکترونیک  را تشخیص دهیم ولی معیار های دیگری مانند مزایای بیگانگی شبکه، تکنولوژی و پروسه  نیز در این خصوص تأثیر زیادی داشته اند.
واژگان کلیدی:نرم افزار به عنوان یک سرویس(SaaS)، سرویس دهنده اپلیکیشن(ASP) ، برون سپاری IS،  برون سپاری، وب معنایی، تدارک الکترونیک، ERP


ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته کامپیوتر، 
برچسب ها : عوامل تاثیرگذار در انتخاب نرم افزار، سرویس مبتنی بر وب معنایی، تدارک الکترونیک، رم افزار به عنوان یک سرویس SaaS، برون سپاری IS، مقاله فناوری اطلاعات، مقاله کامپیوتر،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
    
پاور پوینت نرم افزار ارتباط با مشتری فارسیکام

پاور پوینت نرم افزار ارتباط با مشتری فارسیکامپاور پوینت نرم افزار ارتباط با مشتری فارسیکام

فرمت: پاورپوینت ( قابل ویرایش)
تعداد اسلاید: 45 اسلاید

شرکت فناوری اطلاعات فارسیکام با هدف تولید و توسعه نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری و تلفن گویا از زمستان 1379 کار خود را آغاز نموده است . تولید نرم افزار در فارسیکام بر اساس استانداردهای روز دنیا و مطابق با نیاز مشتریان است و همواره نظر مشتریان در توسعه نرم افزارها اولویت داشته است . فارسیکام توانسته است دامنه مشتریان خود را به خارج از ایران نیز گسترش دهد و توانسته است به عنوان صادر کننده نمونه نرم افزار در سال 1385 نایل آید.


                                                                                                                                                                                                             دانلود فایلادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته کامپیوتر، 
برچسب ها : نرم افزار ارتباط با مشتری فارسیکام، نرم افزار ارتباط با مشتری، نرم افزار فارسیکام، ارتباط با مشتری، فارسیکام، نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری، شرکت فناوری اطلاعات فارسیکام،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما

مقاله نگاهی به  كمیت و كیفیت تنبیه كودكان بزهكار در فقه و حقوق اسلامى

قیمت: 3000 تومان

نظرى به تاریخ توجه به مسئولیت و تأدیب كودكان:


از نظر تاریخى مى‌توان گفت: موضوع مسئولیت كودكان مانند دوران‌هاى اخیر مورد اهمیّت زیادى نبوده است. ما تا پیش از ظهور اسلام دلایل روشنى در دست نداریم كه ثابت كند قانونگذاران در بارۀ كودك مواد مخصوصى را بطور همه جانبه به عنوان قانون لازم الاجراء در نظر گرفته باشند.


قدیمى‌ترین قانونى كه در دسترس ما قرار گرفته است، عبارت است از قانون حمورابى كه 285 مادۀ آن محفوظ مانده و مورد استناد بررسى كنندگان حقوق مى‌باشد.


در این قانون 8 ماده (مادّه‌هاى 185 و 186 و 187 و 188 و 189 و 190 و 193 و 194) فقط از نظر رابطۀ فرزندان با پدران یا كسانى كه آنها را به فرزندى قبول نموده‌اند متذكر شده و مسألۀ مسئولیت كودكان و حدود آن را اصلا متعرّض نگشته است.


فقط دو ماده وجود دارد كه مسئولیت مشخصى را با مجازاتش بیان مى‌كند.


این دو ماده عبارتند از:


*.  مادۀ 192: اگر پسر مردى كه در قصر سلطنتى طرف مرحمت واقع شده یا پسر راهبه به شخصى كه او را تربیت كرده یا به شخصى كه در آغوش تربیت او بزرگ شده بگوید: تو پدر من نیستى، تو مادر من نیستى، زبان آن پسر را مى‌برّند.


*. مادۀ 195: اگر پسرى پدر خود را كتك بزند دست پسر را مى‌برند.


ملاحظه مى‌شود كه این دو ماده هم بسیار غیر عاقلانه بوده و دو مورد از حركات فرزند را منظور نموده است. و نیز پسر كلمه‌اى است كه تمام دوران‌هاى كودكى و جوانى و میان سالى و پیرى را شامل مى‌شود. لذا دو مادۀ مزبور نمى‌تواند دلیلى روشن براى اثبات مسئولیت در بارۀ بزهكارى كودكان بوده باشد.


