X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
بزرگترین مرکز دانلود علمی آموزشی - بیمه عمر پاسارگاد
 
بزرگترین مرکز دانلود علمی آموزشی
دانلود پروژه ها و مقاله ها و ترجمه مقالات و تحقیق رشته های مهندس عمران، معماری ، صنایع و مدیریت و کامپیوتر و مکانیک و دروس عمومی
درباره وبلاگ


دانلود پروژه ها و مقاله ها و ترجمه مقالات و تحقیق رشته های مهندس عمران، معماری ، صنایع و مدیریت و کامپیوتر و مکانیک و دروس عمومی دانشگاهی و برق و فناوری اطلاعات و روانشناسی و حقوق و تربیت بدنی و آمار

مدیر وبلاگ : ENGINEER ENGINEER
مطالب اخیر
نویسندگان
محبوب کن - فیس نما
جمعه 5 اردیبهشت 1399 :: نویسنده : ENGINEER ENGINEER

شرکت های مختلف بیمه ارائه دهننده خدمات بیمه عمر هستند . سوالی که مطرح میشود این هست که از چه شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه عمر خرید کنیم ؟

چه شرکتی با پرداختی ما بهترین خدمت را ارائه میدهد ؟ و سوالات بسیار دیگه . جواب شما را در این سایت خواهیم داد چون سایت بیمه عمر نماینده و بازاریاب هیچ شرکت بیمه ای نیست ما فقط تیم علمی هستیم که بهترین خدمات رو مطابق خواست مشتریانمان ارائه میدهیم. ما میخواهیم شما برنده باشید.

آشنایی با انواع بیمه عمر

ما در این سایت به بررسی تخصصی خدمات شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه عمر ، شرکت ها و سایت ها واسطه می پردازیم ، تا پاسخ شما را به این سوال که کدام بیمه عمر بهتر است ما به شکل تحلیلی و علمی دلایل خود را برای معرفی شرکت بیمه معتبر به شما معرفی خواهیم کرد تا شما بازدید کنندگان سایت بیمه عمر انتخاب اصلاح را داشته باشید.

آموزش بیمه عمر

ما در سایت بیمه عمر به جدیدترین رویدادهای صنعت بیمه خواهیم پرداخت ، این سایت منبع مطالعه مناسبی برای علاقمندان به صنعت بیمه می باشد که مطالب و تجربیات خبرگان این صنعت را در قالب مقاله ،تصاویر و ویدیو های آموزشی مطالعه کنند. ارتقای سطح کیفی آموزش های مرتبط با بیمه های عمر هدف این مجموعه می باشد.

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی کشور نشان دهنده این واقعیت است که میزان دریافتی افراد در دوران بازنشستگی ، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد .

با توجه به اینکه اکثر افراد جامعه بااین مشکل مواجه هستند طراحی بیمه عمر پاسارگاد با تشکیل سرمایه در صورت حیات میتواند تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت .

خدمت عزیزان جا داره اشاره بشه که مطابق با دستورالعمل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران،چهارچوب اصلی بیمه عمر یکسان و تفاوتی در این زمینه بین شرکت های بیمه ای وجود ندارد.

انواع بیمه عمر بیمه پاسارگاد

بیمه عمر زمانی پاسارگاد

در بیمه عمر زمانی پاسارگاد تنها در صورت فوت بیمه شده غرامت فوت بیمه شده پرداخت می گردد.

شرایط و میزان حق بیمه با توجه به سن و سلامت بیمه شده مشخص می شود.

غرامت فوت بیمه شده در هنگام فوت به ذینفعان پرداخت می گردد.

این بیمه نامه تنها دارای پوشش فوت میباشد . اگر در مدت قرارداد این بیمه نامه بیمه شده در قید حیات باشد و مدت بیمه نامه پایان یابد هیچ غرامتی به بیمه شده تعلق نمی گیرد.

بیمه عمر مانده بدهکار پاسارگاد

این نوع بیمه نامه برای زمانی مفید می باشد که بیمه شده از بانک یا موسسات مالی وام گرفته است .   هنگام باز پرداخت وام فوت میکند.شاید بازماندگان بیمه شده توانایی پرداخت بدهی وام را نداشته باشند . با داشتن این بیمه نامه ، درصورت فوت بیمه شده اقساط وام گیرنده پرداخت و وام تسویه می شود.

این بیمه نامه نیز تنها در زمان فوت بیمه شده کاربرد دارد.

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چیست؟

بیمه عمر همراه با تشکیل سرمایه یکی از پرطرفدار ترین نوع بیمه در جهان می باشد که با توجه به انواع آن میتواند مورد توجه اقشار مختلف قرار گیرد.

بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه ، اولا”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید.


شرایط ویژه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

در این بیمه نامه سرمایه بیمه عمر ضریبی از میزان قدرت پرداخت حق بیمه ، بیمه گذار در ماه خواهد بود . این ضریب می توان 210،180،150،120 ، 240 ، 270 ، 300 ،330 و 360 برابر حق بیمه انتخاب کرد.

در نحوه پرداخت حق بیمه ، بیمه گذار میتواند بصورت یکجا (بصورت سپرده نزد بیمه پاسارگاد) و اقساطی حق بیمه را پرداخت نماید.