در دروس سقراط كه در كتاب «جمهوریۀ افلاطون» منعكس شده است این اندازه متذكر مى‌شود كه: دولت باید به تربیت دسته جمعى كودكان بپردازد. ولى مسئولیت كودكان از نظر بزهكارى چیست؟ و آیا استحقاق مجازات و كیفر دارند؟ و در چه حدود مى‌باشد؟ مباحثى دیده نمى‌شود.


در حقوق یهود، موادى براى ممنوعیت كودكان از تصرّف در اموال و مسئولیت پدران و سایر سرپرستان و مسبّبین بزهكارى كودكان و حتى كیفر و مجازات براى آنان مقرّر شده است. ولى چنانكه ملاحظه خواهیم كرد، در این حقوق در بارۀ كودك افراط صورت گرفته است. پس از ظهور اسلام اگر چه حقوق‌دانان اسلامى باب مشخصى به عنوان مسئولیت مدنى و سایر امور مربوط به كودك از لحاظ روابط اجتماعى منعقد ننموده‌اند، ولى به پیروى از مدارك معتبر اسلامى عنوانى از عناوین حقوقى و عبادى فقه اسلامى پیدا نمى‌شود كه حقوق و تكالیف كودكان روشن نگردد. اگر چه در مسایل مربوط به شرط بلوغ در تكالیف. خلاصه آن چه كه در دسترس ما قرار گرفته است از لحاظ تاریخى فقط اسلام است كه با اشكالى مختلف، مسئولیت كودك را و مسئولیت پدران و حتى دولت را در بارۀ كودكان به طور روشن متذكر شده است.تأدیب در اسلام:


 پیش از ظهور اسلام هیچ گونه اعتنایى به وضع روانى و شخصیت كودك با روش منطقى صحیح دیده نمى‌شود. اما خود عربستان كه وضع كاملا روشنى دارد، و چنانكه از تواریخ معتبر استفاده مى‌شود نه تنها به شخصیت كودكان اعتنایى‌ نمى‌شد بلكه بنا به نقل بعضى از تواریخ در صورت دختر بودن اولاد، پدران، خود را در دریایى از ننگ و عار غوطه‌ور مى‌دیدند، تا آنجا كه حاضر به زنده به گور كردن كودك دختر مى‌شدند.


خداوند متعال مى‌فرماید: وَ إِذا بُشِّرَ أَحَدُهُمْ بِالْأُنْثى ظَلَّ وَجْهُهُ مُسْوَدًّا وَ هُوَ كَظِیمٌ. یَتَوارى مِنَ الْقَوْمِ مِنْ سُوءِ ما بُشِّرَ بِهِ أَ یُمْسِكُهُ عَلى هُونٍ أَمْ یَدُسُّهُ فِی التُّرابِ أَلا ساءَ ما یَحْكُمُونَ : هنگامى كه یكى از آنان به تولد دختر بشارت داده مى‌شد، از شدت غضب، رویش سیاه و غضب را به درون خود فرو مى‌داد از زشتى آن چه كه به او بشارت داده شده بود از مردم پنهان مى‌گشت «او مضطرب بود» آیا با تحمل اهانت دختر را نگاهدارد یا زیر خاك برده او را در خاك بپوشاند.


در غیر از شبه جزیرۀ عربستان اطلاعاتى در دست است كه مى‌گوید آن اقوام و ملل دیگر هم به شخصیت كودك نه تنها بى‌اعتنا بوده‌اند، بلكه در بعضى از اقوام پدران صاحب اختیار مرگ و زندگى اطفال خود بوده‌اند، خواه آن اطفال از صنف دختر یا از صنف پسر بودند.


منتسكیو چنین مى‌گوید: (مقرّراتى كه رومى‌هاى قدیم در خصوص قتل اطفال وضع كرده بودند قابل توجه است، به طورى كه دنیس در كتاب «روم باستانى» مى‌گوید: رومولوس مقرّر داشته بود رومى‌ها مى‌بایست فرزندان ذكور و اناث خود را تربیت و بزرگ نمایند، و چنانكه اطفال ناقص الخلقه به وجود مى‌آمدند و یا هیكل‌هاى عجیب داشتند آن وقت پدر و مادر مى‌توانستند پس از نشان دادن نوزاد به پنج نفر از هم‌سایگان نزدیك خود آن را به قتل برسانند.


باید این نكته را متذكر شد كه قوانین اولیّۀ روم، پدران را صاحب اختیار مرگ و حیات فرزندان قرار داده بود، و به همین جهت بعدها یعنى در زمان رومولوس قانون براى جلوگیرى از قتل اطفال وضع شد. ولى براى این كه بین این قانون و قانون سابق موافقتى وجود داشته باشد.


 رومولوس مقرّرات زیر را وضع كرد: 1. هیچ پدرى نمى‌تواند كودكى را كه سنّش كمتر از سه سال است به قتل رساند.

خرید        سوال از فروشندهادامه مطلب


نوع مطلب : پایان نامه و تحقیق و مقالات حقوق، 
برچسب ها : تنبیه كودكان بزهكار در فقه و حقوق اسلامى، پروژه حقوق، پروژه حقوقی، پایان نامه حقوق، پایان نامه حقوقی، مقاله حقوق، مقاله حقوقی،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
دوشنبه 29 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER

مقاله آبیاری بارانی
جهت مشاهده مشخصات و خلاصه فایل و دانلود آن روی لینک زیر کلیک نمایید :

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید
ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته کشاورزی، 
برچسب ها : مقاله آبیاری بارانی، آبیاری بارانی، پروژه کشاورزی، پروژه زراعت، پایان نامه کشاورزی، پایان نامه زراعت، مقاله کشاورزی،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
یکشنبه 28 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER
    
پروژه آماری دانش آموزی

پروژه آماری دانش آموزیپروژه آماری:

تعداد صفحات: 7
فرمت : ورد (قابل ویرایش)

متغییر تصادفی موضوع مورد مطالعه:تعداد نمرات دانش آموزی کلاس
نوع متغییر:کمی گسسته
اندازه جامعه:کلاس 06 ، دبیرستان (25 نفر)
اندازه نمونه:20 نفر
روش انتخاب نمونه=از طریق ماشین حساب
انتخاب عدد تصادفی از طریق ماشین حساب

                                                                                                                                                                                                                                                                        دانلود فایلادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه آماری، 
برچسب ها : دانلود پروژه آمار و مدلسازی، دانلود پروژه آمار و مدل سازی، پروژه آمار و مدلسازی، پروژه آمار و مدل سازی، دانلود پروژه آمار دانش آموزی، پروژه آمار دانش آموزی، دانلود پروژه آماری دانش آموزی،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
پایان نامه آنالیز دینامیکی موتور توربین گاز تک شفت به منظور بررسی وضعیت پایداری جریان سیال درکمپرسور

پایان-نامه-آنالیز-دینامیکی-موتور-توربین-گاز-تک-شفت-به-منظور-بررسی-وضعیت-پایداری-جریان-سیال-درکمپرسورپایان نامه کارشناسی ارشد رشته مهندسی هوافضا به همراه فایل پاورپوینت، چکیده: در این پایان نامه، شبیه سازی یک بعدی انجام شده در مطالعات قبلی، مورد استفاده قرار گرفته است، تا با ایجاد تغییرات مورد نظر در این برنامه، امکان انجام تحلیل در حوزه­ی پایداری جریان سیال در سیستم تراکم موتور توربین گاز فراهم ..دانلود فایلادامه مطلب


نوع مطلب : مقالات دانشگاهی، 
برچسب ها : آنالیز دینامیکی موتور توربین گاز تک شفت، آنالیز دینامیکی موتور توربین گاز، بررسی وضعیت پایداری جریان سیال درکمپرسور، پایداری جریان سیال درکمپرسور، جریان سیال درکمپرسور، مقاله مکانیک، پایان نامه مهندسی هوافضا،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
جمعه 26 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER

مقاله آفات مهم گیاهی


جهت مشاهده خلاصه مطالب و دانلود روی لینک زیر کلیک نمایید :

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید
ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته کشاورزی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
جمعه 26 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER

سیستم آبیاری سنتر پیوتجهت مشاهده خلاصه فایل و دانلود آن روی لینک زیر کلیک نمایید :


ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته کشاورزی، 
برچسب ها : سیستم آبیاری سنتر پیوت، سیستم آبیاری، سنتر پیوت، آبیاری سنتر پیوت، پایان نامه کشاورزی، مقاله کشاورزی، مقاله زراعت،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
پنجشنبه 25 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER

آفت سرخرطومی برگ یونجهجهت مشاهده مشخصات و خلاصه فایل و دانلود آن روی لینک زیر کلیک نمایید :

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نماییدادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته کشاورزی، 
برچسب ها : آفت سرخرطومی برگ یونجه، آفت سرخرطومی، برگ یونجه، مقاله کشاورزی، مقاله زراعت، پایان نامه کشاورزی، پایان نامه زراعت،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
پنجشنبه 25 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER
محبوب کن - فیس نما
چهارشنبه 24 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER
برنامه حرکتی اسپارک

برنامه-حرکتی-اسپارکبرنامه تمرینی منتخب در این تحقیق برگرفته از برنامه حركتی اسپارك است كه مربوط به توسعه مهارت-های پایه كودكان می باشد، كه شامل ورزش  ، بازی  و خلاقیت های فعال برای كودكان است. این برنامه حركتی شامل 45 دقیقه در هر جلسه می باشد دانلود فایلادامه مطلب


نوع مطلب : پایان نامه و تحقیق و مقالات تربیت بدنی، 
برچسب ها : برنامه حرکتی اسپارک، برنامه حرکتی، اسپارک، برنامه اسپارک، برنامه تمرینی اسپارک، توسعه مهارتهای پایه كودكان، مهارتهای پایه كودكان،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
چهارشنبه 24 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER
پروژه طراحی اجزای ماشین

قیمت:100000ریال

موضوع :

پروژه طراحی اجزای ماشین

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

سیستم نشان داده شده در شکل صفحه ی بعد،مربوط به یک دروازه ی آهنی میباشد که برای باز کردن دروازه، توسط آیفن  بکار می رود .وقتی که دروازه بسته است  فنری که مبنای تحلیل ماست به صورت فشرده قرار دارد و با فشردن دگمه ی آیفن، فنر فشاری آزاد می شود و یک فنر کششی طوری تعبیه شده که بلافاصله ، فنر فشاری را که آزاد شده،به صورت فشرده در آورد تا گیره در قلاب گیر کند و سیستم برای باز کردن دوباره ی دروازه توسط آیفن آماده شود.اما در این دروازه (دروازه ی خودمان است) فنر کششی که برای فشردن فنر فشاری  نیاز است شکسته است. بنابراین بعد از باز شدن دروازه توسط آیفن باید خودمان با نیروی دست با کشیدن قسمتی که در شکل با نیروی F نشان داده ام،فنر فشاری را تحت فشار قرار دهیم تا گیره در قلاب گیر کند.

تحلیل ها:

 • فنر فشاری را با توجه به این نیروی F  وارد شده به فنر فشاری  می خواهم تحلیل کنیم با توجه به داده هایی که خودمان به عنوان مشاهدات وارد کرده ایم.
 • دو پیچ نشان داده شده در شکل را با توجه به ضریب طراحی ای که به عنوان ورودی گرفته ایم بررسی می کنیم.(F وارده را با حداکثر نیروی قابل تحمل با توجه به ضریب طراحی در نظر گرفته مقایسه میکنیم)
 • جوش های  نشان داده شده در شکل را بررسی می کنیم :(با توجه به شکل  و اینکه مقادیر را خودمان داده ایم )...


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نماییدادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته مکانیک، 
برچسب ها : دانلود پروژه طراحی اجزای ماشین، پروژه طراحی اجزای ماشین، طراحی اجزای ماشین، مقاله مکانیک، مقالات مکانیک، مقاله مهندسی مکانیک، مقالات مهندسی مکانیک،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما

مقاله نقش پرولین در واکنش گیاه به شوری و خشکیمقاله رشته :::
مهندسی کشاورزی و محیط زیست !!!
فرمت فایل zip
حجم فایل 1228 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 21

فهرست مطالب:

9.1 مقدمه ............................................................................................................................................................................................... 213
9.2 تنظیم اسمزی و یا تعادل اسموتیک .......................................................................................................................................... 214
9.2.1 واکنش گیاه به شوری و خشکی .............................................................................................................................................. 215
9.2.2 نقش پرولین در تنش شوری و خشکی گیاهان...................................................................................................................... 216
9.3 متابولیسم پرولین ........................................................................................................................................................................... 217
9.3.1 سنتز پرولین ............................................................................................................................................................................... 217
9.3.2 کاتابولیسم پرولین....................................................................................................................................................................... 218
9.3.3 مهار محصول نهایی ................................................................................................................................................................... 218
9.3.4 دستکاری ژنتیکی ، بیان بالای ژن و رونویسی تنظیم ژن های دخیل در سنتز پرولین .................................................. 219
9.3.5 اثرات تنش های محیطی بر پرولین ........................................................................................................................................ 220
9.4 تجمع پرولین به عنوان یک واکنش تنظیم اسمزی ................................................................................................................. 220
9.4.1 تطابق تنظیم اسموتیک با باکتری ها و جلبک ...................................................................................................................... 221
9.4.2 تجمع پرولین در کشت کالوس و سلول های ایزوله.............................................................................................................. 222
9.4.3 جوانه زنی بذر و محتوای پرولین تحت تنش ........................................................................................................................ 223
9.4.4 تنظیم اسمزی در گیاهان نمک دوست ................................................................................................................................. 224
9.4.5 واکنش های منفی ..................................................................................................................................................................... 225
9.5 کاربرد پرولین اگزوژن .................................................................................................................................................................. 226
9.6 محتوای پرولین به عنوان یک شاخص برای برنامه های اصلاح نژاد...................................................................................... 228
9.7 نتیجه گیری نهایی..........................................................................................................................................................................229

منابع.........................................................................................................................................................................................................229

 

دانلود نقش
 پرولین در واکنش گیاه به شوری و خشکی
ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته کشاورزی، 
برچسب ها : نقش پرولین در واکنش گیاه، واکنش گیاه به شوری، واکنش گیاه به خشکی، مقاله محیط زیست، مقاله رشته محیط زیست، دانلود مقاله محیط زیست، دانلود مقاله رشته محیط زیست،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
محبوب کن - فیس نما
محبوب کن - فیس نما
محبوب کن - فیس نما
شنبه 20 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER
محبوب کن - فیس نما
محبوب کن - فیس نما
تحقیق بازاریابی و بخش بندی بازار

تحقیق-بازاریابی-و-بخش-بندی-بازارتحقیق پیرامون بازاریابی، آمیخته بازاریابی و بخش بندی بازاریابی، بخشی از متن: بازاریابی یک فرایند اجتماعی و مدیریتی است که بوسیله آن افراد و گروه ها، نیارها و خواسته های خود را از طریق تولید، عرضه و مبادله کالاهای مفید و با ارزش با دیگران، تأمین می کنند. این تعریف از بازاریابی بر مفاهیم زیر تأکید ...دانلود فایلادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته صنایع و طرح های توجیهی صنعتی و کشاورزی، 
برچسب ها : بازاریابی و بخش بندی بازار، تحقیق بازاریابی، بخش بندی بازار، مقاله مدیریت، مقاله مهندسی صنایع، دانلود مقاله مدیریت، دانلود مقاله مهندسی صنایع،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
محبوب کن - فیس نما

« تابع هدف جدیدConvex برای آموزشSupervised شبکه‌های عصبی تک لایه‌‌‌»:

 فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

 

چکیده:در این مقاله روش آموزشSupervised جدید برای ارزیابی چگونگی شبکه‌های Feed Forward عصبی تک‌لایه ارائه می‌شود. این روش از تابع‌هدفی بر مبنایMSE  استفاده می‌کند، که خطاها را به جای این‌که پس ازActivation Function غیرخطی نرون‌ها ارزیابی کند قبل از آن‌ها بررسی می‌کند. در این گونه موارد، راه‌حل را می‌توان به سهولت از طریق حل معادلات در سیستم‌های خطی به‌دست آورد یعنی در این روش نسبت به روش‌های معین و مرسوم پیشین به محاسبات کمتری نیاز است. تحقیقات تئوری شامل اثبات موازنه‌های تقریبی بینGlobal Optimum تابع هدف بر مبنای معیارMSE و یک تابع پیشنهادی دیگر می‌باشد. بعلاوه مشخص شده است که این روش قابلیت توسعه و توزیع آموزش را دارا می‌باشد. طی تحقیقات تجربی جامع نیز تنوع صحت در انرمان این روش مشخص شده است. این تحقیق شامل 10 دسته‌بندی  (  (Classificationو 16 مسئله‌ی بازگشتی می‌باشد. بعلاوه، مقایسه‌این روش با دیگر الگوریتم‌های آموزشی با عملکرد بالا نشان می‌دهد که روش مذکور بطور متوسط بیشترین قابلیت اجرایی را داشته و به حداقل محاسبات در این روش نیاز می‌باشد.

پروژه کارشناسی ارشد برق

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین 9 صفحه   Elsevier
 2.  متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی 26 صفحه

 


ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته برق، 
برچسب ها : تابع هدف جدیدConvex برای آموزشSupervised، تابع هدف جدیدConvex، شبکه‌های عصبی تک لایه‌‌‌، شبکه‌های عصبی، مقاله برق، مقاله قدرت، مقاله الکترونیک،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما

محاسبه پریشی رشدی به اختلال حافظه دیداری-فضایی و بازداری مربوط است

 فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

 

خلاصه

تصور می شود محاسبه پریشی رشدی اختلال خاص توانایی ریاضیات است. در حال حاضر نظریه های غالب علوم اعصاب شناختی در مورد محاسبه پریشی رشدی نشان می دهد که آن از اختلال در نمایش اندازه مغز انسان سرچشمه می گیرد، که در شیار بین جداری قرار دارد، و یا از اتصالات دچار اختلال بین نماد اعداد و نمایش بزرگی نشات می گیرد. با این حال، تحقیقات رفتاری چند تئوری جایگزین در مورد محاسبه پریشی رشدی و تصویربرداری عصبی نیز نشان می دهد که اختلال محاسبه پریشی رشدی ممکن است به اختلالات توابع دیگر با شیار بین جداری مرتبط باشد تا با نمایش بزرگی. به طور چشمگیری، تئوری نمایش بزرگی به صراحت با طیف وسیعی از جایگزین ها در مدل سیستماتیک در تضاد است. در اینجا ما این فاصله را به طور مستقیم با مقایسه پنج تئوری جایگزین پر کردیم (نمایش بزرگی، حافظه کاری، بازداری، توجه و پردازش فضایی) محاسبه پریشی رشدی در کودکان پیش دبستانی 9-10 ساله. شرکت کنندگان از یک گروه شامل 1004 کودکان انتخاب شدند و در 16 تست و نه آزمایش مشارکت کردند. ویژگی های غالب محاسبه پریشی رشدی عبارتند از اختلال حافظه کاری دیداری فضایی ، حافظه کوتاه مدت دیداری فضایی و عملکرد مهاری (تداخل سرکوب). فرضیه ما این است که اختلال در مهار به اختلال در عملکرد حافظه اجرایی مرکزی مربوط است. مشکلات بالقوه پردازش دیداری فضایی و عملکرد توجه در محاسبه پریشی رشدی احتمالا به حافظه کوتاه مدت/حافظه کاری و اختلالات مهار بستگی دارد. از نظریه نمایش بزرگی محاسبه پریشی رشدی پشتیبانی نشده است.

پروژه کارشناسی ارشد روانشناسی

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین 15 صفحه   Elsevier
 2.  متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی 24 صفحه

 


 


ادامه مطلب


نوع مطلب : پایان نامه و تحقیق و مقالات روانشناسی، 
برچسب ها : محاسبه پریشی رشدی، اختلال حافظه دیداری، اختلال حافظه فضایی، حافظه فضایی، حافظه دیداری، پروژه روانشناسی، پروژه روان شناسی،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما

مقاله توپولوژی چند سطحی اینورتر جدید پنج سطح دیود


 فرمت word !!!!!

 

چکیده:

 این مقاله یک پنج دیود سطح کلمپ توپولوژی جدید اینورتر چند سطحی است که می تواند برای کاربردهای صنعتی قدرت کم متوسط ​​استفاده می شود. در این کار توپولوژی تک فاز پنج سطح دیود متصل چند سطحی اینورتر ( DCMLI ) با استفاده از یک سوئیچ کمکی ارائه شده است پیشنهاد ، تعداد دستگاه قدرت مورد نیاز برای پیاده سازی یک خروجی در سطح پنج است . توپولوژی در طراحی یک 5 سطح دیود اینورتر چند سطحی ساده تست شده است .عملیات مدار ارائه شده است ، شبیه سازی و معتبر با آزمون تجربی بر روی یک نمونه اولیه آزمایشگاهی انجام شده است. در این مقاله ، مفهوم سطح 5 دیود و زیر و بم اصل اجرا برای کنترل شکل موج خروجی نزدیک شدن به سینوس موج به عنوان نزدیک که ممکن است. نتیجه شبیه سازی، شکل موج ولتاژ خروجی ارائه مشخصات هارمونیک بهتر است.

کلمات کلیدی- دیود اینورتر چند سطحی ، مجموع اعوجاج هارمونیکی تک فاز کنترل موتور القایی .

پروژه کارشناسی ارشد برق

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین   
 2. پاورپوینت آماده جهت ارائه در کلاس درس 14 اسلاید
 3. گزارش کار بصورت ورد
 4.  متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی  10 صفحه 

 

ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته برق، 
برچسب ها : اعوجاج هارمونیکی تک فاز کنترل موتور القایی، دیود اینورتر چند سطحی، توپولوژی چند سطحی اینورتر، اینورتر جدید پنج سطح دیود، پنج سطح دیود، اینورتر جدید، توپولوژی چند سطحی،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما

تصمیم  گیری چند معیاری با معیارهای متداخل

 فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

 

واژه های کلیدی: تصمیم گیری چند معیاری (MCDM)، تصمیم گیری گروهی، سیستم های پشتیبان تصمیم گیری، نظریه دمپستر-شافر، احتمال

 

مقدمه و طرح کلی

قانون ترکیب دمپستر قانونی ریاضی برای ترکیب عقاید چند متخصص در مورد یک موضوع است. این قانون با استفاده از یک مثال ساده نشان داده می شود: فرض کنید دو متخصص داریم، i=1,2 که ارزیابی می کنند آیا یک محصول را می توان خوب نامید.آنها با استفاده از پاسخ های "خوب"، "بد" و "نامشخص" به شاخص های تعیین سطحl=1,2,3 به ترتیب پاسخ می گویند و مجموع باورهای  را متصل می کنند. ارزیابی "نامشخص" حالت خاصی از قانون ترکیب دمپستر است که نشان دهنده بی اطلاعی یا اطلاعات ناکافی است.

با استفاده از قانون دمپستر، ارزیابی  مجموع ml، l=1,2 به ترتیب زیر خواهد بود:

پروژه کارشناسی ارشد مدیریت

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین   
 2.  متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی 15 صفحه

 

شهودی که در این فرمول وجود دارد این است که اگر هر دو متخصص سطح کالا را خوب ارزیابی کنند یا یکی از متخصصان سطح را "خوب" و دیگری آن را "نامشخص" درجه بندی کند، سیستم در سطح "خوب" درجه بندی می شود. در ادامه فرمول 1، نظریه مجموع برای "نامشخص" با  مشخص می شود. مخرج کسر برای عبارت (1)، عدد 1 است. تفسیر قانون دمپستر بعنوان تجربه ای شامل وقایع تکرارشونده جایی که دو متخصص برای ارزیابی نمونه در نظر گرفته شده اند، کاربردی است. در هریک از چنین نمونه هایی، متخصص i با یکی از گزینه های "خوب"، "بد" و "نامشخص" با احتمال  پاسخ می دهد. تمام رویدادهایی که نشان می دهد که یک ارزیابی با سطح "خوب" برای تمام سیستم قابل قبول است، با احتمال m1 همان گونه که در عبارت 1 محاسبه شده است ممکن است اتفاق بیفتد.

 


 


ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته صنایع و طرح های توجیهی صنعتی و کشاورزی، 
برچسب ها : تصمیم گیری چند معیاری، MCDM، تصمیم گیری گروهی، سیستم های پشتیبان تصمیم گیری، نظریه دمپستر-شافر، معیارهای متداخل، مقاله مدیریت،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
مقاله بازیاب دینامیكی ولتاژ مبتنی بر وضعیت بار


عنوان انگلیسی مقاله: Dynamic Voltage Restorer Based on Load Condition
عنوان فارسی مقاله: بازیاب دینامیكی ولتاژ مبتنی بر وضعیت بار
دسته: برق
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 14
ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.
_______________________________________
چکیده ترجمه:
نگهدارنده (بازیاب) دینامیكی ولتاژ (DVR) می تواند بهترین راه حل اقتصادی و فنی در مقابل رفع افت ولتاژ sag،بوسیله تزریق ولتاژ به شكل توان ایجاد كند.عملكرد این وسیله عمدتا تحت تاثیر ماكزیمم بار قرار می گیرد ودر نتیجه ضریب توان و ماكزیمم افت ولتاژراجبران می كند.این مقاله وابسته بودن منبع ذخیره انرژی DC و بار نصب شده را بیان می كند.مدار قدرت  DVRارائه شده بسیار با صرفه می باشد.
واژگان كلیدی: ظرفیت خازن،انرژی ذخیره شده DC ، DVR،افت ولتاژ sag
1- مقدمه:
نگهداشتن ولتاژ تقریبا" سینوسی در فركانس 50/60هرتز را كیفیت توان می گویند.افت ولتاژ sagدر زمان كوتاهی بوجود می آید و برای بررسی آن بایستی به اندازه و زمان آن توجه كرد.مدت زمان آن بین 5 سیكل تا یك دقیقه می باشد.برای جلوگیری از وقفه حاصل از افت ولتاژsagدربارهای حساس، در طرف منبع ابزارهای  custom power بطور سری استفاده می شود.  SSSC وDVR   دوتا ازابزارهایی هستند كه در حال حاضر بطور سری برای افت ولتاژ sagاستفاده می شوند.اصول كار و عملكرد این دو متفاوت است.بطوریكه SSSCیك ولتاژ متعادل را در حالت سری تزریق می كند اما DVR ولتاژ نامتعادل را در فازهای مختلف تزریق وجبران می كند.DVR توان اكتیو خود را از منبع ذخیره انرژی DC تامین كرده ودرنتیجه توان راكتیو تولیدی اش را به سیستم تزریق می كند. DVR هم در طرف توزیع و هم در خط انتقال افت ولتاژ را جبران می كند. DVR در شرایط نرمال(بدون افت ولتاژ sag)در مدstand by،بدون تلفات كار می كند[1].در این شرایط می گوییم  DVRدر حالت ماندگار(steady state) است وهنگامی كه اختلالی در شبكه پیش می آید(شرایط غیر نرمال)و ولتاژ منبع از مقدار نرمال تغییر می كند،DVRبطور سری بین بار و منبع وصل می شود[2].DVR  اساسا" تامین كننده اختلاف ولتاژsag(اختلاف بین ولتاژ قبل از افت و بعد از افت) در خط انتقال ونگه داشتن مقدار نرمال ولتاژدر طرف بار می باشد.[3]
نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته برق، 
برچسب ها : بازیاب دینامیكی ولتاژ، وضعیت بار، ظرفیت خازن، افت ولتاژ sag، مقاله برق، مقاله قدرت، مقاله الکترونیک،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما

یک شیوه ی پخش توان اقتصادی سیستم های ذخیره ساز انرژی تحت قیمت گذاری زمان استفاده در ریزشبکه ها

 فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

 

چکیده - سیستم ذخیره ساز انرژی (ESS) نقشی حیاتی در بهره برداری قابل اعتماد از ریزشبکه ایفاء می کند. در مد عملکرد مستقل، انتظار می رود که سیستم ذخیره ساز از لازمه های مربوط به اختلاف توان پشتیبانی نموده و فرکانس و ولتاژ را حفظ نماید. در مد متصل به شبکه، پخش توان اقتصادی ESS حذف پیک بار و صرفه جویی اقتصادی بیشینه را به همراه دارد. یک آنالیز دقیق استراتژی های مدیریت توان سیستم های ذخیره ساز انرژی برای یک ریزشبکه در مد اتصال به شبکه و مد جزیره ای را نشان می دهد و با تکیه بر این آنالیز، این مقاله یک شیوه ی پخش توان اقتصادی را تحت قیمت گذاری زمان استفاده ارائه می دهد. استراتژی های مدیریت توان معرفی شده مبتنی بر یک کنترل دروپ ترکیب و یک روش پخش توان اقتصادی، قابلیت اطمینان عرضه ی توان و تحقق حذف پیک بار و صرفه جویی اقتصادی بیشینه را میسر می سازد. یک مطالعه ی موردی برای بررسی منافع اقتصادی ESS و نتایج مربوط به مبحث کاربردهای روش پخش توان اقتصادی در شرایط بهره برداری مختلف و سیاست های متعدد بازار ارائه می شود.

پروژه کارشناسی ارشد برق

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین   5 صفحه
 2.  متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی  10 صفحه 

 


 


ادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته برق، 
برچسب ها : پخش توان اقتصادی سیستم های ذخیره ساز انرژی، قیمت گذاری زمان استفاده در ریزشبکه ها، مقاله برق، مقاله قدرت، مقاله الکترونیک، مقاله کنترل، مقاله مخابرات،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
دوشنبه 15 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER
محبوب کن - فیس نما
فایل آموزش گام به گام و مرحله ای ارسال مقاله ISI به ناشر Elsevier

فایل-آموزش-گام-به-گام-و-مرحله-ای-ارسال-مقاله-isi-به-ناشر-elsevierفایل آموزشی گام به گام و مرحله ای ارسال مقاله ISI به ناشر Elsevier در قالب PDF .کاملترین راهنمای ارسال مقاله ISI شامل ۹۳ اسلا ید در قالب Power point که بصورت PDF تنظیم شده است.گرد آورندگان و تهیه کنندگان : مهندس هیمن خدائی و مهندس بهزاد ح...دانلود فایلادامه مطلب


نوع مطلب : مقالات دانشگاهی، 
برچسب ها : آموزش ارسال مقاله ISI به ناشر Elsevier، آموزش ارسال مقاله ISI به ناشر، ارسال مقاله ISI به ناشر، ارسال مقاله ISI به ناشر Elsevier، آموزش ارسال مقاله ISI، ارسال مقاله ISI، پروژه دانشجویی،
لینک های مرتبط :
محبوب کن - فیس نما
یکشنبه 14 تیر 1394 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER
    
پروژه Inventor

پروژه Inventorپروژه Inventor مناسب برای دانشجویان نقشه کشی صنعتی                                                                                                                                                                                                                                                                                                      دانلود فایلادامه مطلب


نوع مطلب : پروژه و تحقیق و مقالات رشته مکانیک، 
برچسب ها : دانلود پروژه Inventor، پروژه Inventor، پروژه نقشه کشی صنعتی، پروژه رشته نقشه کشی صنعتی، پروژه مکانیک، پروژه مهندسی مکانیک، پروژه رشته مکانیک،
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
موضوعات
پیوندهای روزانه
پیوندها
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

تور مشهد