زمان قرارداد این بیمه نامه از 5 تا 30 میتواند انتخاب گردد . لازم بذکر است مدت زمان قرار داد به اضافه سن بیمه شده نباید از70 سال فراتر رود .

جهت مبارزه با تورم فرضی به درخواست بیمه گذار حق بیمه میتواند به میزان 3 الی 25 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته باشد.

اندوخته ریاضی حاصل شده از محل بیمه نامه متعلق به بیمه گذار است و او میتواند بازخرید و یا  وام دریافت نماید.( پس از سپری شدن ۶ ماه از زمان صدور و پرداخت حداقل ۶ ماه حق بیمه )

بیمه پاسارگاد متعهد است سود ناشی از مشارکت در منافع حاصل از سرمایه خود را علاوه بر سرمایه بیمه به بیمه گذار پرداخت نماید.

چنانچه بیمه گذار درخواست افزایش پرداخت حق بیمه را در سالهای بعد نماید می تواند به میزان افزایش حق بیمه درخواستی (حداکثر ۱۰ درصد ) سرمایه بیمه عمر خود را افزایش دهد.

پرداخت حق بیمه منعطف و به درخواست بیمه گذار میتواند به صورت ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و یا سالانه تنظیم شود.

پوشش های تکمیلی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

فوت در اثر حادثه


چنانچه بیمه شده طی مدت بیمه­ نامه به­ علت حادثه فوت نماید معادل ۲،۳ و یا ۴ برابر سرمایه بیمه عمر، به استفاده کنندگان از قرارداد پرداخت می شود.


نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه


در صورتی که بیمه شده در زمان اعتبار بیمه­ نامه به علت حادثه دچار نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم و قطعی شود بیمه­ گر متعهد است غرامت مربوط را براساس جداول نقص عضو بیمه حوادث شخصی و سرمایه بیمه ازکارافتادگی به میزان ۲،۱و ۳ برابر سرمایه عمر پرداخت نماید.


هزینه پزشکی در اثر حادثه


در این پوشش صورتحساب درمانی که در اثر حادثه هزینه شده باشد تا سقف تعهدات مندرج در بیمه ­نامه به میزان 10،5 درصد سرمایه فوت در اثر حادثه در هر سال بیمه ­ای قابل پرداخت است.


حداکثر تا 250.000.000 ریال


معافیت از پرداخت حق بیمه


با دریافت این پوشش چنانچه بیمه شده به علت بیماری یا حادثه از کارافتاده کلی و دائم گردد و قادر به انجام هیچ­گونه فعالیتی نباشد بیمه­ گر از دریافت حق بیمه صرف نظر نموده و بیمه نامه را به اعتبار خود باقی نگه می­ دارد.میزان معافیت از پرداخت حق بیمه 50 یا 100 درصد می باشد.


پرداخت سرمایه از کارافتادگی دائم و کلی


بیمه شده درصورت ازکارافتادگی کلی و دائم به هرعلت، علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه فوق غرامتی معادل سرمایه مندرج در قرارداد حداکثر تا سقف 600.000.000 ریال از بیمه پاسارگاد دریافت می­ نماید.


بیماری های خاص


درصورتی که بیمه شده در طول مدت بیمه نامه به هر یک از بیماری­های سرطان(Cancer) ، سکته قلبی (Myocardial Infarction) ، سکته مغزی (Stroke) ، جراحی عروق قلب ( Surgery Coronary Artery)  و پیوند اعضای بدن (Main- Organ-Graft) برطبق تشخیص پزشک معتمد شرکت مبتلا گردد ، بیمه پاسارگاد معادل سرمایه بیمه تحت پوشش و حداکثر تا مبلغ 400.000.000 ریال به ازای هر یک از بیماریها به بیمه شده پرداخت می­نماید.


بیمه آتش­ سوزی منزل مسکونی


بیمه­ شده می­ تواند به همراه این بیمه­ نامه پوشش بیمه آتش­ سوزی برای منزل مسکونی خود تهیه نماید. بیمه­ گذار/ بیمه­ شده می­ تواند مالک ساختمان مورد بیمه بوده و یا ملک موردنظر به صورت استیجاری در اختیار وی باشد. سرمایه آتش ­سوزی بیمه­ نامه ضریبی به میزان 500، 750، 1000و یا 1500 برابر حق بیمه ماهانه خواهد بود.


سقف تعهد جهت پوشش بیمه آتش ­سوزی در سال اول 1.000.000.000ریال می­باشد و در سال­ها ی بعد با افزایش 5% و یا 10%تا 5.000.000.000 ریال قابل افزایش می­باشد.


تخفیف های ویژه برای بیمه گذاران بیمه عمر و تأمین آتیه :


شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد میلیونی هموطنان گرامی و تأمین رفاه حال بیمه گذاران عمر و تأمین آتیه اقدام به ارائه 10تا 40 درصد تخفیف ویژه با توجه به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه نامه نموده است.


دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه می توانند در زمان خرید بیمه نامه های  بدنه اتومبیل، آتش سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف های ویژه برخوردار شوند.


گفـتنی است خریداران این بیمه نامه ها می توانند با مراجعه به شـعبه ها و نمـایندگی های سـراسـر کشور، از این فرصـت مناسب بهره مند شوند.
نوع مطلب : مقالات دانشگاهی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


موضوعات
پیوندهای روزانه
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تور مشهد

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic